» » בלוג » טורים אישיים » יומן מסע - הריון / לירון גור שטייגמן » יומן הריון – שבוע 20- שוב. לא התבלבלתי – מנסים לבחור שם / לירון גור שטייגמן
יומן מסע - הריון / לירון גור שטייגמן

יומן הריון – שבוע 20- שוב. לא התבלבלתי – מנסים לבחור שם / לירון גור שטייגמן

הלכתי לגברת שם ארוך, שתרגיע אותי אחרי הבדיקת מי שפיר. חשבתי שזה מתפקידה. (למי שלא עוקב גברת שם ארוך זו הרופאת נשים שלי- יש לה שם באמת ארוך, קשה לי לזכור אותו כי הוא רוסי להפליא, אז נתתי לה כינוי שאוכל לזכור: גברת שם ארוך).

היא ממש לא הרגיעה. בעיקר היתה עסוקה בלהדפיס לי ניירת לעוד בדיקות כי היא יוצאת לחופשה. חייבת להגיד שבגלל זכבר הבנתי שאני עובדת במרפאות כללית בהריון הזה יש לי קלסר מסודר עם כל הבדיקות שעשיתי עד היום וגם עם כל הבדיקות העתידיות. אוף זה מתיש.

גברת שם ארוך החליטה שפיצי שלנו קטן מידי ולכן הזיזה אותי שבוע. אני כבר שמחתי שאני יכולה להגיד שאני בשבוע 21, אוטוטו עוברת לחודש שישי (בשבוע 23), זה לא סתם שאני עצומה, אני בחודש שישי, והנה כבר שבועיים אני בשבוע 20, שהוא תחילת חמישי…

שבוע 20-23 חודש חמישי

שבוע 24-27 חודש שישי

אלוהים, נראה כאילו עבר נצח מתחילת ההריון ואני רק בתחילת חודש חמישי?????????

 

התחלנו לחשוב על שמות. כמה קשה.

בעלי היקר ממש לא בלחץ וגם משגע אותו שאני כבר רוצה לסגור עם שם. עם רומי ברגע שידענו שזו בת כבר החלטנו על השם במהלך טיול ברומא.
אמא שלי היתה מתקשרת ושואלת מה שלום רומי עוד לפני שהתפתחו לה הריאות…והפעם אנחנו לא מצליחים להחליט, כל כך הרבה אופציות.

אני מאוד רוצה "נדב" או "ליאור" אבל בן זוגי לא מסכים. הוא רוצה "גיא" או "עדי" אבל אני פחות בעניין. הסיעור מוחות שלנו העלה כמה שמות שגיחכנו בזכותם אבל חיפוש בגוגל מעלה שבאמת יש אנשים כאלו. כמו "דנדן" , "גילגול" , ואפילו ל"אדום זנב" הגענו יחד בשעת משבר, לפחות צחקנו…

הגענו למצב קשה- אנחנו שואלים את האחיינים הקטנים שלנו איך הם רוצים שיקראו לילד החדש- מעניין אותי עולם הילדים- ישר הם נותנים לי רשימה של הילדים בגן שלהם: אגם, ירדן, עופר, תומר… מצחיק.

אז כרגע האופציונאליים הם אלון, עומר, אייל ואיתי, עוד אין פייבוריט, אולי כי לא מצאנו???

ולמה התגובות הן כל פעם- "יש לך עוד הרבה זמן" , "תכיני כמה אופציות כי כשתראי את התינוק הכל יכול להתשנות" , אנחנו חשבנו לקרוא לו… אבל כשהוא נולד הוא היה הכי …" מה יכול כבר להשתנות? בינינו? הם יוצאים מעוכים, לא ברורים ואחרי שנתיים הם נראים שונה לגמרי מהתמונה הראשונה.

אז איך אני יכולה מעכשיו להחליט על שם??? הרי בעוד שנתיים הוא ייראה אחרת לגמרי, אז מה אני משנה לו את השם? הבנתם לאן אני חותרת??? שזה לא באמת משנה איך הוא ייראה, אנחנו נקרא לו בסוף איך שנרצה ולפי מה שמתאים לנו J))

לאתר שלי ולפייסבוק:

אתר: www.kelim.biz

פייסבוק: http://www.facebook.com/lironkelim

 

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

תוכן מקודם

מוצרי טיפוח טבעיים לתינוקות

B&B – מבצעים באתר BOOKING

הדילים השווים באמזון

המופעים הכי חמים

נמאס לך להלחץ בכל פעם שאת צוחקת?

חנות משלכם בשופיפיי בעברית בחינם:

מערכת דיוור ועד 4 דפי נחיתה בחינם !

טיסות זולות לחול