Home תרבות ופנאי שובו של הסופשבוע – רעיונות לבילוי בסופשבוע אחרי הקורונה

שובו של הסופשבוע – רעיונות לבילוי בסופשבוע אחרי הקורונה

by אמא

במשך שנה שלמה, התרגלנו לחיות את האמרה "סופשבוע רגוע" באווירה ביתית בין ארבעה קירות. הימים התערבבו והצורך לבלות הורגש יותר מאי פעם, ועכשיו סופסוף אפשר להתחיל לנשום מחוץ למסכה ולהתרגש מהשגרה הישנה-חדשה, ובעיקר מסופי שבוע מלאים בבילויים. 

 

חוזרים לשגרה ולשבירת השגרה

אחת ההגבלות הכי קשות שחווינו בתקופת הקורונה, באה לידי ביטוי בריתוק לבית. כולנו נאלצנו ללמוד להתרגל לחוויות חדשות ולהמציא את עצמנו מחדש. עכשיו חוזרים לחיים – הקטנטנים במסגרות, חליפת הטרינינג חזרה למקומה בארון, והלא נודע מתחיל להתפוגג. שיגרה היא חשובה וכולנו הרגשנו את הצורך בחזרה ליציבות, אבל כמו כל שיגרה טובה, חייבים לפנות זמן לשבור אותה וסוף השבוע נועד בדיוק בשביל זה. הגיע הזמן להחזיר עטרה ליושנה ולהעניק לסוף השבוע את כבודו הראוי. קבלו כמה רעיונות איך לנצל את הסופשבוע להנאתכם.

 

סופ"ש של רוגע נשים בהיריון מתקדם

השגרה החדשה נסובה סביב תכנונים. מצוידת עם מחשבון היריון, כדורים נגד צרבת וכאב גב שלא עובר, הבילוי המועדף עלייך בסופשבוע הוא בכלל רביצה בספה. יציאה בספונטני בשישי בלילה למועדון ריקודים כבר נראית כמו עבר רחוק, אבל עדיין זה לא אומר שאת צריכה לוותר על הסופשבוע שלך. תתפנקי לך עם חברה טובה או עם בעלך בטיפול בספא. אחרי שתקבלי עיסוי מעמיק, החיוך לא ירד לך מהפנים ויש לך את כל השבת לשינה. נשמע כמו סופשבוע מושלם רגע לפני שהבייבי מגיע.

 

סופ"ש תרבות לזוגות צעירים

אתם צמאים לצאת ולנשום תרבות ולא רק דרך הנטפליקס, אז הגיע הזמן. עם פתיחת עולם התרבות, הביקוש להצגות והופעות עלה באופן משמעותי. האנרגיה שעוברת מהבמה לקהל משחררת ומאפשרת ליהנות בצורה חווייתית והרבה יותר משמעותית. אחרי שבוע של עבודה עד שעות מאוחרות, סוף שבוע זה הזמן שלכם להתנתק מהמסך ולהחזיר לעצמכם כוחות חדשים. תחגגו את סיום השבוע בהופעה או הצגה שירחיבו לכם את הלב. 

 

סופ"ש עם חברים

חברים הם המשפחה שאנחנו בוחרים לעצמנו. הם תמיד איתנו בלב ובמחשבות, אבל לפעמים בתוך מרוץ החיים, קשה להיות חלק מהחיים אחד של השני. סופשבוע נותן לנו הזדמנות פז לשמור על קשר עם החברים. לפעמים התחושה היא שאנחנו צוברים במהלך השבוע טרדות או משימות חשובות שמנהלות אותנו וצריך לתת לעצמנו את הזמן לצבור אנרגיות חדשות. צאו עם חברים למסעדה או בר שיעשו לכם טוב. הישיבה במסעדה תגרום לכם להרגיש שאתם אך ורק בכאן ועכשיו, בלי צורך לארח ולדאוג יותר מדי. אחרי ששבעתם, צאו לבר ותנו לאלכוהול לפתוח את הנשמה, אין צורך בגינונים. הרי בשביל מה יש חברים?

 

סופ"ש טבע למשפחות עם ילדים

בתקופת הקורונה גילינו את המפגשים החברתיים באוויר הפתוח ופתאום כל פיסת דשא ברחוב הפכה לחלקת אלוהים קטנה לפיקניק המושלם. אבל עכשיו, כשניתן להתרחק יותר מ-100 מטר מהבית, הטבע רק מחכה שנגיע אליו. זה הבילוי האידיאלי לסופשבוע למשפחות, מאחר שבאמת לא ניתן לעשות זאת בשום זמן אחר בשבוע. והאמת, שבשבת זה גם הכי קל. כל מה שצריך זה להכין את האוכל בשישי בערב, לארוז את הילדים עם שחר ואתם תשתו את הקפה הראשון של הבוקר בפריחה משגעת מחוץ לבטון של העיר. 

 

סופ"ש זמן איכות בני גיל הזהב

אחרי שבמשך תקופה שלמה שמרנו על בני גיל הזהב האהובים עלינו, זה הזמן שלהם ליהנות שוב. המפגש עם אנשים בגיל הזה הוא אחד הדברים החשובים ביותר לנפש. סוף השבוע הוא הזמן המושלם לבילוי עם הנכדים. שבת בבוקר זה זמן אידיאלי לזמן איכות משותף. לכו על פעילות ששני הצדדים יוכלו להתחבר, כמו בילוי בחוף הים או פעילות של משחקי קופסה. 

 

You may also like

Leave a Comment