» » בלוג » טורים אישיים » אמא בורוד גירושין » פקח הטיסה / אמא בורוד
אמא בורוד גירושין

פקח הטיסה / אמא בורוד

הוא הגיע ופדה את כל תיאוריי. ביישן, חמוד,מנסה לקחת יוזמה ובעיקר מעורר סקרנות. החיישנים השיטחיים שלי אישרו תחילת תהליך ונתנו אור ירוק.זה נשמע כל כך ורוד, תמים או חלק מסרט הוליוודי....אבל באמת היה קליק, היתה כימיה ולראשונה מזה חצי שנה,הייתה גם תחושת הקלה כזו של, אולי מה שרציתי וייחלתי באמת קיים. גבר מקסים, רגיש, כנה ופתוח להפליא. איש שיחות, מצחיק וצופר נוסף- גם מאוד סקסי :)

לא יודעת איך להסביר את זה, אבל משהו בי אינטואטיבית הרגיש סקרנות. מערכת הזיווג הדיגיטלית ניסתה לעשות לי התאמה ואני זרמתי איתה. מבין מאות הגברברים שנכחו, משהו בי נמשך לגבר הזה. אז החלטתי להתעניין ומה שיהיה -יהיה!

בכלל יצאתי עם מישהו אחר ורגשותי היו מפוזרים באלפי מקומות אחרים, אבל בתת מודע משהו הידהד- יכול להיות פה משהו אחר, משהו מיוחד. אולי הפעם אדבק ואצא למסע ריגשי מבטיח

התמונות שלו לא שידרו איזשהי הירתמות יתרה מצידי, הוא די נראה אחר בכל תמונה ואני שונאת את זה. מספיק שאני לוקחת צאנס לפעול לקראת גבר שאינני מכירה- לפחות שתהיה תעודת ביטוח.

אבל משהו בקול שלו, הקול המדהים, הרך, הרדיופוני אחרי מספר התכתבויות של חום וקור- עשה לי את זה. לא האמנתי כמה קול יכול להשפיע. טרף את הכל. עכשיו רציתי באמת לפגוש ולהכיר אותו.

הוא הגיע ופדה את כל תיאוריי. ביישן, חמוד,מנסה לקחת יוזמה ובעיקר מעורר סקרנות. החיישנים השיטחיים שלי אישרו תחילת תהליך ונתנו אור ירוק.

זה נשמע כל כך ורוד, תמים או חלק מסרט הוליוודי….אבל באמת היה קליק, היתה כימיה ולראשונה מזה חצי שנה,הייתה גם תחושת הקלה כזו של, אולי מה שרציתי וייחלתי באמת קיים. גבר מקסים, רגיש, כנה ופתוח להפליא. איש שיחות, מצחיק וצופר נוסף- גם מאוד סקסי 🙂

הורדתי מגננות, עד כמה שניתן, אני בכל זאת מעט מרוכזת בעצמי …ונתתי לו לחדור לליבי. ניסיתי לעשות את הכל נכון לפי הספר על מנת לתת לקשר שחזיתי , אכן סיכוי להצליח! נתתי לו בעיקר להתקשר, לא מיהרתי להיכנס למיטה ובעיקר- המשכתי את חיי הרווקים והעצמאיים להפליא- כרגיל!

הכל עבד. אולי טוב מדי.כי ערב אחד לפני שבוע וקצת, זה נגמר. פשוט ככה. התמוסס לו לאט ודעך, אחרי ערב מלא בחוסר הבנה וכנראה ערב שהייתי צריכה להישאר בבית. באתי נטולת חשק, משתוקקת לקבל את כל החיזוקים האפשריים, כי כן. אני בחורה ושבחורה מרגישה לפעמים לא טוב עם עצמה, היא צריכה כמה מילים יפות. תאמינו לי זה עובד. לא במקרה של הפקח. בסרט ,אישה יפה" זה עבד. אני בחורה שניתן לפייס אותה בכמה מילים יפות, פשוטות ולא מתחכמות- ואני הופכת בשנייה אחת מטרול רשע למרגרינה של ילדה בת 16. אבל הפקח לא הבחין בכך.

שום דבר בערב הזה לא הצליח. אבל איך אפשר לרמוס מס' דייטים מוצלחים כדי לזכור אחד לא מוצלח??

אז הוא הפסיק להתקשר ואני ניסיתי להחיות. כאומרים לך "תילחמי- אל תרגישי פספוס"…אל תקשיבו לזה. זה אף פעם לא עובד. לא שמעתי פעם אחת על בחורה שהתאמצה מול בחור והרוויחה. אולי הרוויחה כאפה! כי זה מה שאני הרווחתי שניסיתי להחיות מישהו עם דופק לא סדיר. הניתוח לא הצליח והחולה מת. הייתה הבטחה כלשהי, אני בכל זאת נראית טוב. תרגיל החברים הצליח עלי במיוחד ולרגע חשבתי שהאקסית לא מאיימת כי אני באמת מציאה.

אז לא. זכיתי לראשונה לקבל סטירה. והאמת זו לא היתה סטירה לאגו.זו היתה סטירה ללב. . סטירת התפקחות כזו "

של  "תתעוררי ילדה קטנה, אין דבר כזה כימיה ושהכל זורם חלק, אם התרגלת להיות זאת שבוחרת. יש גם כאלו שבוחרים בשבילך

באמת רציתי שהאינטואיציה שלי תוכיח את עצמה. הפקח אכן גבר מדהים. אין לי ספק שכל אחת תהיה איתו מאוד מאושרת. פשוט רציתי…שזו תהיה אני 🙁

 

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

תוכן מקודם

מוצרי טיפוח טבעיים לתינוקות

B&B – מבצעים באתר BOOKING

הדילים השווים באמזון

המופעים הכי חמים

נמאס לך להלחץ בכל פעם שאת צוחקת?

חנות משלכם בשופיפיי בעברית בחינם:

מערכת דיוור ועד 4 דפי נחיתה בחינם !

טיסות זולות לחול