» » בלוג » טורים אישיים » אמא בורוד גירושין » האם מציאת אביר ראוי תלויה במיסטיקה? / אמא בורוד
אמא בורוד גירושין

האם מציאת אביר ראוי תלויה במיסטיקה? / אמא בורוד

אני בדיוק כמוכן, אמא במשרה מלאה שמנסה לג'נגל בין קריירה לאימהות טובה.

אבל אני עושה את זה לבד. כן, אני חלק מסטטיסטיקה, התגרשתי לפני 9 חודשים ויש לי בן קטן בן שנתיים וחצי

עזרתי אומץ לעשות את הצעד מתוך אמונה תמימה , אבל מאוד כנה ואמיתית עם עצמי, שאי שם, מחכה לי משהו יותר טוב- יותר טוב בשבילי.

אני רומנטיקנית חסרת תקנה ופריקית של שליטה. לא בטוחה איך שני הדברים הולכים להם ביחד…

גם אני מצאתי את עצמי נוברת באתרי ההיכרויות , כי אני לא הטיפוס שמדלג לו מבר לבר והאמת…אני כל הזמן עובדת או רצה אחרי הבן שלי בגני שעשועים..

יש לי חברות שבנו מזה קריירה, הפכו את עולם הדייטינג לפעילות מונוטונית, נורמטיבית ומתפלאות למה הן אדישות?!

אני יכולה לספר לכן שהסיבה שאני מחוברת לשטות הזו של אתרי ההיכרויות היא חיזוק האגו הנשי שלי- מה לעשות..כולנו רוצות לקבל חיזוקים וחיזורים, גם אם זה נשאר בעולם הוירטואלי:)

אבל אני באמת רוצה למצוא את ה"אביר" שלי. להרגיש את הפרפרים מהרגע הראשון, להרגיש איטואטיבית שיש חיבור וזה לא מצג שווא

בתקופה של 9 חודשים, מצאתי אחד כזה. אחד כזה מדהים. נסעתי לסופש בצפון, עם חברה, בצפת , לכבוד יומולדת 30 ומצאתי את עצמי ב- 2:00 בלילה בקבר צדיקים בעמוקה…

כן, בחורה נורמטיבית שכמוני, שבאמת לא חסר לי כלום. להיפך, אף אחד לא מבין איך מכמות כל כך גבוהה של מחזרים, עוד לא מצאתי מישהו להיות איתו. אז חברים- זה לא כזה פשוט!

אני יודעת מה אני רוצה. הכנתי אפילו רשימה מאוד ברורה של מה שאני מחפשת. זה עזר לי למצוא את גרושי בצורה קוסמית. למה זה לא קורה פעמיים…?

לפני 6 שנים, הבחירות שלי היו יותר רדודות. חיפשתי תכונות ולא רגשות. חיפשתי ייעוד ולא את התכלית. אבל תוך כדי שרשמתי את "מעלות הגבר האידיאלי שלי" בשיעור האחרון בתואר שלי, הרמתי את הראש – ושם הוא היה. מסתבר שהוא היה שם כל הזמן…אבל לא ראיתי אותו. אותו גבר ענה "אחד לאחד" לתכונות שמניתי והיקום פשוט "שלח לי אותו במתנה". מאז היינו 6 שנים ביחד- חתונה וילד.

אבל תכונות של גובה, צבע עיניים, קריירה ורזומה צבאי לא מחזיקים מעמד שמתבגרים והרצונות מתחדדים. עם הזמן הבנתי שהפער ביננו לא מסתכם בהתפשרות של מי עוזר יותר בבית או עם הילד, אלא בפערים משמעותיים של בחירות בחיים.

לקח לי שנתיים לעשות את הצעד והיום אני מבינה , בתהליך התפקחות של עצמאות- עד כמה הצעד הזה היה נכון.

אוקי, אז קצת טעיתי במאפיינים של מה שביקשתי, אבל עכשיו אני יותר "חכמה" בבחירות- אני רוצה גבר שיגרום לי להרגיש הכי טוב עם עצמי. שארגיש איתו , שאני לא רוצה להיות בשום מקום אחר. שארצה לתת לו ולדאוג לו. שהחיבור ביננו , יוציא ממני רק את כל הטוב שבי, ולא את הפולניה הממורמרת שבי…ואני בכלל ייקית.

אז עליתי לקבר צדיק בעמוקה. כן אני! גרושה משכילה ואינטליגנטית, שלא חסר לה כלום בארסנל האיכויות. ובכל זאת.. חשבתי הפעם לעזור לייקום להקשיב לי- גם רשימה ברורה של מה שאני רוצה, וגם קורטוב קוסמי של ברכת צדיק לזוגיות.

ובאמת, מס' ימים אחרי שחזרתי הביתה- "האביר" פנה אלי בהודעה דרך אתר היכרויות. משהו מוכר ולא ברור החסיר בי פעימה. הזכרתי שאני רומנטית..? מתוך 600 מחזרים פוטנציאליים באינבוקס , משהו בו הרגיש לי אחרת.

וזה באמת היה ככה! הכינוי שלו היה ווסלי מהסרט "נסיכה קסומה"- הסרט האהוב עלי. בפעם הראשונה דיברנו שעתיים בטלפון – על הכל ועל כלום. לא זוכרת אי פעם שהרגשתי פרפרים בבטן משיחת טלפון..?!

הכל התחבר. וכך היה גם בדייט הראשון שארך 5 שעות. גם הדייט השני היה מדהים. אבל לא היה דייט שלישי. בקבלה אומרים שאין דבר כזה תחושה חצ צדדית. שעל מנת שארגיש עוצמה ריגשית, גם הצד השני צריך להרגיש. כי אלו אנרגיות שעוברות ביננו. אבל ה"אביר" נאטם. הפחדים שלי ושלו הכריעו. או כנראה הטיימינג. הוא עסוק כרגע במשבר אישי משלו והראש שלו לא פנוי לפתח קשר.

אז למה אני לא מצליחה להמשיך הלאה….? באיזה צורה עלי ל"התחזק אמונתית" על מנת לצלוח אהבה אמיתית ולא טעימת שווא חולפת?

הטעימה הזו הציבה רף מאוד גבוה, למה שהלב שלי יכול להרגיש כלפי מישהו בקונסטלציה החדשה של חיי. אני מעדיפה להישאר לבד, מאשר לצאת לדייטים עלומים, עם גברים שמראש אני מרגישה אינטואטיבית שאין לזה סיכוי.

למה כל הגברים שדחיתי מעליי בטענות כאלו ואחרות, עדיין בודקים דופק אצלי. ודווקא זה שהרגשתי איתו משהו אמיתי , נעלם מפני השטח?!

תהיתי אם הרדר האינטואטיבי שלי החליד ופניתי למיסטיקניות. בשלב הזה, אם השפיות שלי התערערה אצלכן.. אז כנראה שלא קראתן היטב את השורות הקודמות.

אני רומנטיקנית חסרת תקנה ופריקית של שליטה. הייתי חייבת לדעת- האם הוא האחד?? ומה יהיה… רציתי לקבל תשובות במקום לבקש מהמקור.

לצערי או לשמחתי…ימים יגידו. התשובה הגורפת שקיבלתי – היתה שהרגשות הדדיים ויש לנו מסלול משותף יחדיו שיכול לחבור לאהבה גדולה.

הוא בינתיים לא התקשר. האם מציאת אביר ראוי תלויה בסוג של מיסטיקת יקום או מגדת עתידות?

אני עדיין מתלבטת איך לפעמים אהבה יכולה "ליפול משמיים" או להיות שדה קרב רווי מכשולים

שלכם,

אמא בורוד

 

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

תוכן מקודם

מוצרי טיפוח טבעיים לתינוקות

B&B – מבצעים באתר BOOKING

הדילים השווים באמזון

המופעים הכי חמים

נמאס לך להלחץ בכל פעם שאת צוחקת?

חנות משלכם בשופיפיי בעברית בחינם:

מערכת דיוור ועד 4 דפי נחיתה בחינם !

טיסות זולות לחול