Home מכניסות להכנסות פתרונות שיווק דיגיטלי: מי, מה, למה ואיך

פתרונות שיווק דיגיטלי: מי, מה, למה ואיך

by אמא

עם הרמה הגבוהה של נגישות האינטרנט שקיימת היום, הייתם מאמינים אם היינו אומרים לכם שמספר האנשים שמשתמשים באינטרנט עדיין הולך וגדל?

כן. האמת היא שהשימוש הגובר באינטרנט בקרב מבוגרים, באופן משמעותי בשנים האחרונות, ולמרות שאנחנו כל הזמן אומרים את זה, האופן שבו אנשים קונים השתנה יחד עם העלייה בשימוש באינטרנט בקרב בני הגיל השלישי. כלומר, שיווק במצב שאינו מקוון כבר אינו יעיל כמו שהוא היה פעם.

שיווק תמיד עסק בקשר של בעלי עסקים עם הקהל שלהם במקום הנכון ובזמן הנכון. היום, פתרונות שיווק דיגיטלי מאפשרים לבעלי עסקים לפגוש את הקהל במקום שהוא כבר נמצא בו: באינטרנט.

שיווק דיגיטלי חיוני כדי להגביר את המודעות לעסק ולמותג שלכם

כמעט לכל מותג יש היום אתר אינטרנט, ואם לא, יש לו נוכחות לפחות ברשתות החברתיות, או שלבעלי המותג יש אסטרטגיית מודעות דיגיטלית. פרסום בגוגל אדוורדס ושיווק דיגיטלי הם שיטות כל כך, עד שהצרכנים מצפים היום וסומכים על תוכן איכותי כשיטה אמינה ללמוד על מותגים.

בקיצור, על מנת להיות תחרותיים כבעלי עסקים, תצטרכו תכנית שיווק דיגיטלי מקיפה שכוללת תכנים מעולים. היות ולשיווק דיגיטלי יש כל כך הרבה אפשרויות ואסטרטגיות שקשורות אליו, אפשר להיות יצירתיים ולהתנסות במגוון טקטיקות שיווק בתקציב.

סוגים שונים של פתרונות שיווק דיגיטלי מאפשרים לכם גם להשתמש בכלים כמו לוחות מחוונים אנליטיים על מנת לפקח על ההצלחה וההחזר על ההשקעה של ניהול קמפיינים בגוגל, יותר מכפי שאתם יכולים להשיג עם תוכן פרסומי רגיל, כמו שלטי חוצות או מודעות מודפסות. עכשיו בואו נסקור כמה מהשיטות העיקריות של שיווק דיגיטלי.

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO)

זהו תהליך של אופטימיזציה של אתר האינטרנט שלכם, לשם "דירוג" גבוה יותר בדפי התוצאות של הגוגל, ובכך להגדיל את כמות התנועה האורגנית, או החינמית, שהאתר שלכם מקבל. קיימות כמה שיטות קידום אתרים שמייצרות תנועה מוסמכת לאתר שלכם. אלו כוללות:

קידום אתרים בתוך האתר

קידום אתרים מסוג זה מתמקד בכל התוכן שקיים באתר. באמצעות חקר מילות פתח לגבי נפח החיפוש והכוונה, או המשמעות שלהם, אתם יכולים לענות לגולשים על שאלות שהם מקלידים בשורת החיפוש של הגוגל, ולהשיג דירוג גבוה יותר.

קידום אתרים מחוץ לאתר

קידום אתרים מסוג זה מתמקד בכל הפעילות שמתבצעת מחוץ לאתר, במטרה לייעל את תוצאות הקידום. איזו פעילות מחוץ לאתר יכולה להשפיע על הדירוג? אתם בטח תוהים. התשובה היא קישורים נכנסים.

מספר המפרסמים שמקשרים אל האתר שלכם והסמכות של אותם מפרסמים משפיעים על מידת הדירוג הגבוה ביותר של מילות המפתח שרלוונטיות לעסק שלכם.

על ידי רשת עם מפרסמים אחרים, כתיבת מאמרים לאתרים חיצוניים, וקישורים שלהם אל אתר האינטרנט שלכם, יחד עם יצירת תשומת לב חיצונית, אתם יכולים להרוויח את כישורי הגלישה שדרושים לכם על מנת להשיג את התוצאות הנכונות.

קידום אתרים טכני

קידום אתרים מסוג זה מתמקד באופן שבו האתר שלכם מקודד. דחיסת תמונות, נתונים מובנים ואופטימיזציה של קבצי CSS הם שיטות של קידום אתרים טכני שיכולות להגדיל את מהירות הטעינה של האתר שלכם – גורם חשוב בדירוג בגוגל.

תוכן שיווקי

בלי תוכן שיווקי מעולה, אין לכם פתרונות שיווק דיגיטלי שעובדים. תוכן שיווקי הוא יצירה וקידום של נכסי תוכן לצורך יצירת מודעות למותג, צמיחת תנועה, ייצור לידים ולקוחות. הערוצים שיכולים לארח את התוכן השיווקי שלכם כוללים:

מאמרים באתר

כתיבה ופרסום מאמרים באתר החברה מאפשרת לכם להפגין את המומחיות שלכם בענף, ומייצרת תנועת חיפוש אורגנית עבור העסק שלכם. בסופו של דבר, אתם מקבלים הזדמנויות נוספות להמרת מבקרים באתר להפניות לצוות המכירות שלכם.

מדריכים אלקטרוניים

עם אסטרטגיה נכונה של ניהול קמפיינים בגוגל, תוכלו להשתמש במדריכים אלקטרוניים ובתכנים מקיפים ושלמים שעוזרים לחנך את מבקרי האתר.

תכנים אלו מעודדים את הגולשים ליצור איתכם קשר, מה שמייצר לידים עבור החברה שלכם ומעביר את הגולשים בקמפיינים של הרכישות.

אינפוגרפיקה

בחלק מהמקרים, הגולשים רוצים המחשות ויזואליות ולא מלל. אינפוגרפיקה היא סוג של תוכן חזותי שמסייע למבקרים באתר לדמיין מושג שאתם רוצים לעזור להם ללמוד.

פתרונות שיווק דיגיטלי ברשתות החברתיות

כשמדברים על פתרונות שיווק דיגיטלי, השיווק ברשתות החברתיות הוא אחד הערוצים החשובים לקידום המותג והתוכן שלכם בערוצי מדיה חברתית, על מנת להגביר את המודעות למותג, להניע תנועה וליצור לידים לעסק שלכם. הערוצים שבהם תוכלו להשתמש בשיווק במדיה החברתית כוללים:

  • פייסבוק
  • טוויטר
  • לינקדאין
  • אינסטגרם
  • פינטרסט.

לא בטוחים איך להשתמש בפלטפורמות רשתות חברתיות? בפרסונאס מדיה תקבלו כלים שיחברו אתכם לערוצים של פרסום בפייסבוק ובלינקדאין במקום אחד. כך תוכלו לתזמן בקלות תוכן למספר ערוצים בבת אחת, ולעקוב אחר הניתוחים גם מהפלטפורמה.

בנוסף על פתרונות שיווק דיגיטלי באמצעות חשבונות רשתות חברתיות למטרות פרסום, אנחנו משלבים גם את תיבות הדואר הנכנס של הרשתות החברתיות שלכם, כך שתוכלו לקבל את כל ההודעות שלכם ישירות במקום אחד.

תשלום לפי קליק (PPC)

אחת מהשיטות של קידום ממומן בגוגל היא שיטת התשלום לפי קליק, ניתן להעביר תנועה לאתר האינטרנט שלכם באמצעות תשלום למפרסם, בכל פעם שגולש לוחץ על המודעה שלכם.

אחד הסוגים הנפוצים ביותר של PPC הוא מודעות גוגל, שמאפשרות לכם לשלם עבור משבצות מובילות בדפי תוצאות החיפוש של גוגל, במחיר "לכל קליק" של הקישורים שאתם מציבים.

יחסי ציבור מקוונים

פתרונות שיווק דיגיטלי כוללים גם יחסי ציבור מקוונים. זוהי שיטת השכרת כיסוי מקוון באמצעות פרסומים דיגיטליים, בארי אינטרנט שונים שמבוססים על תוכן. שיטה זו עובדת כמו יחסי ציבור רגילים, רק במרחב המקוון.

אז מה בתכלס נותנים לכם פתרונות שיווק דיגיטלי?

פתרונות שיווק דיגיטלי עוזרים להנעת המודעות למותג ומייצרים לידים דרך כל הערוצים הדיגיטליים – חינם או בתשלום – שעומדים לרשותכם. ערוצים אלו כוללים רשת חברתיות, אתר האינטרנט שלכם, דירוג בגוגל, דיוור אלקטרוני, פרסום בגוגל אדוורדס, והבלוג באתר שלכם.

כמשווקים דיגיטליים, ברוב המקרים אנחנו מתמקדים במחוון ביצועי מפתח שונים לכל ערוץ, כך שניתן יהיה למדוד כראוי את ביצועי החברה בכל אחד מערוצי הפרסום. כחלק מפעולות קידום האתר שלכם, למשל, אנחנו אחראים על מדידת "התנועה האורגנית" של אתר האינטרנט שלכם – של התנועה שמגיעה ממבקרים באתר שמצאו אתכם דרך החיפוש בגוגל.

פתרונות שיווק דיגיטלי כוללים היבטים רבים של שיווק

פתרונות שיווק דיגיטלי יכולים להתאים לכל עסק בכל ענף. ללא קשר למה שהחברה שלכם מוכרת, שיווק דיגיטלי עדיין כרוך בבניית פרסומות של קונים על מנת לזהות את צרכי הקהל שלכם, ויצירת תוכן מקוון שמציע ערך.

יחד עם זאת, זה לא אומר שכל העסקים צריכים ליישם אסטרטגיה שיווקית דיגיטלית באותה צורה, וכאן מומחי קידום נכנסים לתמונה עם הרכבת תכנית שיווק מותאמת אישית להשגת המטרות שלכם.

מוכנים לנסות כמה פתרונות שיווק דיגיטלי? בואו נראה מה עכשיו

אם אתם כבר נוקטים בשיטות שיווק דיגיטלי, סביר להניח שאתם מגיעים לחלק מהקהלים שלכם באופן מקוון. אין ספק שאתם יכולים לחשוב על כמה תחומים באסטרטגיית השיווק שלכם, שיכולים להשתפר קצת.

חושבים שאתם מוכנים לנסות כמה פתרונות שיווק דיגיטלי? מומחי קידום אתרים ילוו אתכם צעד אחר צעד בבניית אסטרטגיה שיווקית דיגיטלית אפקטיבית, שתתאים לעסק ולאתר שלכם. אז עכשיו זה הזמן לקבוע פגישת היכרות וייעוץ.

 

You may also like

Leave a Comment