» » בלוג » כללי » משלוחים מארה"ב – עדכון אפריל 2013
כללי קניות באינטרנט Trendy-mom

משלוחים מארה"ב – עדכון אפריל 2013

חייבת לחלוק איתכן מה קרה לי השבוע בדואר ארה"ב –

הלכתי לשלוח חבילה לאחותי (חבילה? כולה מכנסיים ושני דיסקים), ומעטפה עם דיסק לחמותי. לא הייתי בדואר המון המון זמן. בחרתי בזמן המשלוח הארוך ביותר (6-10 ימים) כי הוא הזול ביותר, קניתי מעטפות ולא קופסא כי זה יותר קל מבחינת משקל אז יותר זול, ולא הוספתי מספר מעקב.

הייתי בשוק.

חבילה אחת עם זוג מכנסיים ושני דיסקים עלתה לי 18$ וכמה סנטים. מסתבר שהמחירים בדואר ארה"ב עלו בינואר. מה אומר ומה אגיד? כמעט שקלתי לשלוח את החבילה שלי לBUY2USA כדי שהם ישלחו לי… הנה דבר אחד שיקר יותר בארה"ב לעומת ישראל. הדואר פה פשוט יקר. אני חושבת שהביקור הזה בדואר רק נתן לי עוד גושפנקא למה אנחנו ממליצות על BUY2USA. בהשוואה לחבילה שאני שלחתי, חלי שלחה עם BUY2USA חבילה עם 10 פריטים והמשלוח עלה לה באזור ה30$. יחי ההבדל הקטן.

מה זה אומר לגביכן? שכשאתן מבררות עם חברת שילוח כיצד הם שולחים לישראל- תבדקו טוב טוב עם מי הם שולחים את החבילה. אפשר לראות את המחירים של דואר ארה"ב באתר שלהם USPS.COM. היתרון בBUY2USA הוא שהם קונים שטחים על מטוסים, ולכן הם יכולים להציע מחיר מצוינים. תבדקו אם יש לכן ביטוח, או האם בטוח עולה עוד סכום כסף, ותבדקו האם אתן מקבלות מספר מעקב או לא. כי מספר מעקב, כן, כן, עולה עוד כסף. די מרגיז…

אה והכי חשוב – לא להתבלבל!  UPS זה לא USPS. השם הראשון הוא חברת המשלוחים (כמו פדקס), השם השני – דואר ארה"ב.

אנחנו פה לכל שאלה ותהיה, באימייל: [email protected] וגם בעמוד הפייסבוק שלנו.

והנה הסבר מפורט על משלוחים מארה"ב. 

 

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

תוכן מקודם

מוצרי טיפוח טבעיים לתינוקות

B&B – מבצעים באתר BOOKING

הדילים השווים באמזון

המופעים הכי חמים

נמאס לך להלחץ בכל פעם שאת צוחקת?

חנות משלכם בשופיפיי בעברית בחינם:

מערכת דיוור ועד 4 דפי נחיתה בחינם !

טיסות זולות לחול