» » בלוג » טורים אישיים » יומן מסע - הריון / לירון גור שטייגמן » יומן הריון – שבוע 26 – העמסת סוכר / לירון גור שטייגמן
יומן מסע - הריון / לירון גור שטייגמן

יומן הריון – שבוע 26 – העמסת סוכר / לירון גור שטייגמן

בדיקת העמסת סוכר. אלוהים איזה גועל.לא יאומן שאנחנו צריכות לעבור את כל זה.בהריון הקודם שלי עם רומי בעלי היקר לקח יום חופש, הוא בא איתי לבדיקה, דאג שאשתה הכל, היה שם כשהיתה לי בחילה נוראית אחרי ופינק אותי ביום כייף אחרי הבדיקה שאוכל לשכוח את הגועל נפש.בהריון הזה הכל שונה. אין יותר פריבילגיות.

שבוע 26

בדיקת העמסת סוכר. אלוהים איזה גועל.

לא יאומן שאנחנו צריכות לעבור את כל זה.

בהריון הקודם שלי עם רומי בעלי היקר לקח יום חופש, הוא בא איתי לבדיקה, דאג שאשתה הכל, היה שם כשהיתה לי בחילה נוראית אחרי ופינק אותי ביום כייף אחרי הבדיקה שאוכל לשכוח את הגועל נפש.

בהריון הזה הכל שונה. אין יותר פריבילגיות.

בדיקת העמסת סוכר, זה הלו"ז:

6:50 מגיעים למרפאה.

7:00 שתיית תמיסת הגלוקוז.

8:00 בדיקת דם.

מה זה אומר? זה אומר שבעלי היקר היום לוקח את פיצקה לגן. אין פינוקים, אין מי שיחזיק לי את היד שעה ויגיד לי שאני "גיבורה", אין יום כיף אח"כ, הוא אפילו לא שאל אותי איך היתה הבדיקה. רק כעס שלא עניתי לממתינה כי הוא לא יודע מאיפה לנסוע לעבודה בשעות של פקקים. ילד שני. האם זה מרמז על העתיד לבוא???

אז מה זו הבדיקה הזו? בדיקה שבה בוחנים האם יש לאישה סכרת הריון. שותים תמיסה שעשויה ממיץ לימון, כוס מים ותמיסת סוכר מרוכזת. שתיתי את זה כמו גיבורה.

התסמינים התחילו רק אחרי חצי שעה. פיצי לא אהב את הסוכר בדם. הוא התחיל להשתולל לי בבטן בחוסר מנוחה וזה בנוסף על הבחילה הנוראית שהגיעה. פשוט חוויה. ואני אומרת- עם כל הקידמה היום אין דרך אחרת לבדוק את רמות הסוכר בדם???

גם ה"גיבורות" שישבו לידי נפלו אחת אחת. לאחת מהן לקח 20 דק' לשתות את הגועל. לשנייה נהייתה סחרחורת נוראית אז השכיבו אותה על מיטה שתנוח. השלישית החליטה לתת לבעלה לטעום מהתמיסה ונאלצה להגיע למחרת לעשות את אותה הבדיקה שוב כיוון שלא שתתה את כל הסוכר.

בקיצור- לא מצ'עמם אצלינו בתור.

בשעה טובה הגיעה בדיקת הדם. גברת אחות נחמדת לקחה את בדיקת הדם אבל שכחה לקחת בדיקה נוספת והיתה צריכה להיכנס לאותו וריד, באותו החור שכבר עשתה- שוב. פשוט תענוג. איך אני יכולה להרשות לעצמי לוותר על כל התענוג הזה??? בא לי שוב הריון!

אחרי יום שלם הן הגיעו התוצאות. תודה לאל הכל בסדר. עכשיו נותר להמתין בציפייה דרוכה לבדיקה הבאהJ))

 

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

תוכן מקודם

מוצרי טיפוח טבעיים לתינוקות

B&B – מבצעים באתר BOOKING

הדילים השווים באמזון

המופעים הכי חמים

נמאס לך להלחץ בכל פעם שאת צוחקת?

חנות משלכם בשופיפיי בעברית בחינם:

מערכת דיוור ועד 4 דפי נחיתה בחינם !

טיסות זולות לחול