Home תינוקות ופעוטותבריאות והתפתחות הרהורים על גמילה עם האגיס פולאפס HUGGIES Pull-Ups – ערכה במתנה – פוסט חסות והמלצה

הרהורים על גמילה עם האגיס פולאפס HUGGIES Pull-Ups – ערכה במתנה – פוסט חסות והמלצה

by אמא

small_banner (2)מי שעוקב אחרי בשבועות האחרונים,  כנראה שם לב לזה שאני מדחיקה את העובדה שהתאומות שלי , בנות שנתיים ו-4 חודשים, מאוד רוצות להגמל.

ככל שהזמן חולף, המודעות שלהן לצרכים הולכת וגדלה והגענו למצב שאין סיכוי שהן עושות פיפי ולא מחליפים להן תוך שניה. הן עדיין לא ממש מזהות לפני שזה קורה, אבל כשזה קורה הן שמות לב ולפעמים אפילו נלחצות קצת. אני משתדלת להיות בגישה מאוד תומכת ומעודדת.

ועדיין, המעבר הזה מחיתול לתחתונים לא פשוט. להאגיס יש פתרון מעולה –  האגיס פולאפס   HUGGIES pull-ups – שזה חיתול דמוי תחתון – הוא הרבה יותר דק, אפשר ללבוש אותו כמו תחתונים ויש לו דמויות מצוירות של דיסני שהילדים אוהבים. הגרסה הקודמת של הפול-אפס היתה קצת יותר "מגושמת" ויותר דמויית חיתול, ועל הבנות שלי זה לא עבד.

הן כל הזמן מבקשות תחתונים וכשאנחנו בבית אני נותנת להן להסתובב בתחתונים ולעשות שלוליות ברחבי הבית וכשניסיתי כמה פעמים לשים את הפולאפס הקודמים, הן סרבו בתוקף.

קיבלתי מהאגיס חבילה של תחתוני הגמילה – הפולאפס החדשים ובמקרה הזה הן כן הסכימו ללבוש ולקרוא לזה "תחתונים".

זה פתרון מעולה בימים שבהם אנחנו יוצאים איתן מהבית לנסיעות וכו' ואז את לא בלחץ שיברח להן באמצע הרחוב או הקניון או אצל חברים (מיה כבר עשתה פיפי על השטיח בסלון של אמא שלי), ומאחר והחיתול מאוד דק, הפיפי הרבה יותר מציק.

ולגבי הנסיעות – גיליתי שמשטחי ההחתלה של האגיס הם פתרון מעולה למושב הבטיחות ברכב. הם גדולים יחסית – כ-50*50 ס"מ, רכים וגמישים ועם צד אחד של ניילון אטום שמונע נזילות והצד השני עם משטח כותנה רך. זה עדיף על לכבס את הריפוד של מושב הבטיחות..

אני מקוה שבשבוע הקרוב או הבא נתחיל להעלות הילוך עם תהליך הגמילה כי אנחנו אוטוטו בקיץ, הן כבר עברו למלתחה קצרה ונגמרו התירוצים (שלי). אם לא נכה על הברזל עכשיו כל עוד הוא חם , אמשיך לפרנס את חברות החיתולים עם עוד 4-6 חבילות חיתולים בחודש. בשבוע האחרון זה נהיה בלתי נסבל. הן היו חולות ולכן הנחתי להן עם הגמילה, אבל הגענו למצב שאני מחליפה לכל אחת 7-10 חיתולים ביום, גם על כל פיפי. הן פשוט נשכבות על הספה ופוקדות עלי להחליף..

 

1969207_10152442844797094_7724052911094592356_n

תהליך גמילה מחיתולים לבנות – הכי נוח עם שמלות !

אז הגיע הזמן ללכת עד הסוף ולומר יפה שלום לחיתולים.

אני מתכוונת לקנות להן מתאם מרופד לאסלה, כדי שישבו ישר בשירותים. הקטע עם הסיר לא כל כך עובד איתן והן מתייחסות אליו יותר כאל משחק וגם בגן אמרו לי שמעדיפים שהן יתחילו ישר עם השירותים. הנחתי שרפרף למרגלות מושב השירותים והן עולות לבד ומתיישבות.

אני ממליצה בחום על הDVD של בלי חיתולים עם חני נחמיאס, הוא מעולה ועושה לילדים שטיפת מוח לגמילה. מיה יושבת על האסלה כל פעם ומתחילה לשיר וזה הדבר הכי חמוד בעולם (הייתי מסריטה בוידאו אבל בכל זאת מכבדת את הפרטיות שלה..).

אז אם אתם בתחילת התהליך, כדאי שתרשמו כאן ותקבלו ערכת התנסות של פולאפס מ- HUGGIES במתנה, ותוכלו למצוא מגוון כתבות ומאמרים ממומחים שיהפכו את התהליך לקל ופשוט יותר.

אתם מוזמנים לשתף בטיפים שלכם !

 

You may also like

Leave a Comment