» » בלוג » טורים אישיים » אמא בורוד גירושין » להתגרש עם ילד ולהשאר בחיים / אמא בורוד
אמא בורוד גירושין

להתגרש עם ילד ולהשאר בחיים / אמא בורוד

יצאתי מהנישואים האלה רגע לפני נפילה, רגע לפני נפילה מצוק גבוה. כשאתה נמצא בזוגיות ובמשפחתיות עם מישהו שרק מתלונן, שהכל לא בסדר ושהמירמור הופך לחוסר שביעות רצון תמידית, אז משהו התקלקל שם בדרך. יכולתי להשקיע ולהיות האישה הסקסית, היוזמת , המבשלת. אבל בחרתי שלא! כעסתי שדורשים ממני לעשות דברים שלא באים ממני. אני חצי שנה גרה לבד ועושה הכל בעצמי והיום יש לי הרבה יותר זמן גם למצוא את רגעי ההתפנקות. שם בבית ההוא- קמלתי. זעקתי שיצילו אותי ואף אחד לא בא. לרגע כבר התחלתי להאמין שרק אני לא בסדר..! למה אני לא משקיעה ומפנקת?? טור אישי חדש וחושפני.
הייתי בדילמה הרבה מאוד זמן.
הרבה אנשים תהו ושאלו אותי, אם אני לא פזיזה מדי, אם זו לא החלטה אימפולסיבית כזו שאתחרט עליה יום אחד- כמו שקבעתי ערב אחד דייט עם בחור בתיכון שהתלהב מאיך שאני נראית, ובהחלטה מהירה אותו אחרה"צ, החלטתי להסתפר קצוץ… כמו זמרת שהערצתי . שהוא ראה אותי בערב- הוא עשה אחורה פנה.
אז לא…התבשלתי שנתיים בהרבה התלבטויות, כמו תבשיל חמין טוב שבדר"כ אחרי כמה ימים במקרר, הוא אפילו יותר טעים.
כל המחשבות הרציונליות רצו לי בראש, אפילו סוג של צק ליסט של כל ה"נכסים" שיש לבעלי להציע, שהם הרבה יותר מהממוצע שקיים בחוץ, והם הרבה יותר אטרקטיביים מכל מה שהכרתי עד היום בחוץ.
בהתחלה חשבתי שאני מאושרת, על גג העולם. זכיתי באהבה של גבר מקסים, שרמנטי, חתיך ועם רזומה מרשים. אבל לאורך השנים שעברו..6 שנים..אם אני בוחרת לספור, התחלתי להרגיש בכלוב של זהב. אנשים מבחוץ העריצו וחשבו שאנחנו זוג מהחלומות , שאין יותר מתאימים מאיתנו. אבל אני הרגשתי חנוקה. הרגשתי שאני צריכה לברוח.
שכל הטוב הזה שכולם רואים- אני משום מה לא מצליחה לראות או להרגיש. הרגשתי שאני חיה את החיים שחלמתי , אך נוכחתי לגלות שהם אינם החיים שאני רוצה.
לפעמים אני מרגישה שאולי עבדו עלי. אני משתדלת לא למכור לוקשים בפגישות היכרות, להיפך, אני מציגה את הדברים אפילו באופן יותר מוקצן: אני שיטחית, עסוקה בעצמי וממש לא עקרת בית טיפוסית. אז איך בנאדם אינטליגנטי כמו בעלי חשב לרגע שמטריית התכונות המוקצנת הזו, עם השנים תתרכך ותשתנה? אם שואלים אותו, הוא התחתן עם ילדה שלא התבגרה. יכול להיות שהוא צודק. עשור שלם מחיי הייתי עסוקה להוכיח לאנשים כמה שיש בי מעבר.
הצבתי לעצמי אתגרים ועמלתי רבות לפדות ולהשיג אותם, כי זה ישקף משהו עלי ועל מה שיש לי להציע. היום אני במקום אחר. לא בהכרח יותר בטוח ושלם, אבל מקום שאומר- כן אולי אני ילדותית ותמימה ועדיין מרוכזת מעט בעצמי , אבל זה גם הקסם שלי! גבר חכם יודע לתעל את זה לטובתו ולא בהכרח להתנגח ולהתלונן כל הזמן.
יצאתי מהנישואים האלה רגע לפני נפילה, רגע לפני נפילה מצוק גבוה.
כשאתה נמצא בזוגיות ובמשפחתיות עם מישהו שרק מתלונן, שהכל לא בסדר ושהמירמור הופך לחוסר שביעות רצון תמידית, אז משהו התקלקל שם בדרך. יכולתי להשקיע ולהיות האישה הסקסית, היוזמת , המבשלת. אבל בחרתי שלא! כעסתי שדורשים ממני לעשות דברים שלא באים ממני. אני חצי שנה גרה לבד ועושה הכל בעצמי והיום יש לי הרבה יותר זמן גם למצוא את רגעי ההתפנקות. שם בבית ההוא- קמלתי. זעקתי שיצילו אותי ואף אחד לא בא.
לרגע כבר התחלתי להאמין שרק אני לא בסדר..! למה אני לא משקיעה ומפנקת??
והזכרונות היכו בראשי- כי הוא לא אהב את הבישולים שלי, כי כל פעם שיזמתי משהו , קיבלתי פרצופים שזה לא מתאים וזה לא הזמן. אז מאיפה תגיע התשוקה אם אנו רק עסוקים בשליליות של החיים….?
עזרתי אומץ ללא ספק. מאוד קשה להרים ראש מטביעה ולהגיד – לא מתאים לי יותר! אני רוצה דברים אחרים. לא רוצה . . מישהו שישלים אותי, רוצה מישהו כמוני!
אין לי ספק שטעיתי בדרך ואם היה לי מדריך הכנה, אולי הדרכים היום היו מנותבות אחרת- לאושר שאליו ייחלתי שעמדתי מתחת לחופה ונשבעתי אמונים לאהוב ליבי.
היום אני במקום אחר. מקום שבו אני יותר בטוחה בעצמי .
אני יותר חזקה ועצמאית. חולמת עדיין כמו ילדה קטנה שאי שם מחכה לי משהו טוב.
משהו שיותר מתאים לי – להרגיש שזה המקום היחיד שבו אני רוצה להיות.
 

1
הגב

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
החופש כחלום Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
החופש כחלום
Guest
החופש כחלום

אני קוראת את הטור שלך ופשוט עוברות לי צמרמורות בגוף.. איך הסיפור שלך דומה לשלי רק שלך היה כבר את הכח לקום ולעזוב לעומתי, שאני רק בתחילת הדרך.. אני בשלב שכולם אומרים לי ״את לא פזיזה מידי״?? ״את עושה טעות ואיפה תמצאי גבר כזה?!״ מבלי להתחשב בעובדה שאין שם אושר.. שאני סובלת בשקט, בין קירות הבית! עשה לי טוב לדעת שההחלטה שקבלת השתלמה לך ואת מאושרת עכשיו! הלוואי ואחזיר מעמד כמוך:) 

תוכן מקודם

מוצרי טיפוח טבעיים לתינוקות

B&B – מבצעים באתר BOOKING

הדילים השווים באמזון

המופעים הכי חמים

נמאס לך להלחץ בכל פעם שאת צוחקת?

חנות משלכם בשופיפיי בעברית בחינם:

מערכת דיוור ועד 4 דפי נחיתה בחינם !

טיסות זולות לחול