» » בלוג » ביוטי, איפור וטיפוח » איך קונים איפור אונליין
ביוטי, איפור וטיפוח

איך קונים איפור אונליין

תחום השיווק המקוון עלה מדרגה בעשור האחרון בישראל וברחבי העולם. חברת בזק שבחנה את הרגלי הצריכה של הישראלים בחנויות המקוונות ופרסמה דוח עם סטטיסטיקות הצריכה ברשת בדצמבר 2018, מצאה כי 78% מהישראלים בצעו לפחות רכישה אחת באינטרנט. אם בוחנים נתון זה זאת מול נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה בשנת 2018 נגלה כי בניכוי ילדים מתחת לגיל עשר ומבוגרים בגילאי הפרישה, כמעט כל אחד מהתושבים המחוברים לאינטרנט ביצע רכישה כלשהי. היכן הישראלים צורכים? בשנת 2017 דיווחה בזק כי 67% מהצרכנים דיווחו כי רכשו מוצרים באתרים בישראל ו- 44% מהמשתתפים דיווחו כי הקנייה המקוונת מתבצעת באתרים בינלאומיים.

רכישות מקוונות של איפור

הצרכנים הישראלים מחפשים מוצרים שלא ניתן להשיג בישראל באתרים מקוונים בחו"ל וכן מוצרים שמחירם גבוה משמעותית כמו: מוצרי קוסמטיקה, מוצרים דיגיטליים ומכשירי חשמל קטנים ואף חלפים לרכב. אך, המחיר של ההמתנה הארוכה אינו מצדיק בהכרח את הרכישה בחנויות מקוונות מעבר לים. מסתבר שאפשר למצוא מוצרי איפור בהנחה גם בחנויות מקוונות ישראליות.

האם גם אתם מתכננים לרכוש מוצרי איפור ברשת עבורכם או כמתנה לחג? תוכלו למצוא מגוון רחב של אתרים ישראלים המציעים הנחות ניכרות על מותגי האיפור הנחשקים. אספנו עבורכם מספר דוגמאות לחנויות מקוונות המציעות הנחות על מותגי האיפור המובילים.

איפור

מותגי האיפור נמכרים במחירים זולים ברשת האינטרנט. לדוגמה: מייקאפ של קליניק נמכר בחנות דראגסטור בישראל ב-151 ₪ בלבד, מייקאפ של מייבלין נמכר ב-51 ₪ והגרסה הנוזלית מעט יותר, של אותו המייקאפ נמכרת ב 39.80 ש"ח.  דבל וור של אסתי לאודר נמכר בחנות ברשת ב-198.90 בלבד.

גם בתחום האיפור לשפתיים ניתן למצוא לא מעט מבצעים. השפתון הנוזלי של לוריאל נמכר ברשת ב – 39.80 ₪ ואת השפתון הקרמי של קליניק תוכלו למצוא ב-103 ₪. גם העיניים זוכות לטיפוח עם מסקרה לגבות המעניקה נפח ב-99 ₪ מבית אסתי לאודר או עיפרון עיניים מסתובב של לנקום ב-120 ₪ בלבד.

קוסמטיקה

קרמים לפנים זוכים אף הם  להנחה משמעותית. ברשת תוכלו למצוא קרם הלילה המטפח של ד"ר רטין אור ב -120 ₪ או את קרם הפנים של קנרה עם מקדם הגנה SPF30 ב-60 ₪ בלבד.

חשוב לזכור

לסיכום, כמה טיפים נוספים שכדאי לזכור:

  • תוכלו לבדוק את המותגים השונים בחנות פיזית כמו: רשתות הפארם ולאחר מכן לקנות אותם בהנחה ברשת האינטרנט. לאחר מכן, תוכלו לחזור על אותה הזמנה ולמלא מחדש את תיק האיפור במוצרים שאהבתם.
  • מומלץ לרכוש, אם ניתן, מאותו הספק ברשת האינטרנט על מנת לשקלל את עלויות המשלוח יחד ולהפחיתם.
  • חלק מהחנויות מעניקות משלוח חינם בקנייה מעל סכום מסוים. כדאי לאסוף את כל הרכישות ולבצע אותן ביום אחד.
  • חשוב לקנות מחנות בעלת מוניטין כמו חנויות של רשת פארם או בית מרקחת על מנת להימנע מזיופים.

 

 

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

תוכן מקודם

מוצרי טיפוח טבעיים לתינוקות

B&B – מבצעים באתר BOOKING

הדילים השווים באמזון

המופעים הכי חמים

נמאס לך להלחץ בכל פעם שאת צוחקת?

חנות משלכם בשופיפיי בעברית בחינם:

מערכת דיוור ועד 4 דפי נחיתה בחינם !

טיסות זולות לחול