Home זוגיות, אהבה,משפחה,גירושין סימני אזהרה בדייטים עם גברים שיש להם מה להסתיר

סימני אזהרה בדייטים עם גברים שיש להם מה להסתיר

by אמא

מזה 3 שנים שיצא לי להיות פעילה בסצנת ההיכרויות והדייטינג בארץ.

לאורך הזמן יצא לי לפגוש לא מעט אנשים שבסופו של דבר התבררו כשקרנים, נשואים, בוגדים או נוכלים.

יצא לי גם לשמוע על לא מעט גברים מהסוג הזה בקבוצות סגורות של נשים ברשת ואף להתקל בשניים כאלה וריכזתי עבורכן סימני אזהרה.

בין אם אתן רווקות או גרושות, הנה כמה נקודות שכדאי לשים לב אליהן כשאתן מכירות מישהו חדש, בין אם זו היכרות ברשת או היכרות ספונטנית ברחוב.

במיוחד בעולם שבו אפליקציות להיכרויות הפכו להיות דרך קלה להכיר, זו גם דרך קלה לשקר, להסתיר ולהפיל נשים תמימות בפח. בין אם הכרתם ב אוקי קיופיד, טינדר אלפא או כל אפליקציה להיכרויות אחרת ואפילו בפייסבוק, כדאי שתקראו את המאמר שלפניכן.

תקראו, תפנימו, ותסמכו קודם כל על תחושת הבטן שלכן, אם יש ספק ולו הכי קל, אין ספק.


איתור פרופיל בפייסבוק

אחד הדברים הראשונים שאני עושה היום כשאני מתחילה לצ'וטט עם מישהו הוא לבקש לראות את הפרופיל שלו בפייסבוק.

כיום, ל95% מהאוכלוסיה הפעילה ברשת יש פייסבוק ולמעט מקרים חריגים כמו אנשים שעובדים במשרד הבטחון וכו', יש בד"כ פרופיל פעיל.
אם לאדם אין מה להסתיר, תוכלי לראות תמונה ברורה, חברים, ולאכן שאכן מדובר באותו אדם ומי שהוא טוען שהוא.
יחד עם זאת, ייתכנו מקרים של אנשים ללא פרופיל אבל קחי את זה בערבון מוגבל.
יש מקרים שבהם הגברבר יסרב מטעמי פרטיות. אפשר לכבד לאחרי הדייט אך לאחר הדייט הראשון אפשר לבקש לראות את פרופיל הפייסבוק שלו.
אם גם אז יסרב, משהו פה צריך להדליק נורה אדומה.

ואם בכל זאת הוא מסרב, אפשר פשוט לעשות חיפוש למספר הפלאפון שלו בחיפוש של פייסבוק, גיליתי כך מספר גברים נשואים שטענו שהם גרושים.. ואם אין מידע בפייסבוק, כדאי לחפש גם בגוגל. יש הרבה גברים נשואים עם מכשיר שני או מכשיר של העבודה ואז יש סיכוי שלא יעלו לך תוצאות, אך ברגע שאין פרופיל פייסבוק בימינו, זה קצת מחשיד.


תמונת פרופיל עם משקפי שמש\ תמונה לא ברורה \ תמונת גוף.

במרבית המקרים גברים כאלה הם נשואים שמבקשים להסתיר את זהותם, למרות שיצא לי כבר להכיר גברים שאוהבים לשמור על הפרטיות שלהם באתרי היכרויות כי הם בתפקידים בכירים.
ונגיד שיש לאותו גבר תמונה לא ברורה בפרופיל, בקשי לראות בתחילת השיחה תמונה ברורה שלו. עזבי אותך מסיפורים כגון "את לא תתאכזבי \ אני לא אוהב לשלוח תמונות \אני גבר נאה \ אני לא פוטוגני". אלו בד"כ הנשואים הפרנואידים..
בלי תמונה ברורה את לא ממשיכה את השיחה!


גבר בסטטוס – "פרוד"

כמות הגברים ה"פרודים" שיצא לי להכיר היא הזויה.
חלקם היו "פרודים שעדיין גרים יחד עם האישה באותו בית אבל כבר כמה שנים שאין ביניהם אינטימיות \ הם נשארים יחד בגלל הילדים \ הם לא ישנים יחד באותה מיטה והם רגע לפני תחילת הליכים".
יקירתי, גבר שעדיין גר עם האישה שלו בבית, הוא גבר נשוי לכל דבר.
אם בא לך להכנס לזה, בבקשה, אבל קחי בחשבון שרוב הסיכויים הם שפשוט תהיי פילגש נוח , נגיש וזמין עם בית פנוי לסיפוק יצריו של גבר נשוי ומתוסכל מינית שחוץ מסקס ושברון לב, לא יצא הרבה מהקשר הזה..
כמו כן, גברים פרודים עד תקופה של שנה, בדרך כלל לא מחפשים קשר רציני מעבר לסקס, אז אלא אם כן את בעניין של לעשות קצת כיף, לא משנה מה הם אומרים לך – שהם מחפשים קשר או זוגיות, ותרי על העניין..
יחד עם זאת, יש גברים שנמצאים תקופה ארוכה בעת הפרידה בהליכים משפטיים בשל חוסר הסכמות, אני מכירה לא מעט כאלה, כל עוד הוא גר מחוץ לבית אפשר להתמודד עם זה, אבל אם הוא עדיין בשלב המלחמות המשפטיות, תבדקי עם עצמך אם בא לך להיות חלק מזה כי הוא לא יהיה פנוי רגשית לקשר בשלב הזה.


השושואיסט

השושואיסט הוא בד"כ גבר נשוי, אך במקרים מסוימים יתכן שנפלת על אדם בדרג בכיר או איזה סלב שחושש שיהיה לך את מספר הטלפון שלו ומתקשר מחסוי.

במידה והחשש לתת לך מספר טלפון מלווה במחסור בתמונה ברורה, עזבי אותך. את לא באמת צריכה את זה. אל תכניסי ראש בריא למיטה חולה.

אם את ממש סקרנית והיו לכם שיחות נפש ארוכות, את יכולה לקבוע איתו להפגש במקום ציבורי ולסכם שלאחר הפגישה הוא נותן לך את מספר הטלפון שלו. אבל זה יותר מדי חשוד..


מומחה הנדלן או איש העסקים

אני לא אומרת שאין מומחי נדלן או אנשי עסקים מצליחים שנמצאים באתרי היכרויות, אבל גבר שלא מפסיק להתרברב ולשתף על עסקת 5 מליון הדולר שבדיוק עשה היום, או עסקת נדלן ענקית שצפויה להסגר לו ותעשה אותו מאוד עשיר, או מישהו שכל הזמן מדבר על הכסף שלו, והחברים המליונרים שלו.. עזבי אותך.

אדם שבאמת יש לו כסף ועסקים לא מנפנף בזה מולך, ולרוב אלו גברים שקרנים , לעיתים אפילו גברים שמחפשים נשים כדי להתלבש עליהן ולחיות על חשבונן, והם קונים אותך עם המון סיפורים כדי שתחשבי שנפלת על מישהו עשיר ואז הם ירצו למסד את הקשר די מהר. אחרי שבועיים שלושה כבר ידברו על מגורים משותפים כי זהו – את האחת שהם רוצים והם חיפשו כל החיים ואת לא סתם עוד רומן חולף ובלה בלה.

במידה והאדם לא מפסיק להתרברב על נכסיו ועסקיו, עשי חיפוש קל בגוגל, (בדרך כלל גם לא יהיה להם פרופיל פייסבוק פעיל או אמיתי), רוב הסיכויים שלא תמצאי שום אזכור לגביהם.

לרוב אנשי העסקים כיום יש חשבון לינקדאין אז אפשר לחפש גם שם (למרות שזה יופיע בגוגל), אך סביר להניח שתגלי שהאדם שטוען להיות מליונר לא מופיע בשום מקום.

במצב שכזה, אם  נפגשתם כמה דייטים והוא לא מפסיק לספר סיפורים, גם על נסיעות מרובות לחול, בקשי לראות תעודת זהות כדי לדעת את השם האמיתי שלו ואת הספח שמעיד על כך שהוא נשוי\גרוש\ רווק ותוכלי לאמת חלק מהפרטים שסיפר.

אם יש לו בעיה להציג בפניך את זה (כי בדיוק לפני יומיים הוא איבד את תעודת הזהות או שכח אותה איפשהו), עשי לעצמך טובה וברחי מהר ככל האפשר.

לאדם שאין מה להסתיר לא תהיה בעיה להציג בפניך את הנתונים הללו.


הגבר שאין לו רכב

במידה ולגבר אין רכב או רשיון נהיגה, זה עלול להדליק איזושהי נורה אדומה אצלך.

כמו כן, גבר שאין לו רשיון נהיגה בתוקף, ייתכן שזה אדם שמסובך עם חובות או עבר פלילי עשיר.

אני יודעת שזה נשמע אובר פרנואידי אבל אני חברה בקבוצות ברשת של נשים שנפגעו מנוכלים ויש הכל מהכל לצערנו בארצנו הקטנטונת.

יצא לי לצאת עם מישהו שלימים התברר כנוכל (רק שגיליתי את זה בזמן) שסיפר לי ולעוד כמה נשים שה"ניסן קשקאי שלו בדרך כי הזמין צבע מיוחד" ובגלל זה הוא נוסע באוטובוסים..


 

הגבר המחמיא והמתחנחן

גבר שפונה אליך במשפטים כגון "ואוו איזה יפהפיה, הרבה זמן לא ראיתי בחורה יפה כמוך, יש בך אור, העיניים שלך מדהימות, אני לא יכול להפסיק להסתכל על התמונה שלך" ועוד כל מיני קשקושים מהסוג הזה – הזהרי מלשון חלקלקה..

אפשר להחמיא וגבר שיכתוב שאת ממש לטעמו או יכתוב בחן שממש אהב את איך שאת נראית, אבל לא אחד שיתחיל לחפור ולקשקש על כמה את עושה לו את זה ואתם ממש ממש חייבים להפגש כי "כבר אין לו סבלנות לטעום את השפתיים המדהימות שלך ולתת לך חיבוק ענקי"..

נתקלתי בכמה גברים מהסוג הזה שברגע שהתחלתי לדבר איתם זה הביא את הבחור השאפתן למרתון להזמין את עצמו אלי או אותי אליו כדי שנשב על בקבוק יין..

אה , וגם כל המסאג'יסטים למיניהם – את נראית ממש לחוצה, בואי אלי, אני אעשה לך מסאג' מפנק ומקצועי – עלי! , אל תדאגי אני בכלל לא בקטע של סקס! . כן. בסדר.


וזה מוביל אותי לדבר הבא – דייט ראשון בבית שלך או בבית שלו

אלא אם כן את בקטע של להפגש למטרת סקס או שאת ממש תמימה, כשגבר מנסה להזמין אותך לדייט ראשון בבית שלך או שלו, זה אומר שהוא מחפש לקצר תהליכים בדרך למיטה.

גבר שבאמת ירצה להכיר אותך יזמין אותך לבית קפה או לדרינק כדי לשבת ולדבר ולהכיר. אם יתאים לך אחר כך לזרום, אז בבקשה. אבל דייט שמתחיל בבית, יגיע מהר מאוד למיטה..

אל תתרגשי גם מכל ה"בשלנים" למיניהם – תבואי ואני אכין לך ארוחת ערב מיוחדת.. (הקינוח עליך).

במצב כזה כדאי לענות באסרטיביות תודה אבל אני מעדיפה שדייט ראשון לא יהיה בבית.

אם את מרגישה שהבחור בקטע של סקס, את יכולה להגיד משפט כגון – אני אולי אלך קצת לנוח, קיבלתי מחזור היום ואני קצת קווץ'. אם הבחור מתכנן על סקס הלילה, הוא יגיד לך פתאום שהוא עייף, שפתאום צצו תכניות ויתאדה לאוויר הפתוח..

במידה והבחור חוזר יותר מפעם אחת על הדרישה שהדייט יתקיים בבית של אחד מכם, שחררי.

עדיף דייט במקום ציבורי. אם יש לך חששות כלשהם, בקשי להפגש במקום.


ועוד משהו על דרינק עם בחור.

כאשר מדובר בדייט ראשון – שני ואת עדיין לא ממש מכירה את הבחור, דאגי להיות כל הזמן עם העיניים על הכוס שלך, כדי לוודא שלא שמו לך משהו במשקה. השתדלי לא ללכת לשירותים עד שסיימת לשתות.

אני יודעת שזה נשמע פרנואידי אבל אני יודעת על יותר מדי סיפורים של נשים שזה קרה להן בארצנו הקטנטונת שמבלי לשים לב מצאו את עצמן קורבן לאונס מבלי יכולת להגיב.

 


זה שאוהב שיחות סקס – זה שאוהב "לזרום"

יקירתי, גבר שבשיחה הראשונה שלכם מתחיל לספר לך שעומד לו או שהוא חרמן עליך ומתחיל לכוון אותה לכיוון של שיחת סקס, זה גבר שמחפש בגדול רק סקס. במיוחד אם עדיין לא נפגשתם.

זו בדיקה לראות כמה את "זורמת" ואלא אם כן את בעניין של סטוצים, תעשי לעצמך טובה ותסיימי את הקשר הזה במקום. כנ"ל לגבי גברים שכבר בשלב ההודעות שואלים אותך שאלות אינטימיות מדי על סקס..

כנ"ל לגבי גברים שישר שולחים לך תמונה שלהם בלי חולצה ומנסים ללחוץ עליך לשלוח להם תמונות אינטימיות שלך.


זה שאף פעם לא היית אצלו בבית

אם אתן יוצאות תקופה עם גבר והוא מתעקש רק להגיע אליכן הביתה ומעולם לא הייתן אצלו בבית, כדאי שתנסו לכוון פגישה לבית שלו. במידה והוא ממציא תירוצים כאלה ואחרים אפשר פשוט לנסות ולהתקיל אותו עם משהו בנוסח של  "אני בדיוק באזור שלך אצל חברה היום, שאקפוץ יותר מאוחר?"

גבר שאין לו מה להסתיר יגיד לך שאין בעיה. גבר שיש לו מה להסתיר (כמו למשל אישה וילדים), יגיד לך שהוא בדיוק לא בבית. שימי לב אם זה שיטתי או שדברים משתנים עם הזמן.

כשאת בבית של גבר אפשר להבין פחות או יותר דברים על האופי שלו, לדעת עם מי יש לך עסק, לטוב ולרע.


זה שזמין רק בשעות ספציפיות

גברים נשואים שהם מספיק טפשים לתת לך את מספר הפלאפון הקבוע שלהם ולומר לך שהם לא תמיד זמינים.. או שהם חוסמים אותך בווצאפ במהלך שעות הערב ואפילו חסימה בטלפון, כי הנשים שלהם בסביבה.

נתקלתי גם בגברים נשואים שהסתובבו עם שני מכשירי טלפון וזה די קל לאתר אותם כי המכשיר השני לרוב לא נמצא עליהם או כשאת מתקשרת אז הם לא זמינים ברוב הפעמים.

כן. לצערנו יש לא מעט גברים בישראל שמנהלים חיים כפולים ולא טורחים ליידע אותך כדי שאת תחליטי אם זה מתאים לך או לא..


הקמצן \ החסכן

זה שמתחיל לחשב את הסכומים של ההזמנה שלכם, זה שלא מבהיר לך שהוא כאן הגבר. נכון, אנחנו חיים בעולם של שוויון, אבל ראבק, פרגנו לנו דיאט קולה או כוס קפה ב-15-20 שקלים. תהיו ג'נטלמנים ותזמינו אותנו לדייט ראשון לפחות. אנחנו נזמין בפעם הבאה..

גבר שמצפה שתתחלקי בחשבון – שחררי באהבה.

כמובן שאל תתפרעי עם ההזמנה ותחליטי שבא לך על מנה ב-100 ש"ח או לפרק כמה כוסות יין בבר, אלא אם כן הוא הזמין אותך מיוזמתו לארוחת ערב במסעדה יוקרתית ואז תרגישי בנוח.. )


גבר גרוש שלא בקשר עם הילדים שלו

אם אתן יוצאות עם גבר גרוש שאתן רואות שיחסית יש לו זמן פנוי והוא רואה את הילדים שלו רק פעם בשבוע, אלא אם כן הוא במלחמות משפטיות עם הגרושה שלו ואתן רואות שהוא באמת נלחם על הזמן עם הילדים, זה בסדר. אבל גבר שבמהלך הזמן אתן רואות שהוא חי כמו רווק, לא מתקשר לילדים שלו, לא מדבר עליהם, לא באמת בוחר לבלות את הזמן הפנוי שלו איתם, קחו גבר כזה בערבון מוגבל.

יצא לי לפגוש גברים שהם בגישה של "אני משלם מזונות, שהגרושה שלי תתמודד איתם" וגברים שמעדיפים לבלות כל דקה פנויה עם הילדים או לפחות לשמור על קשר רציף ויומיומי, וכשהם איתם, הם עושים דברים יחד ואת רואה שבאמת אכפת לו מהילדים שלו. היום זה הילדים שלו, מחר זו את, או הילדים שלך במידה ויש.

אני באופן אישי מעדיפה את הגרושים שבמשמורת משותפת, כאלה שהילדים שלהם באים לפני הכל, ולפעמים גם לפניי. זה מעיד הרבה על האופי שלהם.


לסיכום,

כמו שאמרתי, אם דברים נראים או מרגישים לך חשודים, אם יש לך איזשהו חוסר שקט ליד הבנאדם , אם את מרגישה שהוא מסתיר משהו, לרוב את לא טועה.

במיוחד אם אין לו פרופיל פייסבוק פעיל עם תמונות שאפשר ללמוד ממנו דברים לגבי הבנאדם, או החיים שלו.

אז נכון, לא כולנו חיות רשת אבל לאדם שאין מה להסתיר אין יותר מדי סימני אזהרה ואפשר להרגיש את זה באנרגיות ואל תפחדי לשאול.

ואם הוא יתעצבן כשתשאלי אחרי הדייט השני והשלישי, את רשאית להיות חשדנית יותר.


בין אם אתן גרושות עם ילדים או רווקות, אל תמהרו לבטוח בכל אדם שנקרה בדרככן.

אם באמת בא לכן לבדוק את הכוונות של המיועד, אל תמהרו להכנס למיטה. תעשו את זה אחרי שאתן מרגישות בטוחות ואחרי שאתן מרגישות שאתן סומכות על האדם שמולכן ושיש לכן איזשהו מושג מי הוא ושהוא אכן מחפש היכרות שהיא מעבר לסטוץ.

ועוד כמה כללי זהירות:

  • תמיד תדאגו לעדכן חברה או מישהי שאתן סומכות עליה לגבי הדייט שלכן – שם, טלפון ומהיכן הוא. דאגו ליידע אותה שנפגשתם ושהכל בסדר וגם בסיום הדייט. דאגי גם ליידע כבדרך אגב את הדייט שלך שיש לך חבר טוב שתמיד מעודכן כשאת יוצאת עם גברים חדשים.
  • מומלץ לשים מצלמה בבית, יש כיום את הבית החכם של בזק שעולה 20 ש"ח לחודש עם אפליקציה ידידותית למשתמש שתוכלו להתקין לבד.
  • אל תמהרו להשאיר אדם זר אצלכן בבית לבד, אם אתן נכנסות להתקלח עשו את זה קצר או המתינו שילך. ואם הוא נשאר לישון, השתדלו לא לישון עמוק מדי..
  • אל תשאירו את הארנק שלכן או כסף מזומן זמין בחדר או בתיק. כנ"ל לגבי תכשיטים יקרים.
  • אל תלוו לאדם שאתן לא מכירות כסף. לא משנה מה הסיבה. אם הוא מבקש מכן יותר מ-100 -200 שקלים (וכן, לפעמים קורה שנתקעים בלי מזומן לדלק), קחו בחשבון שיתכן ופגשתן נוכל. נקטו במשנה זהירות.

וגם אם היה סטוץ, שחררו. יגיע אחד יותר טוב. אל תתפשרו.

מוזמנות לשתף חברות ולהוסיף את הטיפים שלכן בתגובות.

תוכלו לקרוא כאן מאמר עם טיפים לדייטים אחרי הגירושין

מוזמנים להצטרף לקבוצת היכרויות – פרודים פרודות גרושים גרושות משתפים ותומכים

You may also like

Leave a Comment