» » בלוג » צרכנות » נגן מוזיקה בעידן הדיגיטלי – תענוג לשמוע מוזיקה
צרכנות

נגן מוזיקה בעידן הדיגיטלי – תענוג לשמוע מוזיקה

העידן הדיגיטלי בו כולנו חיים במהלך העשור או שניים האחרונים הכניס לא מעט שינויים ושיפורים משמעותיים לחיינו, במגוון רחב של תחומים.

אין צורך להכביר במילים אודות ההשפעה העצומה של הסמארטפונים וטאבלטים, לדוגמה, על חיי היומיום של רובנו, ולא חסרות דוגמאות נוספות על מנת להיווכח באופי השונה של החיים בעידן הדיגיטלי לעומת העידן האנלוגי שקדם לו.

 

גם בתחומי הפנאי השונים של החיים מחוללים המכשירים הדיגיטליים הזמינים לכולנו כיום שינויים מרחיקי לכת, ודוגמה מצוינת לכך היא שמיעת מוזיקה, כמו גם פודקאסטים או כל תוכן שמע אחר. כפי שנראה מיד, נגן מוזיקה טוב מאפשר לנו לצרוך תכנים אלו בצורה חסרת תקדים מבחינת רמת הנוחות, כמו גם כמות האפשרויות הזמינות בפנינו.

 

כל המוזיקה שבעולם על גבי מכשיר אחד קטן ונוח לשימוש – נגן מוזיקה דיגיטלי

נגני מוזיקה דיגיטליים למיניהם קיימים כבר קרוב לעשרים שנים אמנם, אך כיום מדובר בסיפור נשונה לחלוטין מאשר נגני המוזיקה של תחילת המאה, דוגמת האייפוד המפורסם של אפל. כיום, ניתן למצוא נגני מוזיקה אשר מציעים לנו אפשרויות שלא היו זמינות בדורות הראשונים של נגני המוזיקה, ושאין להן ממש תחליף במכשירים אחרים.

כאשר החל עידן הסמארטפונים לפני מעט יותר מעשור, רבים חשבו כי גם שמיעת מוזיקה ותכנים מושמעים שונים הן פונקציות אשר יעברו אל הסמארטפון – מכשיר המסוגל להשמיע קבצי אודיו בקלות ובאיכות טובה (במרבית המקרים). היום ניתן לומר כי זה לא בדיוק מה שקרה, ומסיבות מובנות – הסמארטפונים של היום אמנם משוכללים ביותר, אך כמות הזיכרון הזמין לאחר כל האפליקציות השונות בהן אנו משתמשים כדרך קבע אינו מאפשר במרבית המקרים צבירה של יותר מדי מוזיקה על גבי המכשיר. אנשים רבים עדיין שומעים מוזיקה דרך הסמארטפון שלהם, אך באופן כללי ניתן לומר כי זוהי אינה פונקציה עיקרית של סמארטפון, וודאי לא בקרב משתמשים המעוניינים לשמור את המוזיקה שהם שומעים על גבי המכשיר, כמו גם מי שנוהג לשמוע מוזיקה רבה ומגוונת. במילים אחרות – מי שבאמת אוהב לשמוע מוזיקה על בסיס יומיומי זקוק למכשיר אחר אשר יהיה ייעודי עבור שימוש זה, ויוריד את מעמסת הזיכרון והסוללה מהסמארטפון.

 

וכאן נכנס לתמונה נגן המוזיקה הדיגיטלי – ישנם כיום סוגים רבים ושונים של נגנים דיגיטליים, אך באופן כללי הרעיון הוא זהה – מדובר בנגן מוזיקה קטן וקומפקטי, בעל זיכרון נרחב ומסך הפעלה המאפשר לשלוט על התכנים השמורים על גבי המכשיר, על גביו ניתן לאחסן כמות עצומה של מוזיקה, כמו גם כאמור ספרי אודיו, פודקאסטים וכל תוכן מושמע אחר.

 

נגן מוזיקה עם בלוטוס ואחריות מלאה – למה לשים לב בעת הקנייה?

המגוון הקיים בתחום נגני המוזיקה עלול להשאיר רבים מבולבלים אל מול המבחר, ומתקשים לבחור את נגן המוזיקה החדש שלהם. לכן, ננסה למקד את תשומת הלב בפיצ'רים שחשובים ביותר במכשיר זה –

נתחיל דווקא עם האחריות. כמו כל מכשיר אלקטרוני משוכלל אחר, גם כאן נרצה לקבל אחריות על המוצר, וכדאי לוודא כי זו כמה שיותר ארוכה ומקיפה. בנוסף, וודאו מיהו בדיוק הגורם מולו תתנהלו במידה ותהיו מעוניינים להפעיל את האחריות.

כדאי לשים לב גם לגודל הזיכרון של הדגם שאתם רוכשים – נגן מוזיקה ממוצע בימינו יכול להציע לכם כמות זיכרון אשר תספיק לכל צרכי המוזיקה שלכם לשנים רבות, גם כאשר אתם מתנתקים מהרשת.

בנוסף, כדאי לחפש אחר נגן מוזיקה עם אפשרויות מתקדמות ונוחות שונות דוגמת בלוטוס – כך תוכלו לנגן מוזיקה בכל מקום ברמקולים שונים בעלי יכולת קליטת בלוטוס.

קרדיט תמונה – pixabay

 

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

תוכן מקודם

מוצרי טיפוח טבעיים לתינוקות

B&B – מבצעים באתר BOOKING

הדילים השווים באמזון

המופעים הכי חמים

נמאס לך להלחץ בכל פעם שאת צוחקת?

חנות משלכם בשופיפיי בעברית בחינם:

מערכת דיוור ועד 4 דפי נחיתה בחינם !

טיסות זולות לחול