» » בלוג » תרבות ופנאי » ביקורת סרטים » סקירת סרט ליאו דה וינצ'י שודדי האוצר – סיפורו של ליאונרדו דה וינצ'י סרט לילדים
ביקורת סרטים

סקירת סרט ליאו דה וינצ'י שודדי האוצר – סיפורו של ליאונרדו דה וינצ'י סרט לילדים

 אם אתם מחפשים סרט משעשע, חינוכי ומקסים לכל המשפחה, כדאי שתכירו את הסרט החדש מבית פילמהאוס, ליאו דה וינצ'י שודדי האוצר שיעלה לאקרנים בתאריך ה- 17.5.18.

 

תקציר

סיפורו של לאונרדו דה וינצ'י הצעיר, המשחזר את עולמו המסתורי והמרתק של האומן והמדען, מלא בתגליות מרתקות, המצאות חכמות, רגעים מלאי כיף וחלומות גדולים.

לאונרדו, לורנזו חברו ומונה ליזה מושא אהבתו, מבלים את ימיהם בשיפור המצאותיו המדהימות של לאו. מספר סיפורים מגלה להם על אוצר נחבא והם יוצאים בעקבותיו, אך פיראטים מסוכנים שמעו גם הם על האוצר ומנסים להשיגו לפניהם. החברים משתמשים בהמצאותיו החדשניות של לאו ומצליחים למצוא את האוצר… אך הפיראטים אינם מוכנים לוותר עליו בקלות!

 

תקציר ארוך

סיפורו של לאונרדו דה וינצ'י הצעיר, המשחזר את עולמו המסתורי והמרתק של האומן והמדען. עולם מלא בתגליות מרתקות והמצאות חכמות, כמו היכולת לעוף ולצלול מתחת למים, מה שמכניס לחייהם רגעים מלאים בכיף וחלומות גדולים.

החיים זורמים בשקט בוינצ'י: לאונרדו נאבק להצליח להוציא לפועל את המצאותיו המדהימות, לורנזו חברו מנסה לעזור לו ומונה ליזה מושא אהבתו של לאו צופה בהם בגיחוך. צועני מגיע לעיירה, והסיפורים שלו אודות אוצר נחבא גורמים ללאונרדו וחבריו לצאת למסע ולהתחיל בהרפתקה גדולה.

קומץ פיראטים מפחידים מוכנים לעשות הכול כדי למצוא את האוצר החבוי מתחת לפני הים ליד האי מונטה כריסטו. אבל לאו וחבריו משתמשים בהצלחה בהמצאות החדשניות, כשהחשובה מכולם היא חליפת הצלילה, ומצליחים למצוא את תיבת האוצר… אך כאן לא מסתיימות ההרפתקאות, כי הפיראטים לא יוותרו על האוצר בקלות.

 

הדמויות

 לאו –נער צעיר שיודע מה העתיד צופן בפניו וכמובן- גאון. כשההשראה נוחתת על לאו הוא חייב לפעול- לרשום, לצייר, לתכנן ולהמציא, באותו הרגע ממש, לכן הוא וכסת הדיו שתמיד איתו נכנסים לפעולה בכל מקום וכך הוא מוכן לכל הזדמנות שתבוא.

 

 

 לורנזו – חבר ילדות של לאונרדו. אמיץ וגם חסר אחריות במידה מספקת בכדי ללוות את לאו בהרפתקאותיו.  לורנזו הוא אלוף בהתמצאות ביערות ובאזורים הכפריים – הוא מזהה את קולות בעלי החיים ומזהה כל עלה וצמח שהוא פוגש בדרכו. הוא השותף המושלם של לאו לכל ההרפתקאות.

 מונה ליזה –  עלמה יפהפיה עם  שיער אדום קשור בצמה שנופלת על כתפה. נערת כפר עדינה למראית עין, אך גם קשוחה ולוחמנית, היא מצטרפת לבחורים במסע ההרפתקאות שלהם ולוקחת חלק מלא בכל פעולה והרפתקה.

 

צקו – הוא חבר של לאו, שתמיד שואל שאלות לגבי התקדמות המצאותיו. כאשר שדות משפחתה של ליזה נשרפים כליל וליאו רוצה להרוויח כסף כדי לעזור לה, צקו שולח אותו עם מכתב המלצה לפירנצה לצייר בסדנא של חבר.

 

הפירטים – הקפטן הקשוח יחד עם עוזריו הנאמנים שתמיד מצליחים להסתבך, מנסים בכל דרך להגיע לאוצר הגדול שנמצא בקרקעית הים ועוקבים אחרי לאו כי רק בעזרת המצאותיו המופלאות הם יוכלו להגיע לאוצר.

 

 

 

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

תוכן מקודם

מוצרי טיפוח טבעיים לתינוקות

B&B – מבצעים באתר BOOKING

הדילים השווים באמזון

המופעים הכי חמים

נמאס לך להלחץ בכל פעם שאת צוחקת?

חנות משלכם בשופיפיי בעברית בחינם:

מערכת דיוור ועד 4 דפי נחיתה בחינם !

טיסות זולות לחול