» » בלוג » צרכנות » ילדים עם דרייב… רכבים ממונעים לילדים
צרכנות

ילדים עם דרייב… רכבים ממונעים לילדים

 

עולם המשחקים הולך ומתפתח וכל הזמן מנסים להמציא אטרקציות חדשות ולייצר עוד ועוד מוצרים חדשניים שיכבשו את לב הילדים. אחד הטרנדים הכי חמים בשנים האחרונות וכאן אף אחד לא המציא את הגלגל, הוא ללא ספק מוצרים ממונעים לילדים. הכוונה היא כלי רכב זעירים המדמים מכוניות אמיתיות ומעניקים לזאטוטים אפשרות לחקות את ההורים שלהם ולהרגיש גדולים.

עולם הממונעים לילדים שופע מוצרים, החל מרכבים, ג'יפים ואופנועים, בשלל עיצובים, צבעים וגימורים. משוכלל, ממותג ויוקרתי, בדיוק כמו שיש למבוגרים.  על מנת לרכוש את המתנה המושלמת, המדליקה והמתאימה לילד חשוב קצת להבין מה האפשרויות ומה נכון לקנות.

כאשר מביטים על תחום כלי הרכב הממונעים לילדים ניתן לראות כי קיימות בו שתי קבוצות עיקריות, קבוצת הכלים בעלי מנוע 6 וולט וקבוצת הממונעים בעלי מנוע 12 וולט. כאשר גודל המנוע ורמת המתח החשמלי שבו מעידים בדרך כלל גם על גודל כלי הרכב עצמ, המהירות שניתן להגיע עמו ועצימותו בעת תזוזה. בעת בחירת כלי הרכב הממונע, חשוב להבין שמדובר אמנם על משחק, אך יש משמעות לזה שהוא בעל מנוע ומצבר.

טווח הנסיעה משתנה בין כלי הרכב, עוצמת המנוע והמצברים. באופן עקרוני מנוע 6 וולט עשוי להיות בתזוזה של בין 30 דק' ל- 45 דק' בעוד המנוע החזק יותר של 12 וולט נע גם כשעה בטעינה אחת בודדת.

כמובן שכלל ממונעים לילדים מגיעים עם מצבר נטען אשר מתחבר לשקע החשמל הרגיל להטענה מהירה. ככל שהמצבר גדול יותר תהיה אפשרות לנסיעה ארוכה יותר ולכן מומלץ לוודא שתכולת המצבר גדולה.  המשמעות היא שגם אם מעוניינים להגדיל את טווח הנסיעה של הרכב ניתן לעשות זאת באמצעות הוספת מצברים בעלי תכולה גדולה.

שפע ההיצע העצום מאפשר לכל ילד או ילדה למצוא את המכונית החלומות, הג'יפ או האופנוע המושלם. במסגרת מנועים 6 וולט ניתן למצוא שפע של אופנועים וטרקטורונים, אופנוע רייסינג ממונע, אופנוע חלל  מגניב או אופנוע BMW מרהיב. מנועי 12 וולט מציגים בנוסף לאוסף של אופנועים רגילים ואופנועי משטרה, גם מכוניות יוקרה, מזראטי בשלל צבעים, אאודי  R8 מדהים, ג'יפ טוארג, רכבי שטח ועוד. כיום ניתן למצוא גם ממונעים לילדים מעט יותר בוגרים עם מתח מנוע של 24 וולט הזהה לעוצמתה של קלנועית.

 

כלי רכב ממונעים לילדים הם מתנה המושלמת, אך חשוב לוודא שהמוצר איכותי ולא להתפשר על כך. רכב איכותי אינו רק נראה יפה, חשוב לוודא שכל חלקיו מחומרים עמידים השומרים על בטיחות הילדים בעת נסיעה.

עניין קריטי נוסף שחשוב להבין טרם הרכישה, הוא הצורך של ההורה להיות כל הזמן בפיקוח על הילד שנוהג ברכב. על ההורה אחריות גם לוודא שהנסיעה מתרחשת באזור בטוח שאינו מסכן ילדים אחרים ולפקוח עין בכל עת על המתרחש ולא להשאיר ילדים רכים במכונית ללא השגחה.

 

 

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

תוכן מקודם

מוצרי טיפוח טבעיים לתינוקות

B&B – מבצעים באתר BOOKING

הדילים השווים באמזון

המופעים הכי חמים

נמאס לך להלחץ בכל פעם שאת צוחקת?

חנות משלכם בשופיפיי בעברית בחינם:

מערכת דיוור ועד 4 דפי נחיתה בחינם !

טיסות זולות לחול