» » בלוג » הבלוג » רגע לפני יום הולדת 37 וחזרה לבלוג
הבלוג

רגע לפני יום הולדת 37 וחזרה לבלוג

יום שישי, השעה 22:00 בלילה. הקטנות שכבר בנות 6 וחצי ישנות ויובל שכבר בן 11 הלך לישון אצל אמא שלי.

אחרי שיחה ארוכה עם החבר, יושבת קצת על המחשב והחלטתי שהערב ומחר אני לא עובדת.

עוד שעתיים יום הולדת, וונוס ברטרו וזה גורם להצפה של דברים.

שמעתי היום מאחד האסטרולוגים שאני עוקבת אחריהם שהיום יש איזושהי סגירה קארמתית של משהו שהיה לפני 8 שנים בדיוק אז החלטתי לעלעל מעט בפוסטים בבלוג שלי מלפני 8 שנים ולהזכר מה היה שם כדי לנסות להבין מה אני עוד צריכה לפתור עם עצמי.

באותה התקופה כתבתי הרבה בבלוג שלי, משהו שאני כבר כמעט לא עושה בשנים האחרונות מאז שהתגרשתי כי עברתי כל כך הרבה תהפוכות פנימיות עם הגירושים ומה שעבר עלי והרגשתי פחות בנוח להחשף ולשתף את כל העולם במה שעובר עלי ועבר המון.

אז לפני 8 שנים בדיוק חגגתי את יום ההולדת ה-29 שלי, נקלטתי להריון ביום ההולדת וכל כך שמחתי לגלות שני פסים ובטא של 15 אחרי 12 ימים.

ההריון ההוא הפסיק להתפתח בסביבות שבוע 7-8 והסתיים בהפלה.

חשבתי שזה הדבר הכי נורא בעולם ושמפה אני כבר לא אביא ילדים ואיבדתי אמון בגוף שלי.

במיוחד אחרי שחודש לאחר מכן נקלטתי להריון נוסף שנפל אחרי שבועיים וגם בחודש שאחרי עוד הריון שנפל אחרי 3 שבועות ואז.. כשכבר התייאשתי לגמרי ואחרי עוד בדיקה שלילית, אחרי שבועיים של איחור, אני מגלה שני פסים שהפכו להיות שתי ילדות מדהימות – מיה ונוגה.

הכל מדויק ומגיע בזמן הנכון.

במקביל עברנו משבר לא פשוט בזוגיות באותה התקופה. הדברים הרגילים ואפילו כמעט נפרדנו אבל ידעתי שאני רוצה להביא עוד אח ליובל ובינתיים הדברים הסתדרו.

עד שהם לא.

נזכרתי כמה אהבתי לכתוב, את התרפיה הזו.

היום, ממרומי 12 שנים שבהן אני כותבת את הבלוג הזה שכבר הפך לפורטל הורות מוביל ומצליח עם כ-5000 עמודי תוכן, אני יודעת שנגעתי במאות אלפי אמהות בישראל וגם בעולם. אני יודעת שעצם כתיבת הבלוג ושיתוף של דברים אישיים שעוברים עלי, נותן כח והשראה להמון אנשים, ואפילו לגברים שכותבים לי לפעמים תודה על השיתוף בפוסטים שכתבתי על הגירושים.

והיום הבלוג הזה הפך להיות העסק שלי. החיים שלי.

אז כן, יש פה קצת פרסומות, אבל תסכימו איתי שמותר לי להתפרנס כי באמת שעבדתי קשה ב-12 שנים הללו כדי להגיע לאן שהגעתי ולייצר פורטל איכותי ועמוס בתכנים שימושיים שאני יודעת שעוזרים להורים והורים שבדרך.

 

יום הולדת 37.

אז בשנים האחרונות עברתי גירושין לא פשוטים והדבר האחרון שציפיתי לו היה למצוא את עצמי עם 3 ילדים, בלי אבא מעורב מדי וללמוד כמה אני חזקה וכמה אני יכולה הכל וכמה הכל אפשרי כשרק רוצים.

ושגם כשקשה, צריך לבקש והיקום שולח עזרה ומתנות ותמיד דואגים לנו.

למדתי על אהבה ללא תנאי וכמה שהילדים שלי הם המתנה הכי מדהימה שאי פעם קיבלתי.

למדתי לעשות סוויץ' ולהיות שם בשבילם, נטו, גם כשקשה וגם כשנמאס וגם כשכל מה שבא לך זה לברוח.

אבל את שם. כי הם זקוקים לך.

כי את יודעת שככה את מלמדת אותם על ערכים של משפחה, אהבה ואכפתיות, את נותנת להם בטחון ויציבות עד כמה שאפשר וכלים, להיות הורים מדהימים כמוך לילדים שלהם.

ופתאום, אני מוצאת את עצמי בגיל 37, עם 3 ילדים, שהפכו מתינוקות ופעוטות לילדים חכמים, עצמאיים ומלאי אהבה. לכל אחד יש את הסיפור שלו, שלא תטעו, אבל הם נהיו ילדים.

וזה נהיה יותר קל עם הזמן.

יש כל כמה זמן עוד שלב בהתבגרות ובעצמאות שלהם וכל מיני ציוני דרך קטנים שהופכים את החיים שלנו כהורים ליותר קלים, במיוחד כשאת מגדלת אותם לבד 90% מהזמן –

 • הרגע הזה שבו הם לומדים לקחת מים לבד
 • הרגע שבו הם לומדים לעשות פיפי לבד בשירותים
 • הרגע שבו הם לומדים לנגב את הקקי – אני יודעת שזה נשמע דבילי אבל נשבעת לכם שכשיש תאומים אתם תמצאו את עצמכם עד גיל 4-5 מתעוררים בבוקר לקול קריאה של "אמא עשיתי קקייייי בואי תנקי ליייייי".
 • הרגע שבו הם לומדים להתקלח לבד
 • הרגע שבו הם לומדים לקום לבד בשבת בבוקר, למזוג לעצמם מים ודגנים, לשים לעצמם סרט או תכנית ב-VOD (למיה לקח כמה חודשים לקלוט את הקטע עם השלט וה-VOD), ולפרגן לך לישון כמו מלכה עד 11.
 • הרגע שבו הם קמים בבוקר, מתארגנים ומתלבשים לבד, נועלים נעליים, ועכשיו כשהבנות עם תספורת קצרה אז הן גם מסתרקות לבד, וכל מה שנשאר לך זה להכין 3 סנדביצ'ים, לתת להם נשיקה, ולאחל להם יום טוב כשהם הולכים לבד לבית הספר וחוזרים לבד. כן. כיתה א', בית הספר במרחק של 180 מטר מהבית בלי כבישים והן שתיים יחד. והן מתעקשות!!! ללכת לבד. מי אני שאתווכח.
 • הרגע הזה שבו את שולחת את הבן שלך לבד לסופר שנמצא מתחת לבית כי נתקעת בלי ביצים או חלב ואת עושה איתו שיחת וידאו כדי לוודא שהוא מביא את המוצרים הנכונים.
 • הרגע הזה שהבן שלך חוזר ב-12 וחצי בלילה בכיפור כי הוא בילה עם חברים.
 • הרגע הזה שבו הבן שלך אומר לך – אמא, אני רוצה שתקני לי דאודורנט AXE.
 • הרגע הזה שאת נהנית לשבת עם הבנות שלך בבית קפה וללכת לסיבוב בחנויות בגדים בקניון. והן נהנות מכל רגע!
 • הרגע שבו את מבלה את הערבים שלך עם הבן שלך ורואה איתו סרטים שהיו להיטי ענק בשנות ה-2000 והוא עף עליהם.

וחוץ מזה, אני מסתכלת על השנה האחרונה שהיתה אחת המשמעותיות בעסק שלי בזכות זה שהילדים גדלו קצת אז יכלתי להתחיל להתרחב קצת, ללמוד דברים חדשים, להתפתח לעוד כיוונים, להקים עוד כמה אתרים בארץ ובחול ובהזדמנות זו אספר שיש לנו גרסה אנגלית ל- 2BMOMMY -ואתם מוזמנים לבקר – www.momy2b.com

חוץ מזה הבלוג שלי בן 12 כמעט, לא מאמינה שהתמדתי במשך כל כך הרבה שנים, במיוחד כשהוא רק ממשיך לגדול עם כ-200-250 אלף כניסות כל חודש.

השנה הזו הביאה לי אהבה גדולה. נראה לי שמצאתי את זה שהולך להיות הלאב סטורי של הפרק ב' שלי.

קשר מיוחד ועוצמתי, כזה שבו משלימים אחד את השני ואוהבים בכל מצב למרות לא מעט אתגרים שהחיים מציבים בפנינו אבל כשאתה פוגש את ה- Twin Flame שלך שזה כמו החצי השני וכשזה לקראת גיל 40 ואחרי גירושין, אז שניכם הרבה יותר בוגרים, כשזה האדם הנכון יש הדדיות, יש הבנה, יש רצון משותף שזה יצליח ואין דרמות קטנות או גדולות.

כשזה זה אז אתם מעריכים ומוקירים כל רגע ומרגישים חיבור ברמת הנשמה ושזהו. חזרתם הביתה ולא צריך להמשיך לחפש. אתם פשוט יודעים שזה זה ואין שום ספק. לא לכם ולא לצד השני.

אין משחקים, אין צורך בלרדוף או להדוף. פשוט רוצים להיות יחד למשך כל החיים והאהבה עוצמתית וממלאת ומוסיפה לחיים צבעים ורודים ופרופורציה.

כשזה קשר נכון וכשזה האדם שאתם צריכים לפגוש, אתם תפגשו במקום הנכון ובזמן הנכון וכל כך הרבה דברים יסתנכרנו  בשביל שזה יקרה, דווקא בזמן ובמקום שבהם הכי פחות ציפיתם לזה. וזה קסום מהרגע הראשון ואתם מרגישים אחרי שעה וחצי שאתם מכירים את הבנאדם כל החיים ויודעים בפנים שכנראה ביליתם איזו תקופת חיים אחת לפחות בגלגולים קודמים יחד.

זה קסם. אין לי מילה אחרת לתאר את זה ואת האושר שזה מציף לי בחיים ובלב.קשר שנותן לך כוח לקום בבוקר ולחייך ולקבל בפרופורציה את החיים.

לשמוח על זה שאתה חי, ובריא ושיש לך קורת גג ועבודה ושהילדים שלך בריאים, ללמוד להעריך מחדש את החיים.

להסתובב ולרחף על ענן.

למזלי זכיתי בבן זוג אוהב ומדהים עם נשמה ענקית ואני מצפה בקוצר רוח לזמן שבו נחיה יחד ונקום כל בוקר אחד לצד השניה.

מרגישה מבורכת ממה שהחיים נתנו לי.

יודעת שגם הקושי יעבור בסוף ועם הזמן נהיה הרבה יותר קל.

כשיש לך אהבה גדולה בחיים ושמחה בלב, הכל נראה אחרת.

סוגרת את גיל 36 שהיה מאתגר ופותחת את גיל 37 עם הרבה התרגשות וציפיה לקפיצת הגדילה שאני הולכת לעשות השנה מכל הבחינות.

הולכת לחגוג מחר עם הילדים ולהתחיל עוד שנה ברגל ימין בכיף.

 

 

 

 

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

מערכת דיוור ועד 4 דפי נחיתה בחינם !

B&B – מבצעים באתר BOOKING

הדילים השווים באמזון

המופעים הכי חמים

נמאס לך להלחץ בכל פעם שאת צוחקת?

חנות משלכם בשופיפיי בעברית בחינם:

טיסות זולות לחול