» » בלוג » featured » ביקורת סרט מפלצת של מלון 3 יוצאים לחופשה מדובב או תרגום אנגלית – טריילר מפלצת של מלון 3 מדובב – Hotel Transylvania 3
featured אטרקציות לקיץ ביקורת סרטים

ביקורת סרט מפלצת של מלון 3 יוצאים לחופשה מדובב או תרגום אנגלית – טריילר מפלצת של מלון 3 מדובב – Hotel Transylvania 3

למי מכם שמכיר את סדרת שוברי הקופות של השנים האחרונות בקטגוריה של סרטי הילדים, מפלצת של מלון, עם מפלצת של מלון 1 ו- מפלצת של מלון 2 , בוודאי תשמחו לגלות שעכשיו יש גם את מפלצת של מלון 3 !

אני מודה, שכאמא ל-3 ילדים, זה אחד הסרטים הבודדים שנהניתי לראות יחד עם הילדים, בגלל העלילה שהיא מעניינת, הבדיחות שעוברות מעל הראש של הילדים (ובגרסה האנגלית הן הרבה יותר מוצלחות) או העובדה שיש איזשהו קסם בערפדים, או ההתמודדות עם דברים שכולנו עוברים.

בסרט מפלצת של מלון 3,  מייביס, ביתו של דרקולה שהיא היום אמא לדניס ואשתו של ג'וני, מתחילה להבין שאבא שלה זקוק לקצת רגעים שמחים בחייו ואחרי שהוא דואג לכל המשפחה ולאורחי המלון כל הזמן, מגיע לו לעשות קצת כיף חזרה.

בדיוק באותה התקופה דרקולה, שהוא אלמן, מתחיל לחפש בנות זוג בטינדר של המפלצות עם כמה קטעים משעשעים במיוחד שרק המבוגרים שביניכם יבינו.

טריילר מפלצת של מלון 3 מדובב

מייביס מחליטה להזמין שיט משפחתי בקרוז מיוחד שמתאים למפלצות ולהזמין את כל המפלצות הקרובות אליהם, כך שכל הקבוצה יוצאת יחד לשיט תענוגות למשולש ברמודה ולחיפוש אחר העיר האבודה אטלנטיס.

בספינת הפאר אנו פוגשים מגוון טיפוסים מצחיקים ומפחידים וגם את קפטן הספינה היפה – קפטן אריקה , שהספינה שייכת למשפחתה, משפחת ואן הלן, ולסבה הזקן שחי בהסתר במרתף הספינה, חצי אדם – חצי מכונה, והם זוממים יחד להטביע ולהרוג את המפלצות במהלך השיט הזה.

ברגע שדרקולה פוגש את קפטן אריקה הוא מתאהב ועושה כל מה שביכולתו כדי לכבוש את ליבה בעוד היא עושה כל שביכלתה כדי להרוג אותו כולל לתת לו מנה מכובדת של שום באוכל, שע"פ המיתוס יכול להרוג ערפדים, אך היא מגלה די מהר שאת דרקולה קשה להרוג.

הסרט משעשע ועשיר בהרפתקאות ואפילו אני, שבדרך כלל מנצלת את סרטי הילדים לנמנום, הייתי עירנית ונהניתי מאוד לכל אורכו.

בשלב כלשהו קפטן אריקה מנסה להעיר מפלצת מיתולוגית באמצעות מוזיקה קסומה על מנת שתשמיד את כל המפלצות שעל גבי הסיפון, אבל זה לא כל כך מצליח לה והצופים לומדים את הכח של חשיבה חיובית.

לסיכום, Hotel transylvania 3 – מפלצת של מלון 3 – הוא אחד הסרטים הכיפיים של 2018, רוצו לראות , ואם בא לכם ממש לצחוק והילדים בעניין, לכו לגרסה האנגלית של הסרט בדיבוב של אדם סנדלר, סלינה גומז, ועוד רבים וטובים.

לצפייה ישירה מפלצת של מלון 3 באנגלית :

תוכלו להזמין כאן צפייה ישירה בסרט דרך אמזון , תהיה זמינה ברגע שהסרט ישתחרר בימים הקרובים:

לצפייה ישירה, מפלצת של מלון 3


צוות המדבבים (מתוך ויקיפדיה)

מדבב/תמדבב/ת בעבריתדמותאודות הדמות
אדם סנדלראסף פריינטאהרוזן דרקולהמנהל המלון, בנו של ולאד, אביה של מייביס וסבו של דניס היוצא לחופשה לשיט על אוניית תענוגות ומתאהב באריקה.
סלינה גומזלורן סבירמייביסבתו של דרקולה, נכדתו של ולאד, אשתו של ג'ונתן ואמו של דניס. לאחר שהזמינה לאביה מקום על אוניית התענוגות למפלצות, היא מנסה להפריד בין אביה לבין אריקה מבלי לדעת שהוא נתון בסכנה.
אנדי סמברגדניאל מגוןג'ונתן "ג'וני" לורןבעלה של מייביס, אביו של דניס וחתנו של דרקולה.
סטיב בושמידן שצברגוייןאדם זאב, בעלה של וונדה ואחד מחבריו של דרקולה. ויין הוא אב ל-300 גורים, מתוכם רק הקטנה, ויני, היא המתורבתת. ויין ומשפחתו מצטרפים לשיט התענוגות.
מולי שאנוןענת סלוניםונדהאשת זאב ואשתו של ויין.
דייוויד ספיידגדי לויגריפיןהאיש הבלתי נראה ואחד מחבריו של דרקולה, אשר מצטרף לשיט התענוגות.
קיגו מייקל קיצביקה פורמןמורימומיה ואחד מחבריו של דרקולה, אשר מצטרף לשיט התענוגות.
קווין ג'יימסאוהד שחרפרנקחברו הטוב ביותר של דרקולה, אשר מצטרף לשיט התענוגות יחד עם אשתו, יוניס.
פראן דרשרשרית סרייוניסאשתו של פרנק.
מל ברוקסדב רייזרולאדאביו של דרקולה, סבה של מייביס וסבא רבא של דניס.
אשר בלינקוףדניאל שופובדניסבנם של מייביס וג'ונתן, נכדו של דרקולה ונינו של ולאד, הדלוק על ויני, בתם של ויין וונדה.
גנדי טרטקובסקיבלובימפלצת דמוית ג'לי המצטרפת לשיט התענוגות. טרטקובסקי מדבב את הדמות לאחר שבסרט הקודם היא דובבה על ידי ג'וני סולומון.
קתרין האןשירלי לילוקפטן אריקההקפטנית המסתורית של האונייה אשר דרקולה התאהב בה בהתחלה. הנבלית הראשית בסרט אשר רוצה להכחיד את המפלצות.
 

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

תוכן מקודם

מוצרי טיפוח טבעיים לתינוקות

B&B – מבצעים באתר BOOKING

הדילים השווים באמזון

המופעים הכי חמים

נמאס לך להלחץ בכל פעם שאת צוחקת?

חנות משלכם בשופיפיי בעברית בחינם:

מערכת דיוור ועד 4 דפי נחיתה בחינם !

טיסות זולות לחול