» » בלוג » צרכנות » סוככים למרפסת, לגינה ולעסק – איך בוחרים סוכך ואיפה אפשר לקנות סוכך
צרכנות

סוככים למרפסת, לגינה ולעסק – איך בוחרים סוכך ואיפה אפשר לקנות סוכך

מה בסך הכל אתם מבקשים, קצת צל? כאן תוכלו ללמוד על הפתרון האולטימטיבי – סוככים מכל הסוגים!

הצורך הטבעי

השמש הישראלית לא מרחמת על אף אחד מאתנו ושולחת את קרניה החזקות במשך רוב שעות היממה ורוב ימות השנה. היות שכך, הרי זה טבעי לחלוטין, שנחפש לעצמנו שטחים, בהם אנו יכולים לשהות בחוץ מצד אחד, וליהנות מצל מן הצד השני. ואכן, ישנם סוגים שונים של פתרונות הצללה ולכל אחד מהם יש יתרונות משלו. בהמשך נרחיב על היתרונות הבולטים של הסוככים.

פונקציונליות

הפונקציונליות היא אחד היתרונות הבולטים ביותר של הסוככים. זאת, משום שהסוכך מאפשר הצללה של שטחים בגודל משתנה בהתאם לצורך. מעבר לעובדה, שהסוככים מגיעים בגדלים שונים, ניתן גם לשנות את שטח ההצללה שלהם בהתאם לשימוש באותו השטח ובהתאם לזווית של השמש בכל רגע נתון.

נראות

מן הסתם, כאשר אנו מוסיפים פריט כלשהו לבית או לעסק, אנו לא מוסיפים רק פונקציונליות, אלא גם עיצוב. היות שכך, המגוון הרחב של העיצובים האפשריים של סוככים מהווה יתרון גדול נוסף, משום שהוא מאפשר לנו לבחור את העיצוב המתאים לנו ביותר בהתאם לטעמנו האישי הן מבחינת הצורה והן מבחינת הצבעים והמרקמים.

מגוון הסוגים

מעבר למגוון העיצובים הרחב, לסוככים יש גם מגוון רחב של סוגים, שההבדלים ביניהם באים לידי ביטוי בעיקר במנגנוני הפתיחה והסגירה שלהם כמו גם בחומרי הגלם. מבחינת המנגנונים, הסוגים נחלקים לשניים עיקריים: ידני או חשמלי. המנגנון הידני הוא המנגנון המוכר לכולנו ואילו המנגנון החשמלי מאפשר פתיחה וסגירה בלחיצת כפתור ואפילו באמצעות שלט רחוק. כמו כן, קיים גם מנגנון  אוטומטי, אשר פותח וסוגר את הסוכך בהתאם לזווית השמש וכמובן, מאפשר גם שינוי עצמי במידת הצורך.

נוחות

הנוחות מהווה יתרון גדול נוסף של הסוככים בהשוואה לפתרונות ההצללה השונים. החל באפשרות לשבת בנוח תחת סוכך בגודל משתנה לפי הצורך ועד להתקנה ותפעול פשוטים. למעשה, כדי להתקין סוככים כל מה שדרוש הוא קיר תומך במקום הרצוי ומתקין מקצועי לביצוע ההתקנה בפועל.

איפה אפשר להתקין?

כאמור, כל מה שנדרש כדי להתקין סוכך הוא קיר תומך, עליו ניתן להתקין אותו. אבל השאלה היא, לאן הוא מיועד בכלל? אם כן, הסוככים מיועדים לכל מקום שכדאי לדאוג בו לצל. לדוגמה, מרפסת של דירה, חצר של בית, שטח חיצוני של מסעדה או בית קפה וכדומה.

בחירת הסוכך

היות שישנו מגוון רחב של סוככים הבחירה ביניהם עלולה להיות די מבלבלת לעתים. אחד הפרמטרים הראשוניים שכדאי לחשוב עליהם הוא סוג הסוכך והמנגנון שלו. כמובן, חשוב להתאים את סוג המנגנון למי שאמור לבצע את הפתיחה והסגירה בפועל ומן הסתם, להתאים אותו גם לתקציב. השלב הבא הוא בחירת העיצוב שלו, שצריך להיות בהתאם למיקום בו הוא יותקן.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

תוכן מקודם

מוצרי טיפוח טבעיים לתינוקות

B&B – מבצעים באתר BOOKING

הדילים השווים באמזון

המופעים הכי חמים

נמאס לך להלחץ בכל פעם שאת צוחקת?

חנות משלכם בשופיפיי בעברית בחינם:

מערכת דיוור ועד 4 דפי נחיתה בחינם !

טיסות זולות לחול