עגלת תינוק ברייטקס Britax B Agile דגם 4 גלגלים

חברת BRITAX מביאה את עגלות הB- AGILE המצוינות.
העגלה קיימת בשני דגמים – דגם אירופאי – 4 גלגלים , ודגם אמריקאי עם 3 גלגלים.
המושב וגם חלק נרחב מהשלדה די זהים, אך יחד עם זאת יש מספר שינויים קלים בין שני הדגמים.

דגם 4 גלגלים :
הדגם של ה4 גלגלים דומה מאוד לדגם של ה-3 גלגלים מבחינת המבנה, אך בשל העובדה שיש לו 4 גלגלים הוא מעט יותר יציב וגם יכולת ההיגוי שלו יותר מוצלחת כשמעמיסים עליו משקל גדול יותר.
לעגלה יש 2 גלגלים קטנים מקדימה  ו-2 גלגלים גדולים מאחור שמקנים לה עבירות טובה. יכולת ההיגוי של העגלה די מוצלחת גם ביד אחת.
העגלה שוקלת 8.7 ק"ג , הדגם של ה-3 גלגלים שוקל 7.5 ק"ג.

היתרון הגדול של עגלת בריטקס B AGILE הוא האופציה לחבר אמבטיה וסלקל של ברייטקס בקלות וביעילות והעגלה נשארת יציבה.
העגלה מגיעה עם מתאמים ומגש קדמי הניתן להסרה בקליק. על מנת להרכיב את האמבטיה יש צורך לפרק את הסוכך (תיקתקים וסקוצ'ים).
סוכך העגלה מכיל תא אחסון גדול וגם חלון הצצה אטום, ויש לו הארכה של רשת שקןפה עם רוכסן. את החלק האחורי של הסוכך ניתן לפרק בימים חמים כדי שתהיה זרימת אויר טובה לתינוק והתינוק מוגן ע"י רשת אוורירית.
ידית העגלה בגבוה קבוע וסטנדרטי של 101 ס"מ  אך בשל מבנה השלדה המצוין גם אנשים גבוהים יכולים להסיע אותה בכיף בלי שהרגליים יתקעו להם בסל שנמצא קצת בפנים.

מושב הטיולון מרופד ומאוד נוח לשכיבה. הוא מתכוונן לאינספור מצבים באמצעות שרוך בגב והזוית שלו מגיעה עד לשכיבה של 170 מעלות, שיחד עם פטנט של הרגליים בתחתית המושב יוצר משטח ארוך וישר יחסית גם לתינוקות ארוכים לנוחות מקסימלית.
בשונה מהדגם האמריקאי בעל ה-3 גלגלים, שינוי גובה הרתמות מתבצע בצורה ידנית אך עדיין הפעולה די פשוטה. מושב העגלה די מרווח וגבוה .

מנגנון הקיפול של העגלה :
לעגלה יש מנגנון קיפול קל ופשוט ביד אחת.
לוחצים על לחצן הביטחון בצד העגלה, ותופסים בידית שנמצאת במרכז המושב והעגלה מתקפלת בשניה לקיפול קטן וקומפקטי, עם נעילה אוטומטית שגורמת לעגלה גם לעמוד כאשר היא סגורה. (את מנגנון הנעילה ניתן להסיר במידה ורוצים).
על מנת שהעגלה תעמוד במצב מקופל בקלות, מומלץ לנעול את הגלגלים הקדמיים טרם הקיפול .
יש בתחתית העגלה סל בגודל סביר עם גישה נוחה.
ניתן לחבר לעגלה סלקל של ברייטקס.
לסיכום, אפשר לומר שזו אחת העגלות המוצלחות יותר שנראו כאן בארץ לדעתנו עם הטכנולוגיה האיכותית והנדסת האנוש המעולה של חברת ברייטקס.

Booking.com
 1. האם יש טעות במשקל העגלה?
  ע"פ האתר של ברייטקס משקל עגלה ה4 גלגלים הוא 8 קילו ולא 8.7- הבדל משמעותי!
  בבדיקה ידנית בחנות נראה כי ההבדל במשקל בין עגלת ה4 לעגלת ה3 גלגלים הוא נמוך, וסביר יותר שההבדל הוא של חצי קילו ולא של 1.200

  אשמח לתגובה

 2. היי לך,
  במקרים רבים כאשר היצרנים מפרסמים משקל של עגלה, זה לרוב ללא סוכך ואפילו ללא גלגלים, אנחנו בדקנו ב2 משקלים שונים את משקל העגלה, וגם לנו ביד זה לא הרגיש הבדל משמעותי, אבל בפועל יש הבדל , בגלל הגלגלים והמבנה הקצת שונה של השלדה שמקנה לה יותר יציבות ויכולת היגוי מוצלחת יותר.
  כל הנתונים שמופיעים במבחן העגלות אלו נתונים שנבדקו באופן אישי על ידי ועל ידי אבי ורון , אנחנו שוקלים ומודדים כל דבר פעמיים שלוש על מנת שלא יהיו טעויות ועומדים ב100 אחוז מאחורי המידע שמפורסם במבחן העגלות.

 3. העגלה הזו היא למעשה חיקוי (משופר מעט) של הבייבי ג'וגר המוכר. יש דגם של 3 גלגלים (האמריקאי) שכמעט זהה לבייבי ג'וגר ודגם 4 גלגלים (האירופי).
  קיבלתי את שלי – דגם 3 גלגלים – לפני כחודש מארה"ב ואני מרוצה ביותר. עגלה עירונית קלה ונוחה – בדיוק כמו הבייבי ג'וגר.

  אבל, בארה"ב העגלה זאת עולה 200$ – בדיוק כמו הבייבי ג'וגר.
  בארץ, הבייבי עולה כ-1400 ש"ח. פער "מקובל" של כ-500 ש"ח יותר מחו"ל.
  לעומת זאת, הבריטקס נמכרת בארץ בסכום מופרך של 3,200 ש"ח!! על מה ולמה?! עד שיפסיקו לעבוד עלינו והיבואן יתאפס על עצמו – תשכחו את העגלה הזאת ותקנו בייבי ג'וגר. למי שרוצה – יש ביוטיוב השוואות מקיפות בין 2 העגלות – ללא הכרעה חד-משמעית:
  http://www.youtube.com/watch?v=086tXr29JSA

  ושלא יעבדו עליכם…!

 4. ברצוני לדעת עים יש עגלה של 4 גלגלים בצבע חול איפו אפשר לראות אותה בתמונה?

 5. שלום רב, יש לי עגלת ברייטקס 2012 והיא שירתה אותי מצויין. אישתי צריכה ללדת בחודש הקרוב ואני לא מוצא את המתאמים (צ'ינג'רים). האם ניתן לקנות אותם? מה המחיר? תודה