Home צרכנות סקירת מוצר- ערכת אביזרי בטיחות לתינוקות Dream Baby עם קישור להזמנה באמזון החל מ-7$

סקירת מוצר- ערכת אביזרי בטיחות לתינוקות Dream Baby עם קישור להזמנה באמזון החל מ-7$

by אמא

safetyסקירה לערכת בטיחות שחובה שתהיה בכל בית עם תינוקות – נכתב לפני מספר שנים אבל עדיין רלוונטי יחד עם קישור לרכישה באמזון:

מדי פעם יוצא לי לתפוס את יובל מחטט בארונות שהוא לא אמור לפתוח. את הארונות המסוכנים דאגנו לנעול, אבל איכשהו תמיד כשצריך לפתוח את הארון, צרור המפתחות נעלם לו…

לפעמים אני חושבת שמרפי יושב לו למעלה וצוחק על כולנו.

 

לאחרונה הגיעה לידי חבילה שאין דרך טובה יותר לכנותה מאשר "חבילת בטיחות" מבית היוצר של Dream Baby שניתן להזמין אותה כאן : ערכת בטיחות להזמנה באמזון במחיר של 10-15$ 

החבילה מכילה 35 חלקים אשר בעזרתם ניתן להפוך את הבית לסביבה בטוחה יותר עבור הילד, ואפילו בקלות ללא ברגים וללא שימוש בכלים.

אז גייסתי את בעלי וביקשתי ממנו להתקין את העזרים ברחבי הבית. הבעל התלהב ממש כאילו קנו לו משחק חדש והתחיל לעבוד.

כמובן שהוא נתבקש לאחר העבודה לחוות את דעתו על המוצרים, הוא הרבה יותר פדנט ממני ושם לב לפרטים הקטנים ומאחר ושליש מהחיים שלו הוא מאתר באגים בעבודתו ובמקצועו/

לפעמים הוא לוקח את התפקיד הזה גם הביתה, ולכן הוא נראה לי כמו הפרטנר המושלם לחוות דיעה משותפת על חבילה של מוצרי בטיחות מעין זו בשביל להביא אליכם את הסקירה הזו.

0183בחבילה יש פחות או יותר את כל עזרי הבטיחות הדרושים ליצירת סביבה בטוחה לפעוט:

  • מגיני שקעים (היו שם למכביר).
  • מגן שמרכיבים על הדלת כדי שלא תיטרק על האצבעות (עד עכשיו הייתה לנו בובת צב מלאה בנסורת שמילאה את התפקיד הנ"ל).
  • מגני פלסטיק רך לפינות השולחן – שימושי ביותר, במיוחד שיש לנו שולחן בפינת האוכל שנוהג להתקע בראש של הזאטוט.
  • סוגרים שונים לדלתות של ארונות – כאלה המתאימים לארון פינתי, לארון בעל שתי דלתות עם ידיות ולארון בעל שתי דלתות ללא ידיות.
    ועוד שני סוגרים למגירות.

את כל החלקים ניתן להרכיב בקלות, ההרכבה של חלק מהעזרים היא באמצעות מדבקות, כמו שאמרתי קודם ללא ברגים (זה חוסך הרבה בלאגן וכאב ראש).
אז נכון הערכה הזו לא תכסה לכם את כל הארונות וכל הדלתות בבית, וגם לא את כל הפינות החדות
(אם יש לכם גם מזנון או רהיטים אחרים) אבל היא בהחלט ערכה בסיסית טובה לפחות בתור התחלה. מה גם, שבד"כ אין צורך לחסום בבית יותר מ- 4 ארונות ושתי מגירות.
לגבי העמידות של החלקים, הדבק חזק ואיכותי והחלקים שהודבקו לארון לא יוצאים בקלות (בטח לא בשימוש רגיל).

שימו לב, כמובן שמומלץ מאוד לנקות את הדלתות של הארונות טרם ההדבקה (זה גם מצויין בהוראות התקנה, שמשום מה הופיעו רק באנגלית).

 

השימוש בסוגרים קל ונוח, ולא הופך את החיים לקשים מידי עבורנו, אבל בהחלט מקשה או מונע מילדים בני שנתיים לפתוח את הארונות/מגירות.
מגני השקעים נכנסו בקלות, וכדי לשלוף אותם היינו חייבים למשתמש בעזרים טקטיים (קרי מברג / סכין / עט).

אומרים שרוב התאונות קורות בבית או בסמוך לו, אני משוכנעת שכדאי להשקיע עוד כמה שקלים נוספים כדי ליצור סביבה בטוחה יותר עבור הילדים שלנו.

0188מומלץ להצטייד בערכה כזו לקראת גיל חצי שנה, קצת לפני שהתינוקות החמודים שלנו מתחילים להיות אקטיביים ולזחול ופשוט למגן את הבית.

אני זוכרת שיצא לי לצפות פעם בראיון עם מומחה לבטיחות תינוקות שהמליץ להורה להתיישב על הרצפה, או לזחול על שש ברחבי הבית ולשים לב לכל הדברים שנגישים לו מעמדה כזו, שיכולים להיות אטרקטיביים מספיק בשביל פעוט שזוחל.

כשיובל התחיל לזחול ומהר מאוד להתיישב ולהתעסק עם דברים שהיו בהישג ידו, נאלצנו להחליף את שידת הטלויזיה הפתוחה שלנו בשידת טלויזיה מאסיבית יותר מעץ עם מגירות ודלתות שמהר מאוד מוגנו באמצעי מיגון שכללו הברגה מעצבנת.

בסביבות גיל שנה ו3 הגאון שלי כבר עלה על הפטנט, למרות שאפילו אני בעצמי הייתי מסתבכת עם המנגנון הזה..

מאחר ועברנו דירה לפני מספר חודשים, מצאנו שימושים נאים לפריטי הערכה אצלנו בבית. למרות שהוא כבר בן שנתיים + , עדיין יצר הסקרנות שלו מאוד מפותח.

לסיום אומר שיש דברים שלא חוסכים בהם, חשוב למגן את כל הארונות עם מוצרי הניקיון , להעלות את הכוסות והצלחות מהארונות התחתונים אל העליונים ולהשאיר למטה סירים, פלסטיקים ודברים שתינוקות לא יוכלו לעשות איתם יותר נזק.

הרחיקו מהמגירות התחתונות סכינים או כל דבר חד שעלול להסב נזק לתינוקכם, תינוקות בגיל זחילה הם מאוד סקרנים ורוצים לגלות את העולם וחוקרים כל דבר הנקרה בדרכם.

 

מחיר הערכה -10-15$ ניתן להזמין באמזון כאן בקישור

 

You may also like

Leave a Comment