» » בלוג » תרבות ופנאי » תיירות - נופש מסעדות ומלונות » בלוג תיירות » LG יוצאת לחופשה ובודקת כמה אנשים רוצים WI-FI במטוס וכמה נשארים בחופשה שלהם בבית
בלוג תיירות

LG יוצאת לחופשה ובודקת כמה אנשים רוצים WI-FI במטוס וכמה נשארים בחופשה שלהם בבית

LG ישראל השיקה לאחרונה את ה- LG G6 החדש, עם זכרון מורחב בנפח GB64 וסים כפול המאפשר שימוש פונקציונאלי ויעיל בשני קווי טלפון כשאחד מהם יוכל להיות מוגדר כמספר ידוע ואחד כמספר פרטי.

בנוסף, ניתן כמובן במקרים של נסיעות לחו"ל לרכוש סים אשר יתפקד כקו בשימוש בחו"ל.

השימוש בסמארטפון ככלי שדרכו מזמינים ומתכננים חופשה יחד עם השימוש הבלתי פוסק בו בזמן החופשה עצמה, בשל העובדה שכיום יש עשרות אפליקציות לטיסות זולות שמאפשרות לאנשים לחסוך כבר מרגע הזמנת החופשה.

מאוששים את הנתונים שמראים כי כ- 60% מהטסים לחו"ל ציינו כי גישה לרשת אלחוטית במטוס תשפיע על החלטתם לבחור בטיסה וכ-70% מחליטים על המקום שבו ישהו לפי גישה חינמית ל- WI-FI.

נתונים אלה מתכתבים עם הנתון ש- 80% מהאמריקאים מציינים כי הם בודקים מיילים ועונים לטלפונים גם לאחר שעת העבודה.

כמו כן, בזמן טיסות, במיוחד עם ילדים, הורים רבים מעדיפים לתת לילדים לצפות בסרטונים דרך המכשירים הניידים או בתכנים באינטרנט שיעסיקו אותם ויעבירו את זמן הטיסה בנועם.

גם בזמן החופשה כמובן, הטלפון הסלולרי יכול להציל כל הורה עם ילד לא רגוע החל מגיל של כשנה עם שירים ביוטיוב דרך מסך הסמארטפון ולפעמים, זה יכול ממש להציל חיים, במיוחד אם אתם במסעדות או בנסיעות או טיסות ארוכות עם הילדים, או שנקלעתם למצב של המתנה ארוכה בשדה התעופה בשעות לא קונבנציונליות והילדים כבר איבדו את הסבלנות.

הסמארטפונים של LG, יוכלו לאפשר לכם, ההורים זמן איכות שקט ולילדים חווית צפיה ברזולוציה גבוהה, צבעים חדים וסאונד איכותי לילדים יחד עם מכשיר עבודה נוח ומעבד חזק שישמש אתכם לכל מטרה בזמן העבודה, בבית או בחופשה , בשל הצורך להיות זמינים.

לעומת זאת נתונים אחרים מראים כי טרנד של חופשה בבית (Stay at home vacation) תופס תאוצה, בעיקר בזמן של האטה כלכלית.

76% מהאנגלים ו- 62% מהאמריקאים מציינים כי הם בוחרים לקחת חופשה בבית.

עבור אלה שבוחרים להעביר את חופשת הקיץ עם הילדים בבית,  LG בעזרת מוצריה השונים כגון מסכי 4K, רמקולים איכותיים, מקרנים ועוד יכולים לאפשר חופשה זולה וחוויתית.

 

 

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

תוכן מקודם

מוצרי טיפוח טבעיים לתינוקות

B&B – מבצעים באתר BOOKING

הדילים השווים באמזון

המופעים הכי חמים

נמאס לך להלחץ בכל פעם שאת צוחקת?

חנות משלכם בשופיפיי בעברית בחינם:

מערכת דיוור ועד 4 דפי נחיתה בחינם !

טיסות זולות לחול