» » בלוג » טורים אישיים » אמא בורוד גירושין » חיפוש הנסיך בביצת הצפרדעים / אמא בורוד
אמא בורוד גירושין

חיפוש הנסיך בביצת הצפרדעים / אמא בורוד

אומרים שהדשא של השכן ירוק יותר, אז גיליתי שחלקו ירוק וחלקו נבול ויש הרבה עשבים שוטים שצריך לנקות על מנת שיתגלה הפוטנציאל בדישון טוב לגינה מדהימהזה מאוד מעייף ולא תמיד מזמין. אתה שולף כרטיס ביקור ומתחיל במסע...משאיר את חותמך בכל מיני מקומות על מנת שמשהו ייפרח שם בדרך. זורע זרעים שאולי משהו יתפס.אז יצאתי לדרך.

יצאתי לאוויר העולם, עם משקפיים ורודות. כל כך רציתי כבר לבדוק ולגלות , בעיקר למצוא את כל מה שפיספתי אי שם בדרך שלא בחרתי ללכת.

אומרים שהדשא של השכן ירוק יותר, אז גיליתי שחלקו ירוק וחלקו נבול ויש הרבה עשבים שוטים שצריך לנקות על מנת שיתגלה הפוטנציאל בדישון טוב לגינה מדהימה

זה מאוד מעייף ולא תמיד מזמין. אתה שולף כרטיס ביקור ומתחיל במסע…משאיר את חותמך בכל מיני מקומות על מנת שמשהו ייפרח שם בדרך. זורע זרעים שאולי משהו יתפס.

אז יצאתי לדרך.

המעגל הראשון הוא מעגל החברים. אחרי שמים עברו בנהר וכל הסביבה הבינה שאין דרך חזרה. בחרתי בדרך חדשה והם צריכים לדבוק בה איתי, קיבלתי את ברכת הדרך. פותחים מחשב, פייסבוק במקרה הטוב ומתחילים לנבור. "הוא בסטטוס

שלך- אולי נשדך?" אני עושה פרצוף..טוב, בשלב זה- הבררנות צריכה להיות מינימלית

שלא אכלת הרבה זמן, אתה מרגיש תיאבון של לטרוף את העולם, אז הכל הולך והאמצעים קשירים! שני דייטים בערב אחד. למרות שאני חולה עם 39 מעלות חום, יש לי ערב פנוי וצריך לעשות וי שהוא נוצל עד תום!

יצאתי לשני דייטים בערב אחד

 

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

תוכן מקודם

מוצרי טיפוח טבעיים לתינוקות

B&B – מבצעים באתר BOOKING

הדילים השווים באמזון

המופעים הכי חמים

נמאס לך להלחץ בכל פעם שאת צוחקת?

חנות משלכם בשופיפיי בעברית בחינם:

מערכת דיוור ועד 4 דפי נחיתה בחינם !

טיסות זולות לחול