» » בלוג » הריון ולידה » הריון » FOR TWO פורטו – אומגה 3 ( DHA) מאצות – מתאים לתקופת ההיריון וההנקה – פוסט חסות
הריון

FOR TWO פורטו – אומגה 3 ( DHA) מאצות – מתאים לתקופת ההיריון וההנקה – פוסט חסות

חברת טבע מציגה את פורטו – אומגה 3 ( DHA) ) מאצות - תוסף תזונה שמתאים לתקופת ההיריון וההנקה.אני זוכרת כבר מההריון של יובל, שכל הזמן חפרו בפורומים וגם הרופא נשים המליץ לי לקחת אומגה 3 בזמן ההריון כי זה תורם להתפתחות תקינה של העובר ובמיוחד לאור העובדה שאני לא אוכלת דגים בכלל מזה כמה שנים (עזבו, סיפור ארוך אבל דגים לא נכנסים אלי הביתה בשום צורה), אז בטח שבהריון צריך לצרוך תוספת של אומגה 3.

For_Two_250x250חברת טבע מציגה את פורטו – אומגה 3 ( DHA) )  מאצות – תוסף תזונה שמתאים לתקופת ההיריון וההנקה.

אני זוכרת כבר מההריון של יובל, שכל הזמן חפרו בפורומים וגם הרופא נשים המליץ לי לקחת אומגה 3 בזמן ההריון כי זה תורם להתפתחות תקינה של העובר ובמיוחד לאור העובדה שאני לא אוכלת דגים בכלל מזה כמה שנים (עזבו, סיפור ארוך אבל דגים לא נכנסים אלי הביתה בשום צורה), אז בטח שבהריון צריך לצרוך תוספת של אומגה 3.

מאחר וכבר לקחתי פרנטל, נראה לי הגיוני לקנות אומגה 3 בטבליות. אז קניתי אומגה 3 של סולגאר אבל מה שלא ידעתי אז שהטבליות הללו הן בעצם ריכוז של שמן דגים שאחרי שהייתי בולעת את הטבליה היה נוצר טעם לוואי נוראי עם גרעפסים שיכלתי פשוט להקיא מהם בארומה של שמן דגים שהסתובבה לי בפה. כאילו לא מספיק שאני מאלו שסובלות מבחילות עד חודש שישי, בואו נוסיף עוד גועל למשוואה.

אבל התינוק שלי וגם תינוקות בכלל צריכים  את זה ובהריון ראשון את עוד יותר לחוצה, אז ניסיתי לקחת ואחרי שבוע פשוט נשברתי.מקסימום הבן שלי יצא פחות חכם. יש גבול למה שאני מסוגלת לשאת.

בהריון של התאומות, 4 שנים לאחר מכן, אמרתי לעצמי שאין ברירה, זה 2 עוברים שגדלים בתוכי וקניתי 3 סוגים שונים של תוספים ואפילו אחד כזה לילדים בטעם תות שעדיין זכה לתופעת הלוואי של הטעם הנוראי.

גם בהריון הזה סבלתי מבחילות ובקושי אכלתי ולא היה מצב שאני מוסיפה עוד משהו שגורם לי להרגיש יותר רע ממה שאני מרגישה.

 כיום קיימות המלצות בין-לאומיות לצריכה מומלצת של אומגה 3 עבור נשים בהריון ומיניקות.
המלצות ארגוני הבריאות האמריקאיים, האירופאים, איגוד הפֶרינטולוגים העולמי וארגוני הבריאות של אוסטרליה וניו זילנד מנחות כי על האם להגיע לצריכה של 200-300 מ"ג ביום של DHA, במהלך כל תקופת ההיריון ובהנקה.

פורטו – אומגה 3 מאצות – חברת טבע, פיתחה מוצר חדש בשם FOR TWO – פורטו – תוסף תזונה שמכיל אומגה 3 על בסיס אצות. המקור העיקרי  של אומגה 3 הינו דגי מים קרים  בעיקר מאזורי אוקיינוס צפוניים  .
דגי ים אלו מכילים אומגה 3 שמקורה באצות וצמחי מים שהם צורכים ( בנוסף לרכיבים אחרים המצויים בים כגון כספית ומתכות ) . אומגה 3  בשמן דגים מגיעה אלינו באמצעות תיווך (דגים) ולא בצורתה הטבעית והראשונית .

מקור האומגה 3 בפורטו הינו אצות הגדלות בחוות ייעודיות שבתהליך מבוקר ובסטנדרט יצור גבוה מזוקקות לשמן DHA .

חשיבות התזונה בתקופת ההריון וההנקה

לתזונה של האם, בהריון והנקה, השפעה על ההתפתחות התקינה של העובר והיילוד בשנות חייו הראשונות ומעבר לכך. תזונה נכונה לא רק תורמת לגדילה והתפתחות תקינים של העובר והיילוד, אלא יכולה לתרום להפחתת תחלואה אימהית ועוברית במהלך הריון.

בעולם המערבי, המזון לכל סוגיו, הינו עשיר וזמין. יחד עם זאת, הרכב הדיאטה, איכותו של המזון ומרכיביו עלולים להוביל לחסרים תזונתיים משמעותיים, בין היתר בקרב נשים בריאות בגיל הפוריות. תזונה לקויה בקבוצה זו, עלולה להוביל להשפעה שלילית על תוצאות ההריונות ועל ההתפתחות של ילדיהן.

אומגה 3 ו DHA

DHA – הינה חומצת שומן מסדרת חומצות השומן הנקראות אומגה 3 . ל DHA  תפקיד מבני ופונקציונלי משמעותי במוח וברשתית העין. העובר והיילוד תלויים ב – DHA האימהי ומעבר פעיל של DHA דרך השליה לעובר ובאמצעות חלב האם ליילוד מתבצע ביחס מועדף לעומת חומצות השומן האחרות. במיוחד בהריון תאומים מומלץ לקחת אומגה 3.

        97% מסה"כ האומגה 3 במוח הינו DHA   – מבחינה תפקודית היא משתתפת בתהליכים של העברה עצבית, תפקודי זיכרון, עיבוד נתונים, תגובה ושליטה קוגניטיביים

        93% מסה"כ האומגה 3 ברשתית העין הינה DHA – DHA מצויה בריכוז גבוה בחלק החיצוני של הממברנה ברשתית העין, והיא חיונית להתפתחות הראייה וכישורי הלמידה.

 

במיוחד בהריון חשוב להקפיד על מקור האומגה 3 שאת צורכת . פורטו – אומגה 3 מאצות המקור הטבעי והראשוני  . מתאים לתקופת ההיריון וההנקה

את פורטו ניתן להשיג ללא מרשם בבתי המרקחת והפארמים, בנוסף לעובדה שהתוסף מגיע מחברת טבע כך שאפשר להיות רגועות ובטוחות שהוא נבדק תחת הסטנדרטים הקפדניים ביותר שיש,  ויכול להוות תחליף בריא וטבעי יותר.

לפרטים ומידע נוסף את מוזמנת להכנס לכאן – אומגה 3 – פורטו

273020_600x600

 

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

תוכן מקודם

מוצרי טיפוח טבעיים לתינוקות

B&B – מבצעים באתר BOOKING

הדילים השווים באמזון

המופעים הכי חמים

נמאס לך להלחץ בכל פעם שאת צוחקת?

חנות משלכם בשופיפיי בעברית בחינם:

מערכת דיוור ועד 4 דפי נחיתה בחינם !

טיסות זולות לחול