Home כללי KIDDO App – משהו קצת שונה ומיוחד בשבילכם:

KIDDO App – משהו קצת שונה ומיוחד בשבילכם:

by shopping keren

יש לי חברה מקסימה שאני אוהבת המון המון. הכרתי אותה כמו שהכרתי הרבה מכן, כמו שהכרתי את חלי השותפה האהובה שלי דרך הפייסבוק. אבל הפייסבוק כבר מזמן חצה גבולות זמן ומקום והיא נכנסה לליבי. בשנה האחרונה היא עובדת על אפ מצוין שנקרא KIDDO APP  שהוא בעצם calender שמסונכרן בין כל המשפחה. עם כל האירועים שיש, חגיגות כל שני וחמישי בגן, ימי הולדת, חגים, מוזמנים לצד שלו במשפחה, לצד שלי במשפחה ועוד ועוד ועוד אלפי דברים לזכור  – הרעיון של kiddo app הוא פשוט וגאוני בעיני ועוזר לי בתור אימא, שעובדת במשרה מלאה פלוס מתחזקת עם חלי את האתר הזה, פלוס החיים לג׳נגל ביתר יעילות.

והנה מה שצביה (החברה האהובה שלי) כתבה:

למה KIDDOapp או 'איך הכנסתי שליטה בחזרה לחיי'

אני זוכרת את הרגע שבו הרעיון KIDDOapp נולד. עמדתי במטבח בשלישי אחד אחר הצהרים, מנסה לתמרן בין בעלי שבטלפון, שהיה מבולבל וקצת כועס כי לא מצא את המקום שבו הבת שלנו הייתה אמורה לחכות לו בגמר החוג שלה, לבין הבת האמצעית שלי שצעקה בקולי קולות בדלת שהיא מאחרת לשיעור בלט ונו כבר קדימה לעזוב את הטלפון ובואי ניסע כבר אימא, לבין הבת השלישית שלי שהייתה (איך לא) על הרצפה בהתקף טאנטרום מהסרטים. ואם זה לא מספיק, אז גם תוך כדי קיבלתי טקסטים מהבייביסיטר שניסתה לתאם איתי את הערב שלמחרת, ומחברה שהציעה לי להצטרף אליה בשבת להצגת ילדים.

נגמר לכם האוויר רק מלקרוא? אז גם לי. לגמרי.

וניסיתי להיזכר רגע איך זה היה פעם. אבל גם כשלא הייתי אימא, עבדתי במשרה ניהולית תובענית, עם המון לחץ, המון עבודה, פרויקטים תקציבים, אנשים לנהל, ופתאם זה נראה יותר קל בהשוואה לניהול לוח זמנים של שלוש ילדות! ולא הבנתי איך. איך זה יכול להיות???

ואז נפל לי האסימון.

כל הכלים הזמינים לעולם העסקים –  כלים לניהול זמנים, תקציבים, פרוייקטים ותקשורת פשוט לא קיימים בעולם ההורות.  במקום לנהל יומן אחד לכל הילדים במשפחה, אנחנו נאבקים עם אימיילים, טקסטים, תזכורות, לוחות זמנים מודפסים לכל ילד, פתקים, לוחות שעם עם מיליון נייירות ותזכורות ( שבכלל צריך תזכורת כדי להבין איפה להסתכל על התזכורת). אנחנו עסוקים כל הזמן סביב הילדים והלו״ז שלהם, וזו לא משימה פשוטה בכלל. ללכת לרופא, לאסוף מבית ספר, חוגים, ללכת לחברים, הצגות, פעילויות עם חברים…  אז למה לכל השדים והרוחות, אין גם לנו איזה כלי לניהול הלו״ז של המשפחה – במקום אחד, שירכז אליו את הכל הכל, מבלי להסתכל על עשרות אימיילים טקסטים פתקים?

שנה מאוחר יותר מאותו רגע מעצבן שכולם צועקים, עצבניים ורוצים לעשות משהו אחר, ו- KIDDOapp נולד.

אז מה זה בעצם KIDDOapp?

KIDDOapp נותן להורים כלים לתכנון וקביעה של לוחות זמנים, כך שיוכלו לנהל בקלות את היומיום של כל המשפחה. כן. כל המשפחה. לא רק של מי שמוריד את האפ. אפשר להוסיף את כל אנשים המשפחה לapp וככה לראות את הלו״ז של כולם, השבוע, שבוע הבא, חודש הבא במבט אחד. וזה בדיוק מה שאני הייתי צריכה, ומסתבר שזה גם מה שהרבה חברות וחברים מסביבי צריכים.

 

אז אני מזמינה אתכם להוריד את האפליקציה (בחינם! ברור שבחינם) ולתכנן את השבוע הבא עלינו לטובה – חנוכה בלי תכנון מקודם יכול להיות בעייתי (מי אמר שלוש הזמנות להדלקת נרות באותו היום ולא קיבל?).

Download for FREE in iTune https://itunes.apple.com/il/app/kiddoapp/id905375620?mt=8 or

Google Play https://play.google.com/store/apps/details?id=me.kiddoapp.kiddoapp.android

וכמובן, אם יש לכם הערות, הארות או סתם רעיונות או דברים שממש חסרים לכם בapp והייתם רוצים להוסיף – אני אשמח לשמוע – כתבו לי ל: [email protected]

תודה רבה ומחכה לשמוע מכם!

צביה

You may also like

Leave a Comment