» » בלוג » Johnson's Baby » עצות לרחצה בטוחה – אמבטיה לתינוקות
Johnson's Baby Johnson's Baby Featured

עצות לרחצה בטוחה – אמבטיה לתינוקות

שעת הרחצה יכולה להיות מהנה מאוד עבורכם ועבור ילדכם, אבל חשוב לשמור על זהירות. ישנם כללי בטיחות בסיסיים, זכרו את אותם הכללים לפני כל טבילה באמבט:

baby after bath #21

עצות לרחצה בטוחה

 

שעת הרחצה יכולה להיות מהנה מאוד עבורכם ועבור ילדכם, אבל חשוב לשמור על זהירות. ישנם כללי בטיחות בסיסיים, זכרו את אותם הכללים לפני כל  טבילה באמבט:

 

  • הכלל החשוב ביותר הוא: לעולם אין להשאיר את הילד ללא השגחה, גם לא לדקה. ילדים עלולים לטבוע במים של פחות מ-3 סנטימטרים. אם מישהו מצלצל בדלת, אם הטלפון מצלצל ואם אתם מרגישים שאתם חייבים לענות, עטפו את הילד במגבת וקחו אותו איתכם.

 

  • אל תכניסו את הילד לאמבט כשהברז ממלא אותו במים (טמפרטורת המים עלולה להשתנות, והם עלולים להיות עמוקים מדי).

 

  • דאגו לכך שהאמבט המשפחתי יהיה מקום בטוח: אמבטיות עלולות להיות חלקות מאוד, לכן כדאי להניח בהן שטיחון נגד החלקה. לא מחייב לכסות את הברז בכיסוי רך, אבל זה יכול להגן על ראש הילד מפני מכות כואבות. בנוסף, אם יש לכם דלתות זכוכית במקלחון, ודאו שהן עשויות מזכוכית משוריינת.

 

  • דאגו שטמפרטורת חדר האמבטיה בעת הרחצה תהיה 24-25 מעלות צלסיוס.

 

  • דאגו שמי האמבט יהיו חמימים ונעימים (32-37 מעלות צלסיוס), ניתן לחוש את חום המים על ידי הכנסת מרפק או בעזרת מד טמפרטורה מותאם למים, תינוקות וילדים קטנים בדרך כלל יעדיפו מים פחות חמים ממבוגרים.

 

  • מלאו את האמבט ב-5-8 סנטימטרים של מים לתינוקות עד גיל חצי שנה ולעולם לא למלא יותר מים מגובה המותניים (במצב ישיבה) לתינוקות גדולים יותר.אל סבון גונסונס בייבי 750מל מחיר 23.40 קרדיט אפרת אשל

 

  • אם הילד יכול לשבת לבדו, ניתן להסתייע בתמיכה נוספת ולהושיב אותו בתוך טבעת מיוחדת למקלחת, הנצמדת לתחתית האמבט. אבל אל תתנו לתמיכה זו לתת לכם תחושת בטיחות מטעה – זה איננו תחליף להשגחה תמידית על הילד.

 

  • למדו את ילדכם לשבת (ולא לעמוד) באמבטיה כל הזמן.

 

  • סבונים, שמפו וקצף אמבט עלולים לייבש את עור התינוק ולגרום לו לפריחות, לכן כדי להמעיט בשימוש בהם. הם עלולים לגרום גם לגירויים בדרכי השתן, שעלול להגביר את הסיכון לדלקות. כדי למנוע מהילד לשבת במים מלאים סבון זמן רב מדי, תנו לו לשחק בתחילת האמבטיה, ושמרו את השמפו והסבון לסופה.

 

  • אל תרשו לילד לגעת בברזים. גם אם הוא לא יכול לפתוח אותם לבדו היום, בעתיד הוא יהיה חזק מספיק, וזה עלול להסתיים בפציעה חמורה.

 

 iw → he
שעת הרחצה יכולה להיות מהנה מאוד עבורכם ועבור ילדכם, אבל חשוב לשמור על זהירות. ישנם כללי בטיחות בסיסיים, זכרו את אותם הכללים לפני כל  טבילה באמבט:
[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]
 

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

תוכן מקודם

מוצרי טיפוח טבעיים לתינוקות

B&B – מבצעים באתר BOOKING

הדילים השווים באמזון

המופעים הכי חמים

נמאס לך להלחץ בכל פעם שאת צוחקת?

חנות משלכם בשופיפיי בעברית בחינם:

מערכת דיוור ועד 4 דפי נחיתה בחינם !

טיסות זולות לחול