» » בלוג » featured » כל האמת על הזרקות או מילוי קמטים בפנים – למה זה לא עובד ומה החסרונות של הזרקות לאורך זמן
featured ביוטי, איפור וטיפוח

כל האמת על הזרקות או מילוי קמטים בפנים – למה זה לא עובד ומה החסרונות של הזרקות לאורך זמן

בואו נודה בזה, הזמן, המתח, ואורח החיים האינטנסיביים שלנו עושים את שלהם והם באים לידי ביטוי בעור הפנים והגוף ככל שאנחנו מתבגרים.

בינינו, ככל שעור הפנים מתוח וחלק יותר, כך זה משווה לנו מראה צעיר יותר מגילנו האמיתי, מאפשר לנו להרגיש טוב עם עצמנו ולשדר את זה החוצה לסביבה.


מילוי קמטים מאיזה גיל ?

אם בעבר תחום ההזרקות היה תקף לגילאי 50 ומעלה, היום המודעות למראה ולטיפוח הפנים עלתה, ואנשים – גם גברים וגם נשים מתחילים להזריק בוטוקס ולעשות מילויים או שינויים קוסמטיים עדינים, כבר מגיל 30.

ההתפתחות הטכנולוגית מאפשרת ליצור שוני מהותי בפנים באמצעות תהליכים רפואיים פשוטים, מהירים וקלים וללא כאב או צורך בניתוח פלסטי כדי להשיג תוצאות נראות על פני השטח לאורך זמן.

במיוחד אצל אנשים שמעשנים, יש היווצרות של קמטים קטנים מסביב לשפתיים שמשווים לעור מראה זקן ולא מחמיא, שלעיתים גורם להם להראות מבוגרים יותר מגילם האמיתי.

החלקה של הקמטוטים הללו יחד עם מילוי קל באזור הלחיים או מתחת לעיניים, תייצר מראה אחיד, עשיר ובריא לעור.

לפעמים גם מילוי של קמטים קטנים בודדים על פני הפנים יכול לגרום למראה צעיר יותר ב-5 או 10 שנים.

בין אם אתם רווקים או נשואים, שינויים קוסמטים קלים בפנים יחזירו לכם את האנרגיות, את השמחה, את האהבה והקבלה העצמית, שבסופו של דבר יעלו את הבטחון וישפיעו על כל תחום אחר בחיים.


למה הזרקות לא באמת עובדות לאורך זמן? כל מה ששכחו לספר לכם

כיום יש מגוון חומרים להזרקה – חומצה הילוארונית, בוטוקס ומילויים נוספים, שהתפקיד שלהם הוא למלא חללים בשכבות העור וסדקים שנוצרו עם הזמן על הפנים שלנו, כאשר ההזרקה מבוצעת מתחת לפני העור, ואז זה גורם לעור להראות מתוח יותר וחלק יותר.

הבעיה העיקרית היא בשל העובדה הפשוטה – הזרקות מתמוססות עם הזמן בגוף.

לבוטוקס לוקח 3-4 חודשים להספג בגוף, בעוד חומצה היאלורונית מתמוססת תוך קרוב לשנה.

יחד עם זאת, לאנשים שעושים ספורט באופן קבוע או מעשנים, הזרקות יחזיקו מעמד כ-20-30 אחוז פחות מהזמן, בשל הבעות הפנים המרובות שגורמות לחומר להספג יותר.

 

איך אפשר להאריך את זמן ההשפעה של הזרקות בפנים ?

רוב האנשים שהתחילו עם הזרקות יאמרו לכם שאחד החסרונות של הזרקות הוא הצורך לחזור למילויים חוזרים ושמדובר על עלויות גבוהות בכל טיפול תוך סיכון בקבלת תוצאות פחות מוצלחות והתערבות פלסטית שלעיתים אינה הכרחית כדי לשפר תוצאות.

 

לייזר שייפ מצאו את השיטה לקבלת תוצאות אפקטיביות שמחזיקות לאורך זמן, באמצעות טיפול לייזר חדשני לפני טיפול ההזרקה.

טיפול שממצק ומצעיר את עור הפנים ומטפל בשכבות השומן והעור הפגועות לפני ההזרקה, כך שהתוצאות הרבה יותר מוצלחות והעמידות שלהן הוכחה לפרקי זמן ארוכים, שיחסכו בעתיד טיפולים נוספים.

לייזר שייפ מביאה את מהפיכת ההזרקות מארצות הברית עם לייזר ICON 1540 שהוא גם מאושר FDA , בשילוב חומרי הזרקה ייחודיים וחדשניים שמשנים את כל מה שידעתם עד היום על מילויי קמטים והזרקות בפנים.


מילוי קמטים לגברים – האם נהוג לבצע הזרקות בוטוקס לגברים ?

ככל שהמודעות האישית והחברתית גדלה, כיום גם גברים רבים משדרגים את המראה שלהם באמצעות מילוי קמטים בפנים.

בשונה ממה שהיה בעבר, כיום יכולת השליטה על חומרי המילוי בשילוב של מזרקים דקים ומתקדמים, מייצרים תוצאות מדהימות של מראה צעיר יותר באמצעות מילוי מספר קמטי הבעה קטנים בפנים – במצח, מתחת לעיניים, בצידי הפה או מעל השפתיים.

בחלק מהמקרים מבוצע מילוי קל גם באזור הלחיים.

מספר הגברים שפונים לטיפולי מילוי קמטים הולך וגדל מדי שנה וכיום ניתן למצוא גברים שכבר מגיל 40 מתחילים לשדרג את המראה שלהם עם תיקונים קלים ודיסקרטיים שלא ניתנים לזיהוי, אך תורמים רבות לחיזוק הבטחון העצמי והתחושה הכללית של המטופל, בעוד אנשים שסביבו לא מצליחים להבין מה בדיוק השתנה אך מחמיאים על המראה.


תוצאה רצויה מהזרקות מילוי קמטים

ככל שתחום ההזרקות מתפתח, כך יש חומרים טובים יותר לעבוד איתם מאשר בעבר. אחת הבעיות העיקריות של הזרקות סיליקון היתה שהחומר היה לעיתים מתפזר בצורה לא נכונה, זז, או גורם לאלרגיה בגוף שיצרה עויתות קשות בפנים. והוא לעולם לא מתמוסס כך שאם היתה תקלה זה נשאר לתמיד.

טיפול מילוי והזרקה נכון יצור מראה רענן, קורן וצעיר לאור הפנים, כמו שיש לאנשים צעירים שנמצאים במצב של התאהבות כך שלא רואים שום סימנים להתערבות כירורגית, במקום מראה מאובן של שרירי הפנים שפוגע בשרירי ההבעה ומקבע אותם על הבעה מסוימת.

היתרון הגדול של שימוש בחומצה הילוארונית הוא שהתוצאה נראית באופן די מיידי, ובמידה והלקוחה לא מרוצה מהתוצאה, ניתן להזריק נוגדנים שמפרקים את החומר ולהחזיר את המצב לקדמותו.


הזרקות סיליקון

היו נהוגות בעבר, אך היום פחות מומלצות בשל תוצאות פחות טובות וסיכונים רבים יותר.

יש בשוק חומרים מתקדמים על בסיס חומצה הילואירונית עם אפקט טבעי ומהיר שמביא תוצאות ורופא שמתמחה בתחום ההזרקות, ידע להתאים את השילוב המדוייק לעור הפנים ולסוגי הקמטים כדי לתת את התוצאה הטובה ביותר ללקוחה.

סיכונים בהזרקות מילוי לפנים

היות והזרקות מילוי מבוצעות בפנים – אזור מרובה בעצבים רגישים ושרירים, הזרקה לא נכונה יכולה לפגוע בעצבים קטנים שיגרמו לעיוות בשרירים ולהגבלה בתנועתיות הטבעית של שרירי הפנים, מה שיכול לגרום למראה "פלסטי" עם הבעות פנים לא טבעיות ומראה שמסגיר התערבות פלסטית בפנים שלעיתים יכול לגרום למראה גרוע יותר מלפני הטיפול.

לכן, חשוב לעשות את טיפולי הזרקות בקליניקה מוסמכת, עם רופאים מוסמכים ומקצועיים שמתמחים בתחום.


הזרקות על ידי רופאים לא מקצועיים

לצערנו, כיום רופאים פרטיים רבים מתחומים שאינם קשורים לתחום הפלסטיקה, עושים הסבה מקצועית כדי לייצר הכנסה נוספת באמצעות ביצוע הזרקות ללקוחות אחרי סמינר או שניים שעשו בתחום. פה פחות תדגישי את נושא הרופאים האחרים כי היום את רוב ההזרקות עושים רופאים שהם לא פלסטיקאים מה שכן אפשר להחריג זה את רופאי השיניים שעושים הזרקות

בוטוקס הוא חומר שמשתק את שרירי הפנים וכאשר פונים לרופא שהזרקות הן לא תחום ההתמחות הראשי שלו והוא עוסק בתחומים נוספים – הסיכון שהתוצאה תהיה לא טבעית הוא גבוה.


מרפאת לייזר שייפ

מרפאת לייזר שייפ היא מהמרפאות המובילות בישראל לטיפולים אסטתיים בשילוב עם מערכות לייזר מהמתקדמות והבטיחותיות בעולם שייצרו מהפכה בתחום.

באמצעות טיפול בלייזר ניתן לטפל בחלקי גוף שונים עם טיפולים קצרים וממוקדים ללא כאבים ועם תוצאות מדהימות תוך זמן קצר שמאפשרות למטופלים מראה צעיר, בריא וטבעי, תוך כדי יצירת תהליכי התחדשות ומיצוק טבעיים של הגוף.

רוצים לקבל מידע נוסף והטבה מיוחדת לגולשות האתר? השאירו עכשיו את פרטיכם בטופס ונשמח לחזור אליכם בהקדם עם הצעה אטרקטיבית במיוחד!

לחצו כאן לפרטים נוספים >>

 

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

תוכן מקודם

מוצרי טיפוח טבעיים לתינוקות

B&B – מבצעים באתר BOOKING

הדילים השווים באמזון

המופעים הכי חמים

נמאס לך להלחץ בכל פעם שאת צוחקת?

חנות משלכם בשופיפיי בעברית בחינם:

מערכת דיוור ועד 4 דפי נחיתה בחינם !

טיסות זולות לחול