» » בלוג » טורים אישיים » יומן מסע - הריון / לירון גור שטייגמן » יומן הריון – שבוע 17 / לירון גור שטייגמן
יומן מסע - הריון / לירון גור שטייגמן

יומן הריון – שבוע 17 / לירון גור שטייגמן

לא הייתי בבדיקות גנטיות ואני כבר בשבוע 17, השם ישמור, כאילו שאם עשיתי את זה פעם אחת זה לא מספיק???? אז קופ"ח החליטה להכניס עוד בדיקות, עוד דרך להיכנס לכיס של האזרח הקטן ולגבות ממנו כסף. אז אני מצטערת לבשר לכם משרד הבריאות- הגנים שלי לא השתנו מלפני שנתיים[email protected]!!!

16.7.12

שבוע 17

האמת? הופתעתי מגברת שם ארוך. אומנם היא לא טרחה להודיע לי שקיבלה את הפקס, וגם לא טרחה להודיע לי שהיא טיפלה בו אבל היא טיפלה. תודו שזה מפתיע. אבל כיוון שלא הודיעו לי בכל זאת נאלצתי להפעיל את "קסמיי" ולדרוש מהאחות שתכניס אותי כבר למחרת לתור. (וגם בגלל ששכחתי לקבוע תור ואני צריכה הפנייה לחלבון עובריJ

אז הפעם גברת שם ארוך צעקה עליי באמת וכמה סיבות היו לה:

  1. לא הבאתי איתי את כל התיק מעקב של טיפת חלב- אלא רק את תוצאות הסקירה. ממש לא תקין.
  2. לא הייתי בבדיקות גנטיות ואני כבר בשבוע 17, השם ישמור, כאילו שאם עשיתי את זה פעם אחת זה לא מספיק???? אז קופ"ח החליטה להכניס עוד בדיקות, עוד דרך להיכנס לכיס של האזרח הקטן ולגבות ממנו כסף. אז אני מצטערת לבשר לכם משרד הבריאות- הגנים שלי לא השתנו מלפני שנתיים[email protected]!!!
  3. היא כבר הוציאה לי את כל ההפניות והנה שוב אני משגעת לה את השכל בפגישה שלנו. רק היא שכחה להגיד שזה מחכה לי בקלסר במזכירות- ואני אמורה לנחש???

 

בואו נדבר על כל הבדיקות האלו רגע. אני ממש מרגישה שעברתי לעבוד בקופת חולים, או שאני עובדת אצל העובר שלי, אבל אצל מישהו אני עובדת והוא לא משלם לי משכורת~

חלבון עוברי מצריך כמה דברים:

  1. טופס פרטים מאחות טיפת חלב.
  2. טופס הפנייה מרופא/ת הנשים.
  3. צילום תוצאות הבדיקה של שקיפות עורפית.
  4. קביעת תור במרפאה לבדיקת דם.
  5. הגעה מוקדמת לצורך תשלום.

ואחרי כל אלו, ואחרי שסיימתי את כל הבירוקרטיה גם טורחים לעדכן אותי שאם לא אקבל תוצאות תוך שבועיים בדואר אני צריכה לחזור על כל התהליך. נשמע למישהו הגיוני???

טוב. יאללה רק נקווה שהכל יהיה בסדררררררר……………..

[fusion_builder_container hundred_percent="yes" overflow="visible"][fusion_builder_row][fusion_builder_column type="1_1" background_position="left top" background_color="" border_size="" border_color="" border_style="solid" spacing="yes" background_image="" background_repeat="no-repeat" padding="" margin_top="0px" margin_bottom="0px" class="" id="" animation_type="" animation_speed="0.3" animation_direction="left" hide_on_mobile="no" center_content="no" min_height="none"]
בדיקות גנטיות-בן

אפילו הייתי נחמדה והלכתי לעשות את הייעוץ הגנטי. למרות כל ההתמרמרות שלי מהעניין. שילמתי עוד 80 ש"ח, לקחו לי עוד כמה מבחנות, ואז עלתה השאלה הגדולה לחדר, השאלה ממנה התחמקתי מתחילת ההריון:

 "מה עם מי שפיר? אתם מתכננים לעשות"?

בואו נדבר על זה רגע. איך זה שאין אף גורם שאומר לך מה לעשות? עוד החלטה הרת גורל שאני צריכה לקבל, על סמך מה? אני פעם למדתי רפואה? ובכל זאת מדובר על העתיד של הילד שלי, אם אני אעשה אני יכולה להסתכן בהפלה ואז זה אומר שכל הסבל הראשוני שלי היה לשווא, וגם- בכל זאת כבר ילדוני קטן שעפ"י כל הספרים כבר שוקל כמעט 140 גרם!!

ואם אני לא אעשה כל הזמן תקנן בי המחשבה שאולי פספסתי, שאולי יכולתי לדעת מראש ולמנוע… אוףףףףףףףףףףףףףףףף כ"כ הרבה דילמות. לא פשוט להיות הורה לעתיד. מה עושים????

לאתר שלי ולפייסבוק:

אתר: www.kelim.biz

פייסבוק: http://www.facebook.com/lironkelim

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]
 

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

תוכן מקודם

מוצרי טיפוח טבעיים לתינוקות

B&B – מבצעים באתר BOOKING

הדילים השווים באמזון

המופעים הכי חמים

נמאס לך להלחץ בכל פעם שאת צוחקת?

חנות משלכם בשופיפיי בעברית בחינם:

מערכת דיוור ועד 4 דפי נחיתה בחינם !

טיסות זולות לחול