» » בלוג » featured » הוצאת ויזה מהירה לארה"ב – הוצאת ויזה דחופה לארצות הברית VISA TO GO – המדריך להוצאת ויזה לארצות הברית
featured בלוג תיירות טיסות - נופש בחול

הוצאת ויזה מהירה לארה"ב – הוצאת ויזה דחופה לארצות הברית VISA TO GO – המדריך להוצאת ויזה לארצות הברית

אנשים שמעוניינים לבקר בארצות הברית נדרשים להוציא ויזה – אשרת כניסה בהתאם לסוג הביקור שלהם – ביקור בארצות הברית למטרת טיול או הוצאת ויזה למטרת עבודה בארה"ב.

אשרת כניסה היא למעשה אישור כניסה לאדמת מדינה אחרת, שניתן על ידי השגרירות של אותה המדינה.

את אשרת הכניסה נותנים לאחר שנציגי השגרירות בטוחים שאין בכוונת המבקר להשתקע בארצות הברית לתקופה ארוכה ולהפוך לשוהה לא חוקי.

 

כיצד ניתנת אשרת כניסה ויזה לארצות הברית?

על מנת לקבל ויזה לארצות הברית, יש לעבור תהליך קצר שכולל מילוי טפסים – טופס DS 160 שהוא טופס ארוך באנגלית, ואז לעבור ראיון בשגרירות שבמידה ועברתם אותו תוכלו לקבל ויזה.

במהלך הראיון תדרשו להציג מסמכים המעידים על זיקתכם לארץ ועל כך שיש לכם כוונה לחזור לכאן, בין אם באמצעות נכסים, מקום עבודה, או מצב משפחתי, וזאת על מנת שנציגי השגרירות יוכלו לאשר לכם את הויזה.

בדרך כלל מדובר על ראיון קצר שאורך דקות ספורות בעברית או באנגלית , לבחירתכם.

כ-95% מהאזרחים שמגישים בקשה בישראל מקבלים ויזה, כך שכל עוד אתם אמיתיים וכנים לגבי הכוונות שלכם, רוב הסיכויים הם שיאשרו לכם במהירות ובקלות ויזה לארצות הברית.


הוצאת ויזה לארצות הברית באמצעות חברה להוצאת ויזה

תהליך קבלת הויזה כולל כאמור מילוי טפסים באנגלית, כך שאם האנגלית שלכם לא מספיק טובה, ייתכן ותפספסו סעיפים חשובים ומהותיים בהגשת הבקשה שלכם לויזה, או במידה ותענו באופן לא נכון או לא מדוייק, זה עשוי לפגוע בסיכוי שלכם לקבל ויזה.

לכן, מומלץ ברוב המקרים להעזר בנציג של חברה לשירותי ויזה לארצות הברית, שיוכל לעזור לכם למלא את הטופס, או כמו שקורה בחברת ויזה טו גו – לשלוח לכם טופס למילוי בעברית, לתרגם עבורכם את השדות והתשובות, לוודא שעניתם על כל הסעיפים כמו שצריך ולהגיש עבורכם בהליך מהיר את הבקשה לשגרירות ארצות הברית.


הוצאת ויזה לארצות הברית בהליך מהיר – הוצאת ויזה דחופה

לפעמים ישנם מקרים בהם אזרחים ישראלים נדרשים לטוס לארצות הברית באופן מהיר ובהול והם זקוקים לויזה דחופה.

מה זו ויזה דחופה – ויזה דחופה לארצות הברית היא ויזה בהתראה קצרה של יום – יומיים, שבוע או חודש מראש, מאחר וכאשר רוצים להוציא ויזה בהליך רגיל, קביעת התור בשגרירות בדרך כלל לוקחת בין חודש ל-3 חודשים, תלוי בתקופה וברמת העומס שיש להם.

במידה ואתם צריכים תור דחוף לראיון לויזה, יש כיום מספר חברות בשוק שמציעות את השירות של קביעת תור בהליך מזורז מול השגרירות.

מהם הקריטריונים להוצאת ויזה דחופה?

אנשי הקונסוליה האמריקאית מאוד נוקשים בקריטריונים לקבלת ויזה, במיוחד במקרים דחופים. יחד עם זאת במקרים הבאים תתכן התחשבות יתרה ואישור מיידי לויזה :

 • מצב חירום רפואי המחייב טיפול בהול בחו"ל
 • מצב חירום רפואי לבן משפחה מדרגה ראשונה הנמצא בארץ או בחול
 • נסיבות משפחתיות – אירוע ברית לרגל הולדת בן משפחה או חתונת בזק של קרובי משפחה
 • עסקים בחו"ל – במידה ונוצרת סיטואציה המחייבת פעילות ונסיעה מיידית לחו"ל
 • כנסים עסקיים – למרות שבדרך כלל הרישום לכנסים עסקיים בחו"ל נעשה זמן מה מראש, לעיתים קורה שפתאום מתפנה מקום או שמרצים נדרשים להגיע ולמלא מקום של מישהו אחר.
 • ראיון עבודה – לעיתים מועמדים למשרות מקבלים תאריך לראיון שהוא מאוד קרוב בהתראה של ימים ספורים.
 • תחילת לימודים – אנשים המגישים בקשות ללימודים בחול מקבלים בדרך כלל תשובה רק ימים בודדים לפני תחילת הלימודים.
 • מקרים אחרים דחופים בהתאם לאופי המקרה ולרמת הדחיפות.

ניתן לומר שבמקרים אלו יש התחשבות מצד השגרירות, לצד הגשת אסמכתאות רלוונטיות המאששות את טיעוניכם.

במיוחד במקרים שכאלו, מומלץ להעזר בשירותים של חברות המתמחות בהוצאת ויזה לארצות הברית, גם אם זה מעט יותר יקר, הם יוכלו להנחות אתכם ולתת לכם דגשים עבור המסמכים שאותם יש להגיש, מכתב מלווה והדרכה לקראת הראיון.


 

איך עובד התהליך של הוצאת ויזה דחופה?

 • אתם יוצרים קשר עם ויזה TOGO כאן בקישור, ממלאים את הפרטים ונציג יחזור אליכם תוך כמה שעות (לרוב תוך שעה).
 • הנציג חוזר אליכם ושואל אתכם מספר שאלות כדי לוודא שאתם עומדים בקריטריונים להוצאת ויזה לארה"ב.
 • נציג החברה שולח לכם במייל טופס עם פרטים למילוי יחד עם רשימה של מסמכים וניירת שתדרשו להכין לטובת הראיון.
 • אתם משלמים עבור הוצאת הויזה סך של   160$ בהתאם לסוג הויזה עם כרטיס אשראי או באמצעות שובר שניתן לשלם בדואר.
 • אתם משלמים עמלה לחברת ויזה TOGO
 • אחרי שיש לכם אישור תשלום תקבלו מהשגרירות אישור לתור , שבד"כ יקבע למספר שבועות קדימה.
 • אתם מיידעים את נציג ויזה TOGO על המועד והם מטפלים במה שצריך וקובעים לכם תור דחוף בהקדם בהתאם לרמת הדחיפות.
 • אתם מגיעים לראיון במועד שנקבע בצירוף כל המסמכים.
 • במידה ועברתם, יקחו מכם את הדרכון ויכינו אותו עם הויזה שתשלח אליכם תוך שבוע במידה והדחיפות לא גבוהה מדי, באמצעות שליח עד הבית.

חשוב לזכור כי במידה וקובעים לכם ראיון דחוף לשגרירות, הראיון יתקיים בשגרירות ארצות הברית בתל אביב ועליכם להגיע לפחות חצי שעה מראש על מנת שתספיקו למצוא חניה, ולא לאחר לראיון, ולא ניתן להזיז אותו!

חשוב להדגיש שהעובדה שקבעו לכם ראיון לשעה 8 בבוקר לא אומר שבאמת תכנסו לראיון ב-8 בבוקר.

יש המתנה של כ-15-30 דקות בממוצע בחוץ רק לכניסה לשגרירות, לאחר מכן תעמדו בתור בשביל ראיון ראשוני מול נציג שגרירות, ואז המתנה לראיון ה"מלא" מול נציג השגרירות.

כל התהליך אורך בין שעה וחצי ל-4 שעות, תלוי ברמת העומס, אז חשוב שתהיו מוכנים לזה שלא תהיו זמינים טלפונית במשך כמה שעות, במידה ויש לכם תפקיד שמחייב זמינות או מצבים משפחתיים אחרים.

לקבלת פרטים נוספים על הוצאת ויזה לארצות הברית לחצו כאן >>


מה מותר להכניס לשגרירות?

שימו לב, אסור להכניס אוכל, טלפונים, אביזרים חדים, כונן USB , מחשבים , אביזרים אלקטרוניים, ובקיצור, הכי טוב שתשאירו את הפלאפון באוטו ותגיעו רק עם שקית שקופה עם המסמכים והניירת וצרור מפתחות קטן. אחרת, תידרשו לאחסן את יתר החפצים באחת מחנויות שמירת החפצים ולהפרד לשלום מ-15 שקלים..

כמו כן, מוטב שתדאגו לאכול לפני שאתם מגיעים לשגרירות. אמנם יש קפיטריה בפנים אבל מוכרים שם בעיקר חטיפים או קפה במחירים מופקעים ויש קולר למים.

במידה ותרצו לצאת ל"הפסקה" מהתור, זה אפשרי. פשוט לוקחים אישור מאחד הפקידים ואפשר לצאת לכמה דקות החוצה.

רק שימו לב שאם תאחרו את התור שלכם כשתחזרו, לא יאפשרו לכם להכנס בין תורים ותצטרכו לעמוד שוב את כל התור הארוך.


איך להתלבש לראיון לויזה לארצות הברית?

בגדול, אפשר להגיע איך שנוח לכם, יש אנשים שמגיעים עם כפכפים ועם גופיה ומכנס קצר, אבל יחד עם זאת, קחו בחשבון, שבכל זאת, לרושם ראשוני יש הרבה השפעה וככל שאתם תגיעו מסודרים ומאורגנים, לנציגי השגרירות יהיה קל יותר להתייחס אליכם ברצינות ואם יהיה ספק הכי קטן לגבי הכוונות שלכם עבור הויזה, יהיה לכם יותר לעבור אותו עם מראה אלגנטי ומסודר.

לקבלת פרטים נוספים על הוצאת ויזה לארצות הברית לחצו כאן >>


מה לומר בראיון לויזה לארצות הברית?

את האמת. חשוב להתייעץ עם נציגי ויזה טו גו שינחו אתכם מה להגיד ואיך להתנסח בצורה נכונה על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה שלכם בראיון. במידה ואתם מתכננים להשתקע בארצות הברית, חשוב שתדעו שבמקרה כזה עשויה להיות לכם בעיה לקבל ויזה, מאחר והתפקיד של פקידי הקונסוליה הוא לאתר את אלו שמתכננים להשאר בארצות הברית ולמנוע מהם קבלת ויזה.

מומלץ להיות ענייניים וקורקטיים ולענות רק על מה ששואלים אתכם. הפקידים האמריקאים לא אוהבים להסתחבק, אבל כן מומלץ לחייך באדיבות.


חידוש ויזה לארצות הברית

אם אתם מחדשים ויזה ועברו מעל ל-10 שנים , תצטרכו להגיש את הבקשה מחדש ולעבור את כל התהליך, גם במידה והדרכון שלכם אבד או נגנב.

למי יותר קשה לקבל ויזה לארצות הברית?

במידה ואתם צעירים ללא צבא או חיילים משוחררים, רוב הסיכויים שפקידי השגרירות יהיו יותר מחמירים בשאלות שלהם כי בדרך כלל לאנשים בלי מחויבות בארץ יש יותר סיכוי לרצות להתחיל חיים חדשים בארצות הברית ולכן מומלץ לעשות את הליך הויזה דרך חברה שמתמחה בתחום על מנת שיעזרו לכם לעבור את הראיון בהצלחה עם טיפים בהתאם למצב שלכם.

כמו כן, אם יש לכם עבר פלילי, ייתכן ותצטרכו לתת לגביו הסברים ויש סיכוי שלא יסכימו לאשר לכם את הויזה. מומלץ להתייעץ עם נציג ויזה טוגו לפני הפניה לשגרירות.

במידה ואתם נשואים או גרושים עם ילדים, יהיה לכם יחסית קל לעבור את הראיון בדרך כלל.


לסיכום , אם אתם מעוניינים להוציא ויזה לארצות הברית בהליך מהיר, לחצו כאן על הקישור ותוכלו לקבל שירות מנציגי ויזה טו גו שישמחו ללוות אתכם בתהליך ולהעזור להגדיל את הסיכויים שלכם לקבלת ויזה.

חשוב לציין שאין התהליך מבטיח הוצאת ויזה, אך במידה ואתם עומדים בקריטריונים, תוכלו לקבל את הכלים והטיפים שיעזרו לכם לעבור את הראיון בקלות ובהצלחה.

לקבלת פרטים נוספים על הוצאת ויזה לארצות הברית לחצו כאן >>

לעמוד הפייסבוק של ויזה טו גו לחצו כאן >>

 

 

 

 

 

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

תוכן מקודם

מוצרי טיפוח טבעיים לתינוקות

B&B – מבצעים באתר BOOKING

הדילים השווים באמזון

המופעים הכי חמים

נמאס לך להלחץ בכל פעם שאת צוחקת?

חנות משלכם בשופיפיי בעברית בחינם:

מערכת דיוור ועד 4 דפי נחיתה בחינם !

טיסות זולות לחול