» » בלוג » צרכנות » השוואה -עגלת ברייטקס BRITAX B AGILE מול בייבי ג'וגר BABY JOGGER CITY MINI
צרכנות

השוואה -עגלת ברייטקס BRITAX B AGILE מול בייבי ג'וגר BABY JOGGER CITY MINI

חברת ברייטקס העולמית השיקה לאחרונה סדרה חדשה של עגלות שנקראת B AGILE. כשמסתכלים על הדגם של ה-3 גלגלים קשה שלא להבחין בדמיון הרב של העגלה לעגלת בייבי ג'וגר סיטי מיני. לפניכם סקירה של ההבדלים בין שתי העגלות:

חברת ברייטקס העולמית השיקה לאחרונה סדרה חדשה של עגלות שנקראת B AGILE.

העגלות מגיעות בדגם אירופאי בעל 4 גלגלים ובדגם אמריקאי בעל 3 גלגלים . שניהם די דומים מבחינת מרבית התכונות, אך כשמסתכלים על הדגם של ה-3 גלגלים קשה שלא להבחין בדמיון הרב של העגלה לעגלת בייבי ג'וגר סיטי מיני.

חברת ברייטקס אולי ניסתה לחכות במקור את הבייבי גוגר, אך התוצאה שלהם הרבה יותר מוצלחת בזכות מספר הבדלים שנותנים לעגלת הברייטקס B AGILE על פני הBABY JOGGER CITY MINI.

לפניכם סקירה של ההבדלים בין שתי העגלות:

 פרמטר להשוואה

BRITAX B AGILE 2012

BABY JOGGER CITY MINI 2011

  
מבנה שלדה ויציבותמבנה ספורטיבי של 3 גלגלים, ידית אחת, מבחינת יציבות העגלות נמצאו שקולות בהפעלת עומס על הידיתמבנה ספורטיבי של 3 גלגלים, ידית אחת, מבחינת יציבות העגלות נמצאו שקולות בהפעלת עומס על הידית
גלגלים4 גלגלים מוקצפים, 2 אחוריים גדולים בקוטר של 24 ס"מ , 2 גלגלים קדמיים צמודים בקוטר של 17 ס"מ.4 גלגלים מוקצפים  2 גלגלים  אחוריים  בקוטר של 20 ס"מ , 2 גלגלים קדמיים צמודים בקוטר של 20 ס"מ.
מושבמושב ברוחב של 28 ס"מ, ריפוד נוח ונעים גם לתינוק בן יומו. המזרן מקובע לעגלה ומקנה תמיכה טובה לגב התינוק. מנגנון שינוי גובה רתמות עם פטנט מיוחד בקלות ונוחות.  שינוי מצבי שכיבה באמצעות שרוך בגב המושבמושב ברוחב של 29 ס"מ, המזרן די דק ומתנדנד בעת טלטולים של העגלה, לתינוק רך יש להוסיף מזרן. שינוי גובה הרתמות באמצעות שתי ידיים, מנגנון סטנדרטי עם קליפסים.  שינוי מצבי שכיבה באמצעות שרוך בגב המושב
סוכך שמשסוכך שמש באורך ממוצע, יש חלון הצצה בקדמת הסוכך. ניתן להפריד את החלק האחורי של הסוכך כאשר העגלה שוכבת וליצור לתינוק משטח מאוורר לימים חמים עם רשת שמקנה הגנה לראש התינוק . הסוכך מכיל בתוכו תא אחסון גדול ונוח לשימוש האם.סוכך שמש מאוד גדול שמגן היטב על התינוק מפני שמש\גשם ורוח. יש בסוכך תאי אחסון קטנים לאם וגם בגב המושב. ניתן לפרק את החלק האחורי של הסוכך כאשר העגלה שוכבת. יש רשת שמגינה על התינוק מפני נפילה במקרה של הטיית העגלה.
משקל 7.5 ק"ג7.9 ק"ג
יכולת היגוי ועבירותיכולת היגוי טובה, גם כאשר מעמיסים על העגלה משקל של 17 ק"ג, אך עדיין לא חלק לגמרי. יחד עם זאת ניווט העגלה קל ונוח והעבירות די טובה לשימוש עירוני סטנדרטי.יכולת היגוי מצוינת , גם כאשר מעמיסים על העגלה משקל של 17 ק"ג. ניווט קל ונוח ביד אחת. עבירות די טובה בשל קוטר הגלגלים.
מידות קיפול אורך – 72 ס"מ, רוחב – 58 ס"מ , גובה – 29 ס"מ.אורך – 87 ס"מ , רוחב – 61 ס"מ, גובה – 28 ס"מ
רוחב העגלה 58 ס"מ61 ס"מ
קיפול ופתיחהיד אחת – יש ללחוץ על לחצן בטחון בצד העגלה , ואז למשוך את הידית שבמרכז העגלה והעגלה מתקפלת וננעלת. פתיחה – יש לשחרר את סוגר הבטחון והעגלה נפתחת בקלות.יד אחת -יש למשוך את הידית שבמרכז העגלה והעגלה מתקפלת. פתיחה – מרימים את העגלה והיא נפתחת.
זויות120-165 מעלות120-170 מעלות
אמבטיה מתחברת ומוסרת בקלות ע"י מתאמים, יש צורך בהסרת הסוכך אך אין חובה. העגלה נשארת יציבה גם עם האמבטיהיש צורך להסיר את המושב מהשלדה על מנת לחבר אמבטיה עם מתאמים, החיבור וההסרה מעט מסורבלים. עם האמבטיה העגלה פחות יציבה ועלולה להתהפך אם תולים תיק על הידית או מטים אותה בסיבוב.
סלקלניתן לחבר סלקל של ברייטקס – דגם אמריקאי או אירופי על גבי המתאמים בקלות ובפשטות.ניתן לחבר סלקל עם המתאמים, אך יש צורך להסיר את המושב של העגלה .
שימושיות הסלסל בגודל סביר, גישה נוחה. הסל נמצא לכיוון החלק הקדמי של העגלה כך שאינו מפריע לאנשים גבוהים.סל בגודל סביר, גישה מוגבלת מאוד במיוחד במצב שכיבה של העגלה.
גובה ידית 101 ס"מ104 ס"מ
נעילה אוטומטית בקיפוליש מנגנון נעילה אוטומטי שמאפשר לעגלה גם לעמוד.  המנגנון ניתן להסרה במידת הצורך.ללא מנגנון נעילה, כך שהעגלה עלולה להפתח במידה ולא מחזיקים אותה היטב ב2 ידיים כאשר מרימים אותה.
מגש\ פגוש העגלה מגיעה יחד עם מגש שיש בו גם מקום לכוס \בקבוקהעגלה מגיעה ללא מגש\פגוש, ניתן לרכוש בכ-200 ש"ח.
ציון במבחן העגלות: 4.324.14
קישור למבחן העגלות

britax b agile

baby jogger city mini

 

5
הגב

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
אביישייאיריסמיןתמר Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
תמר
Guest
תמר

לגבי התקנת סלקל בבייבי ג'וגר – אין צורך לפרק את הטיולון. אפשר להתקין את תושבות הפלסטיק והמתאם על גבי הטיולון אם פותחים תיקתק אחד.

יסמין
Guest
יסמין

שלום לכל מי שקורה את התגובה שלי (בתקווה שתפורסם)

לא ממליצה על הברייטקס!

העגלה מאוד לא נוחה מבחינת היגוי-היגוי עם האמבטיה מאוד קשה, חייבים 2 ידיים מאוד כבדה (גם לבעלי למרות שהוא בריון), הגלגלים מסתובבים כבר בשימוש הראשוני ויש צורך בשימון לאורך כל השימוש בעגלה.

רק לידיעתכם העגלה בשימוש אצלי בסה"כ חודש ואני מאוד מצטערת שלא קניתי את הבייבי ג'וגר.

לשיקולכם.

יאיר
Guest
יאיר

חסר סעיף אחרית. לביבי ג׳וגר אחריות לכל החיים בניגוד לשנה אחת אצל ברייטקס

ישי
Guest
ישי

ברייטקס חברה מוקרת בעולם וידוע כי מתקנים כל פגם כל החיים ללא כל התחייבויות מגוכחות ובנוסף לא צויין כי הברייטקס עשויה כולה מחומר ובדים איכותיים יותר ועמידים הרבה יותר כמו כן גם זולה יותר במאות בודדות של שקלים מה וגם אם הייתה יקרה יותר רק בה הייתי בוחר!

אבי
Guest
אבי

לגבי ביבי ג'וגר גיסתי פנתה אליהם לתיקוני פגמים קטנים בעגלה קצת זמן אחרי הקניה פעם אחת הם תיקנו ומאז אמרו שאין אחריות על זה ולא הסכימו יותר לתקן כלום,לא אחרויות ולא נעליים. אנחנו קנינו עגלת ברייטקס 3 גלגלים. קודם כל כתוב באינטרנט מפורש וגם אמרו לנו בחנות שהאחריות לא כוללת כל מיני חלקים בעגלה כגון ידיות ופלסטיקים משהו כזה. הריפוד של הידית נקרע לנו ממש מהר מתחילת השימוש בעגלה. כל הבד של הטיולון דהה לגמרי משחור לשחור/אפור.כאמור בחנות אמרו שאין על זה אחריות כלל!. כשקניתי את העגלה אמרו לי שאפשר לפרק ולכבס את הבד של הטיולון וכשאמרתי להם על הדהיה… Read more »

תוכן מקודם

מוצרי טיפוח טבעיים לתינוקות

B&B – מבצעים באתר BOOKING

הדילים השווים באמזון

המופעים הכי חמים

נמאס לך להלחץ בכל פעם שאת צוחקת?

חנות משלכם בשופיפיי בעברית בחינם:

מערכת דיוור ועד 4 דפי נחיתה בחינם !

טיסות זולות לחול