» » בלוג » תרבות ופנאי » תיירות - נופש מסעדות ומלונות » אטרקציות ופעילויות » הטבות ויזה כאל הטבות לפסח לפעילויות עם ילדים ואטרקציות בפסח וגם חנות החוויות של כאל
אטרקציות ופעילויות בלוג תיירות תרבות ופנאי

הטבות ויזה כאל הטבות לפסח לפעילויות עם ילדים ואטרקציות בפסח וגם חנות החוויות של כאל

רגע לפני שהילדים יוצאים לחופש, כאל דואגת למגוון חוויות והטבות למגוון אטרקציות, אירועים והופעות עם הילדים במחירים משתלמים ביותר!

כאל מציעה לכם להנות מחוויות שמעניקות לכם הטבות למימוש בהזמנת כרטיסים עם הנחות משמעותיות של עשרות אחוזים עם עד 4 הטבות לכל לקוח בחודש בהתאם לתנאי המבצע.

 

בין ההטבות תמצאו את בתי העסק הבאים:

מיומנה וקרן פלס , קרקס בראבו קרקס על הקצה, היכל הקרח בחולון, כרטיסים לפסטיבל הגיימיניג, פארק הקרח באילת, קייקי כפר בלום, הגדה של פסטיבל עם קופיקו ויובל המבולבל, גן גורו
דה קרינה בוטיק שוקולד, וואי פארק, חי כיף בראשון לציון, כפר הדרדסים בבאר שבע פסח 2018 , משחקיית פעלטון, כרטיסים לספארי כאל, תערוכת הממותה האחרונה כרטיסים כאל, קרקס רומא, עולם הילדים, שלום חנוך ושלומי שבת, כרטיסים ל- IJUMP פתח תקווה או חיפה ויזה כאל, באולינג כרטיסים במבצע ויזה , בבילון פארק, דן קארטינג, חדרי בריחה הטבות ועוד מגוון אטרקציות!

הסבר על חנות החוויות של ויזה כאל – איך זה עובד ?

כיצד ניתן לצבור חוויות?
צבירת חוויות מתאפשרת על ידי שימוש בכרטיס האשראי של Cal שברשותך. ככלל על כל 1,500 ₪ שישולמו באמצעות כרטיס האשראי מדי חודש נעניק לך הטבה אחת. באפשרותך לצבור עד 4 הטבות בחודש. לתשומת ליבך קיימים כרטיסים ייחודים בהם מפתח הצבירה שונה . נא עיין בתקנון התכנית למידע מלא

כניסה לחנות החוויות של כאל והזמנת הטבות לפסח>>

איך אוכל לדעת כמה חוויות יש לי?
כדי להתעדכן ביתרת החוויות ניתן להיכנס לעמוד "החוויות שלי" באזור האישי לאחר הזדהות. בנוסף, יתרת החוויות שלך תופיע בכל עמוד מוצר בו הטבה ניתנת תמורת חוויה.

מה קורה אם סכום הרכישות שלי נמוך מ- 1500 ₪?
גם אם לא הגעת לסכום של 1500 ₪ בחודש, עדיין מגיע לך ליהנות ממגוון רחב של הטבות במחיר מיוחד, ללא צורך בחוויה.

כיצד ניתן לצבור חוויות על עסקות שנעשו בתשלומים?
בעסקות שנעשות בתשלומים, תירשם צבירת החוויה על החודש בו בוצעה העסקה בפועל, ותחושב על מלוא סכום העסקה. לדוגמא: אם ביצעת בינואר עסקה של 1500 ₪ ב-3 תשלומים, ירשמו 1500 ₪ במלואם בינואר – החודש בו ביצעת את העסקה.

מהם התאריכים שלפיהם מחשבים את סכום הזכאות לחוויה?
בדיקת כמות ההטבות המגיעה לך תעשה בכל תחילת חודש בהתאם לסכימת החיובים בכרטיסייך בחודש הקודם (לדוגמא לצורך בחינת כמות ההטבות בחודש מרץ, יבחנו סכומי החיובים בחודש פברואר, המתייחסים לעסקות שבוצעו בחודש ינואר)

האם על כל העסקות ניתן לצבור חוויות?
לא, ישנן פעולות אשר בגינן לא צוברים חוויות: תכניות אשראי, משיכות מזומן בארץ ובחו"ל, עמלות , דמי חבר, זיכוי וחיובי ריביות, העברת חיובים בין כרטיסים, זיכוי שהועבר בכרטיס

האם יש מגבלה על מספר ההזמנות של אותה ההטבה?
כמות ההטבות שניתן להזמין משתנה ממוצר למוצר. תנאי ההטבה מופיעים בדף ההטבה.

איך מזמינים הטבה?
צברת חוויות? עכשיו נשאר לך רק להזמין : נכנסים להטבה שאותה רוצים להזמין, לוחצים על כפתור ההזמנה, מזדהים, בוחרים את כמות הכרטיסים במחיר חוויה ובמחיר מיוחד ומשלמים.

איך ממשים את ההטבה שרכשתי בבית העסק?
כדי לממש הטבה יש להגיע לבית העסק עם כרטיס האשראי איתו בוצעה ההזמנה ולציין שההזמנה נעשתה באתר החוויות של Cal. לתשומת לבך – במידה ובוצעו הזמנות נוספות שטרם מומשו מאותו בית עסק, תמומש ההזמנה הראשונה.

מה קורה במידה ויש ברשותי כמה כרטיסים של Cal?
אם יש ברשותך כמה כרטיסי אשראי מאותו מותג, תוכל ליהנות מ- 4 חוויות לכל היותר על פי הרכישות שיבוצעו בכלל הכרטיסים במותגי ויזה ומאסטר קארד (למעט מאטסרקארד Flycard ). צבירת ההטבות תהיה בהתאם לתנאים המצוינים בתקנון התכנית

האם כל כרטיסי האשראי של Cal יכולים לצבור חוויות?
חוויות ניתן לצבור בכל כרטיסי האשראי של Cal למעט:prepaid אנונימי, כרטיסי B2B, כרטיסי מועדון TO GO, כרטיס Cal לעסקים ולבתי עסק וכרטיס לייט.

האם ניתן להעביר חוויות?
החוויות הינן אישיות ומיועדות לבעל הכרטיס בלבד

עד מתי ניתן לנצל את ההטבה שרכשתי?
לכל הטבה באתר יש תוקף מימוש שונה המופיע בסיכום ההזמנה ובאזור האישי בעמוד היסטוריית ההזמנות, לכן יש לבדוק מראש ולנצל כל הטבה בהתאם לתוקפה. לתשומת לבך – לא יינתן זיכוי כספי בגין הטבה שלא מומשה.

האם ישנה אפשרות לבטל הטבה לאחר שרכשתי?
את ההטבה ניתן לבטל באתר חנות החוויות, בכניסה לאזור האישי, בעמוד היסטוריית ההזמנות ובכפוף לחוק הגנת הצרכן הנוגע לביטול עסקה. במידה וברצונך לבטל הטבה שהוזמנה תמורת חוויה, תוחזר הזכאות למימוש החוויה רק במידה וביטול ההטבה בוצע בחודש בו נרכשה.

כניסה לחנות החוויות של כאל והזמנת הטבות לפסח>>

 

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

תוכן מקודם

מוצרי טיפוח טבעיים לתינוקות

B&B – מבצעים באתר BOOKING

הדילים השווים באמזון

המופעים הכי חמים

נמאס לך להלחץ בכל פעם שאת צוחקת?

חנות משלכם בשופיפיי בעברית בחינם:

מערכת דיוור ועד 4 דפי נחיתה בחינם !

טיסות זולות לחול