» » בלוג » תרבות ופנאי » פסח » "CAMP KIMAMA" בחופשת הפסח זה גם: "קימאמה אביב" – מחנה קיץ לנוער בחופשת פסח
פסח

"CAMP KIMAMA" בחופשת הפסח זה גם: "קימאמה אביב" – מחנה קיץ לנוער בחופשת פסח

 image001

"CAMP KIMAMA"

בחופשת הפסח זה גם: "קימאמה אביב"

מחקרים רבים נערכים על "הנוער של היום" ומשקפים תמונת מצב עגומה בה עולה כי הנוער פחות חברותי מבעבר, אינו יוצר אינטראקציה מספקת עם בני האדם ועיקר אמצעי הקשר בינו ובין העולם עובר רוב הזמן דרך מסך ומקלדת. המפגשים עם חברים היו לווירטואלים באמצעות הסמארטפון, המחשב, הטאבלט בדגש על רשתות חברתיות כפייסבוק וטוויטר. אבל אפשר גם אחרת…

בקימאמה מנפצים את המחקרים ומפגישים בני הנוער מכל הגילאים ומכל המדינות, ותאמינו (או לא) הם מתקשרים נפלא.

ההמתנה מקיץ לקיץ למחנה קמפ קימאמה ארוכה ומתסכלת. החברים מהם נפרדתם, מכל קצוות הארץ וכן מעשרות מדינות בעולם (שכן, גם עזרו לכם לשפשף את האגלית), ניבטים אליכם ממסך המחשב חיוורים ושטוחים, ואפילו הסטטוסים בפייס לא מצליחים להוריד את מפלס הגעגוע. בקימאמה חושבים על החניכים כל הזמן, ומצפים למפגש הבא. אז בקמפ קימאמה הגו רעיון גאוני:

קימאמה אביב חוויית חופש מושלמת !!

1-10

במתחם קימאמה גליל הירוק והפסטורלי   מחנה אביבי, בוטיקי ,במודל חדש.3   ימים גדושים בתוכן ואקשן, המיועדים ל 100 משתתפים בלבד מישראל ומכל העולם.קימאמה אביב מיועד לחניכים בכל הגילאים מסיימי כיתות א'-י"ב,ומחולק עפ"י קבוצות הגיל, מתמקד בחוויית בטבע, אקשן, העשרה, חוויה וידע.

בין הפעילויות הרבות במחנה, גם ראפטינג ,אומגה אל נהר הירדן, רכיבה על סוסים, טיולי אופניים, סדנאות בישול בשטח ועוד…
את החוויה יוצאת הדופן של קימאמה אביב מוביל הצוות הבכיר ,מדריכי קימאמה הבוגרים והאיכותיים וזו הזדמנות מצויינת לפגוש שוב את כולם או להתנסות בטעימה קטנה לפני מחנה הקיץ.

אז לא חייבים לחכות לקיץ ולקימאמה שיגיעו כבר. אפשר כבר עכשיו. לצאת ל 3 ימים של הרפתקאה גלילית, אקסטרים וFUN – וגם פוגשים את כל החברים שכל כך התגעגעתם אליהם. בואו תצטרפו למשפחה.

וכן, יהיו גם המון, המון תמונות להעלות לפייסבוק.

על קאמפ קימאמה:

מחנה הקיץ קאמפ קימאמה מפגיש נוער יהודי מכל קצווי העולם לשבועיים של חוויות בלתי נשכחות, הכרויות, ערכים, טבע, ים ואושר גדול.

המחנה מתקיים במעגן פרטי בחוף מכמורת ובקיבוץ עמיר שבגליל העליון.

בני הנוער המגיעים אל המחנה נהנים מפעילויות מסעירות,חיי חברה אינטנסיביים,שיפור האנגלית ובנוסף בוחרים, מתוך היצע רחב, במסלולי התמחות ייחודיים: מסלול ימאות, מסלול טבע וסוסים, מסלול מדיה דיגיטלי, מסלול ספורט ומסלול אומנויות.

אבישי נכון,מנכ"ל קימאמה ישראל, מוסר כי בקיץ 2013 צפויים להגיע לישראל מעל  1500 חניכים מכל קצוות העולם למפגש מרתק ומעצים עם בני נוער ישראלים. קימאמה שמה דגש מיוחד על הבינלאומיות, על קשרים חדשים חוצי גבולות ועל שמירת יחס של איש צוות אחד לכל 5 חניכים כמו גם על האפשרות לתת לכל חניך את החוויה המעצימה ביותר .

אבישי מוסיף כי צוות המדריכים המנוסה של קימאמה מורכב משליחים לשעבר מטעם הסוכנות היהודית במחנות קיץ בחו"ל, כולם בוגרי הדרכה, בגילאי 21 ומעלה המגיעים מכל העולם, ויחד עם סטודנטים לחינוך מישראל ואנשי חינוך, מקנים לחניכי קימאמה ערכים של חברות, עצמאות ומנהיגות במקביל לפעילות של FUN ים, חופש וטבע.

 1-9

למה קימאמה?

הרגעים המעצבים את החיים, אלה ההופכים אותנו למה שאנחנו, בונים את העצמאות והזהות שלנו, מתהווים בתקופת הנעורים. קמפ קימאמה פותח לפנינו ההזדמנות נדירה לפגוש את העולם הסובב אותנו, בדרך אחרת. מאתגרת, מרגשת, בלתי צפויה. לגלות את היכולות שלנו, להתנסות, להכיר בני נוער ממקומות אחרים ברחבי העולם שיהפכו, בתום הקיץ,  לחלק בלתי נפרד מהעולם שלנו, ילמדו אותנו שיעור על כוחה של חברות ואהבה.

עבורנו, קמפ קימאמה הוא יותר מהרפתקה מתמשכת, חוויה מרגשת ותענוג גדול.
החזון שלנו, מעבר לכל הכיף הסוחף הזה, הוא לקדם ולהעצים ערכים כמו עצמאות, שייכות ומעורבות, ללוות את בני הנוער ברגעים חשובים אלה, במסעם האישי. אנחנו רואים חשיבות עצומה במפגש המתקיים בין בני נוער יהודים מכל רחבי העולם.  בשמונה השנים בהם פועל
קמפ קימאמה, נארגה רשת חברויות אמיצה, חובקת עולם, אמיצה, מעשירה ומעצימה.
החוויה המשותפת אותה עוברים החניכים מביאה, בדרך לא צפויה, ליצירת עתיד אחד.

על הערכים של קימאמה:

הערכים המובילים קימאמה באים  לביטוי בתכנית ובמבנה המחנה ושמים דגש, מעבר לכל הכיף, גם על המשמעות הרחבה של הדברים, מחזקים את המודעות האישית, העצמאות, המנהיגות והביטוי העצמי.
אלה הערכים שלנו:

מפגש ישראלי יהודי בינלאומי
מפגש הוא תמיד הזדמנות ליצור קשרים חדשים, חברויות וחיבורים. מפגש ישראלי-יהודי-בינלאומי מביא איתו, בנוסף לכל זה, גם משהו חם ומוכר, המעורר תחושת שייכות, יוצר תקווה לשינוי והמשכיות. הייחודיות של קמפ קימאמה מגולמת בהיותו מאפשר מפגש חוצה גבולות מרחיב עולמות, פותח אפשרויות.
קימאמה מחברת בין זהויות, יוצרת רשת חברתית בינלאומית המרחיבה ומחברת בין עולמות. מהמפגש המיוחד הזה יכולים לצמוח הרבה מאוד פירות מבורכים, מהרבה זוויות.

החופש להיות אני
קימאמה יוצרת מקום משוחרר מהשגרה ומחיי היומיום של המשתתפים, מרחב שמהותו הוא חופש שאינו שבוי בכבלי השגרה. הבטחת העצמאות והבחירה האישית מאפשרות לכל משתתף להתחבר לצדדים נוספים שבו, שלא בהכרח באים לידי ביטוי במסגרות הרגילות.
כשהשגרה נשארת בחוץ יש מקום לביטוי עצמי, לגילוי ולהעצמה אישית. מקום להתנסות, גדילה והתבגרות.

מסע אישי – טרנספורמציה
מסע הוא יציאה לדרך המובילה למחוזות חדשים, דרך מתפתחת, משתנה. כל צעד מזמן התנסויות והרפתקאות חדשות ולכן קשור בלמידה עצמית, גם על הדרך וגם על ההולך בה. המסע בקימאמה מיוחד וחד פעמי בזמן
התרחשותו, בעוד שהשפעתו מתמשכת לאורך שנים.

הקניית ערכים וחיזוק הזיקה
סוג חדש של רשת קשר, "תנועת נוער" חדשה. ערך זה משנה, למעשה, את תפיסתה של קימאמה. לא רק פעילות חד פעמית אלא קשר מתמשך, בעל משמעות. מארג קשרים חובק עולם ואיתו ה"ביחד" החדש הזה, מתמשך וגדל משנה לשנה, יוצר הבדל בין מחנה קיץ רגיל למחנות של קימאמה. לא רק 'פאן' וכיף, אלא גם ערכים, תכנים, זהות ומחויבות עמוקה.

Adventure – Spirit  חוויה
חוויות בעלות משמעות, כמו אלו שעוברים בקימאמה, משאירות חותם, ממשיכות עם בני הנוער הלאה, גם אחרי שהמחנה עצמו נגמר.
לחוויה בקימאמה יש גם צד מעשי, מעורר עניין, מגרה את הדמיון, מסקרן ומותח, אחרי הכול, מדובר בהרפתקה. הצד הרגשי-חוויתי, המופשט יותר, עובר בתחושה, באווירה. זוהי הרוח של קימאמה, האופן בו מתנהלים הדברים, התשוקה, הנכונות, ההקשבה. השילוב הזה יוצר חוויה ייחודית לקימאמה, שהמשתתף אוסף לעצמו, ממשיך איתה הלאה

                                            תכניות חינוכיות- מנהיגות: LIT
מחנות הקיץ של קימאמה, הנם הזדמנות שאין דומה לה להתנסות בחוויות, לפגוש ולהכיר, לגור למשך שבועיים הרחק מהבית, בלי פייסבוק ואייפון עם בני נוער מכל העולם. במהלך המחנה נוצרים קשרים אמיצים בין החניכים הישראלים ואלו המגיעים מחו"ל, קשרים שילוו את הילדים שלכם לאורך שנים. שכבת גיל LIT היא הבוגרת מבין שכבות הגיל בקימאמה, ולאחריה עוברים החניכים לקורס המדריכים. קרי, זוהי השנה האחרונה בה הם עוברים פעילויות כחניכים, והם זוכים להיות הבוגרים במחנה.
שמה של שכבה זו בקימאמה:" מנהיגים באימון Leaders in Training"  מכינה אותם להיות מנהיגים: מנהיגים במחנה, ומנהיגים בקהילה. בתכנית זו החניכים עוברים פעילויות רבות המדברות על מנהיגים ביהדות ובישראל, מנהיגים בעולם, מהי מנהיגות וכיצד ניתן להשתמש בה בכדי להשפיע לטובה על החברה, התנדבות ונתינה, ועוד.
במסגרת התכנית החניכים מתנסים גם בסיוע למדריכי שכבות הגיל הקטנות יותר, הם מפיקים אירועים במחנה ומשמשים דוגמא אישית בכל אשר הם עושים.התוכנית מיועדת למסיימי ט' ומסיימי י'.

אינפורמציה חשובה:

להרשמה: קימאמה 09.9500544

מחיר קימאמה אביב : 990 ₪ הכל כלול.

מיועד לכל הגילאים מסיימי כיתות: א-יב' . מחולק עפ"י גילאים

כתובת אתר האינטרנט : www.campkimama.org

קאמפ קימאמה גם בפייסבוק.  http://www.facebook.com/camp.kimama.israel

ראו סרט קיץ 2012 ביו טיוב: http://www.youtube.com/watch?v=knZPtNpqUww&list=UUmmOmT1BgTcqi5qjqV1gyA&index=1&feature=plcp

לפרטים נוספים,צילומים יחסי ציבור:

טלי רול 0549116578

 

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

תוכן מקודם

מוצרי טיפוח טבעיים לתינוקות

B&B – מבצעים באתר BOOKING

הדילים השווים באמזון

המופעים הכי חמים

נמאס לך להלחץ בכל פעם שאת צוחקת?

חנות משלכם בשופיפיי בעברית בחינם:

מערכת דיוור ועד 4 דפי נחיתה בחינם !

טיסות זולות לחול