» » בלוג » featured » ביקורת סרט לילדים – הנסיכה איימי 2019 סרט מדובב לילדים
featured ביקורת סרטים

ביקורת סרט לילדים – הנסיכה איימי 2019 סרט מדובב לילדים

בסרט הנסיכה איימי אנחנו פוגשים נסיכה צעירה שעומדת למבחן קשה מאד ומסכנת הכול כדי לקבל את הזכות לשלוט ביכולת מיוחדת במינה. סרט מקסים לכל המשפחה מבית פילמהאוס - ביקורת סרט

הסרט הנסיכה איימי הוא סרט חדש לילדים או ליתר דיוק ילדות – אלא אם כן יש לכם בנים שזורמים עם סרטי נסיכות וכדומה.

הגעתי להקרנת הבכורה מצויידת בשלוש ילדות בנות 7 כדי לסקר את הסרט, והתגובות היו נלהבות ביותר.

הסרט הנסיכה איימי טריילר מדובב

תקציר הסרט הנסיכה איימי:

בסרט תפגשו את איימי – ילדה נסיכה כמעט בת תשע מארץ קנדיס שיש לה יכולת קסומה שמאפשרת לה לדבר עם סוסים.

את היכולת הזאת היא ירשה מסבתא של סבתא של סבתא רבה שלה – קרלוטה שכתבה ספר קסום של קסמים וסודות שעליו איימי אמורה לשמור.

האגדה מספרת, שבעזרת אומץ ליבה והנועזות שלה הצילה קרלוטה עדר של סוסים לבנים מופלאים.
במעשה אמיץ זה היא כמעט מאבדת את חייה וכדי להודות לה ,נתנו לה הסוסים את יכולת לדבר איתם.

הכישרון הזה אמור להישמר בסוד ואסור לספר עליו לאף אחד והמידע על הכשרון הזה כתוב בספר הקסום של קרלוטה, שמלא בסודות על כוחות קסומים, ונשכח לאורך השנים עד שאיימי בעצמה כמעט שכחה אותו ובמהלך הסרט היא מגלה אותו מחדש.

לאיימי הנסיכה יש עשרים ושישה סוסים שחיים בפינוק באורוות הארמון, והם החברים הכי טובים שלה .

איימי היא בת לבית המלוכה והיא נסיכה מלידה שנולדה עם היכולת לדבר עם סוסים.

היא לא תמיד מבינה למה דווקא היא כל כך ברת מזל לקבל את היכולת הזו והחיים הללו כי היא יודעת שקרלוטה היתה אמיצה ונועזרת, אבל היא מרגישה שהיא רק ילדה רגילה.

בעוד שבוע יתקיים נשף הנסיכות הרשמי של הממלכה, שבו איימי תהפוך להיות נסיכה באופן רשמי בבית המלוכה.

לשם כך הוזמן לארמון מדריך נסיכות מוסמך שיגיע כדי ללמד אותה איך להיות נסיכה מושלמת ולהיות מוצגת לקהל הרחב.

כאשר איימי מגלה שבת דודתה זאנה, בת גילה, תשתתף גם היא  באותם שיעורים כדי להציגה כנסיכה בדיוק באותו יום, היא מתמלאת חששות בגלל שעד היום זאנה עשתה כל מה שהיא יכולה כדי לפגוע באיימי.

עם ההגעה של זאנה לארמון, נוצר מתח בין השתיים כשזאנה מתנהגת לאיימי בנבזיות ועושה מניפולציות על הוריה של איימי ועל מדריך הנסיכות, שכועסים על איימי ולא מצליחים לראות את האמת, מה שמוריד לאיימי את הבטחון.

היא מבואסת מכך שאינה יכולה לבלות זמן בכיף עם הסוסים האהובים שלה ומבינה שעליה לנהוג בצורה בוגרת ואחראית כדי ליצור את הרושם המבוקש ולהגיע לכישורים והישגים שיתנו לה את כתר המלוכה בנשף.

זאנה שמתנכלת לאיימי מגלה את הסוד שלה – שהיא יכולה לדבר עם סוסים והיא מנסה לגנוב את ספר הסודות הקסום של קרלוטה כדי שיהיו לה כוחות קסומים כמו לאיימי.

היא גונבת את הספר הקסום וכשהיא מגלה שהיא לא יכולה לקבל את הכוחות הקסומים שלו, היא זורקת אותו לתהום ובאותו הרע איימי מאבדת את היכולת שלה לדבר עם הסוסים.

זאנה מגלה את אשר חוללה ומנסה לברוח, אבל מכניסה את עצמה לסכנה ממשית. איימי רואה שזאנה נמצאת בסכנת חיים וללא מחשבה שניה באה לעזרתה ומצילה את זאנה תוך כדי שהיא מסכנת את חייה.

לאחר שאיימי הראתה סלחנות, נועזות ואומץ לב בו זמנית, הכוחות הקסומים שנתנו לקרלוטה את היכולת המיוחדת , מגלים רחמים ומחזירים לה את אשר אבד. זאנה יודעת שאיימי הצילה אותה ובגלל זה היא תהיה לנצח אסירת תודה. הילדות משאירות מאחור את חילוקי הדעות בינהן ואחרי שאיימי הראתה את היכולות האמיתיות אשר שוכנות בתוכה ,מחליט שר הטקס לקיים את נשף יום הנסיכות ואיימי וזאנה מקבלות את תואר הנסיכה האמיתית.

 

הסרט מלמד על ערכים של התחשבות בזולת, לוותר על קנאה וצרות עין, התמודדות עם מניפולציות ומוסר השכל שהטוב תמיד מנצח ומעשים רעים מובילים לתוצאות לא חיוביות.

הילדות שלי הוקסמו מהסרט והיו מרותקות לכל אורכו, והגרפיקות המלכותיות תרמו ביצירת אוירה מיוחדת ויצירתית למוח הפורה שלהן.

 


הדמויות בסרט הנסיכה איימי

 

הנסיכה איימי

היא כמעט בת תשע. איימי היא ילדה מלאת חיים ואמיצה, פטפטנית, בדרך כלל במצב רוח טוב וצוחקת המון. יש לה פחדים ודאגות כמו כל ילדה רגילה,יש לה לב טוב, חמלה וחוש צדק מפותח. אוהבת מאוד לבלות בחיק הטבע וגם עקשנית מאוד.

 

זאנה

בת דודתה של איימי, היא כמעט בת תשע, בדיוק ההיפך הגמור מאיימי….זאנה שחצנית ,חצופה ומדברת בצורה מתנשאת. מניפולטיבית ונהנית לסובב את כולם סביב האצבע הקטנה. לדעתה היא טובה יותר מאיימי בכל דבר…אבל דבר אחד משותף לשתיהן והוא :האהבה לסוסים.

 הסוס קיסר

הוא חכם, חצוף, מגניב ופיקח. הוא חושב ששמו טיפה מוזר. אך מדוע רוח סערה כמוהו צריך שם אם הוא לא מקשיב לאף אחד? הוא הסוס החביב על איימי בשביל רכיבות וטיולים ספונטניים, לכן, הוא שותף אידיאלי כדי להשתולל,לדהור ולשחרר קיטור.

הסוס חבר

הוא הסוס הכי חזק בחבורה. סבו היה סוס צבאי, לזכרו הוא מספר את הרעמה שלו בסגנון צבאי. הוא סוס קשוח, אבל יש לו חוש הומור. יש לו עצה עצבנית מה לעשות אם איימי שוב לא תקשיב לשום דבר מאף אחד…

מדובבים

מאיה לבני, מיה אלון, אורנה כץ, דיוויד זיסקינד, צחי כהן, מתי אטלס, אורי זלצמן, עדי ארד, אוהד שחר, הדר שחף, נתלי פיינשטיין, עומר שטיינברג, עידו רבי, אורי פוקס

במאי: רועי גבע

מיקס: שלום ויינשטיין

תרגום: דבורה בושארי

הגהה לשונית: בת אל לוין

אולפני דיבוב NDG STUDIOS

 

 

 

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

תוכן מקודם

מוצרי טיפוח טבעיים לתינוקות

B&B – מבצעים באתר BOOKING

הדילים השווים באמזון

המופעים הכי חמים

נמאס לך להלחץ בכל פעם שאת צוחקת?

חנות משלכם בשופיפיי בעברית בחינם:

מערכת דיוור ועד 4 דפי נחיתה בחינם !

טיסות זולות לחול