» » בלוג » טורים אישיים » יומן מסע - הריון / לירון גור שטייגמן » יומן הריון – שבוע 14 / לירון גור שטייגמן
יומן מסע - הריון / לירון גור שטייגמן

יומן הריון – שבוע 14 / לירון גור שטייגמן

טוב, אני קצת בחששות לכתוב את הפוסט הזה אבל הגיע הזמן להודות בזה בפה מלא. אני בהריון. שבוע 14, מין העובר טרם ידוע כי הוא קטן מידי...חשבתי שהפעם אני נכנסת לזה בידיעה אז יהיה יותר קל. טעיתי. מאתגר לי, הורמונלי, מתיש, מרגישה שכל האנרגיות נעלמו לי ואין לי חשק לכלום. מה עושים???????????????

שבוע 14

בואו נדבר קצת על העבודה. אני עצמאית, מאמנת לנשים ולאמהות, תומכת בנשים בשעותיהן הקשות, במשברים, במקום בו הן לא מוצאות את עצמן, בו אין להן מנוחה והן מרגישות שהגיעו לנקודה בה הן צריכות לעשות את הדברים אחרת. בדיוק מהמקום שלי, מההריון של רומי- שהיה לי מאוד מאתגר ולא היה לי למי לפנות, עם מי להתייעץ, במי להיתמך.

ופתאום אין לי כוחות, לא בא לי לתת, כל מה שבא לי זה לישון. אז מה עושים? אם מורידים את הרגל מהגז לא תהיה הכנסה – מה גם שהשיווק בעצמאות הוא רוב העבודה- ואם לא עושים שיווק זה אומר שגם בחודשים אחרי זה אין עבודה. אז מה עושים? באמת דילמה…

אז פניתי לבנות "גדולה" בפייסבוק- קבוצה של 550 נשים עצמאיות- נשים מדהימות שממנפות אחת את השנייה ותומכות אחת בשנייה ברגעים מאוד בודדים בעצמאות בתקווה שחלקן עברו את מה שאני עוברת ויהיו להן פתרונות יצירתיים, וזה הפוסט שכתבתי מבלי לשנות מילה:

טוב, אני קצת בחששות לכתוב את הפוסט הזה אבל הגיע הזמן להודות בזה בפה מלא. אני בהריון. שבוע 14, מין העובר טרם ידוע כי הוא קטן מידי…

חשבתי שהפעם אני נכנסת לזה בידיעה אז יהיה יותר קל. טעיתי. מאתגר לי, הורמונלי, מתיש, מרגישה שכל האנרגיות נעלמו לי ואין לי חשק לכלום.
מה עושים???????????????

התגובות שקיבלתי היו בדיוק אלו שחששתי מהן כ"כ- לנוח, להקשיב לגוף, להוריד את הרגל מהגז ולהקשיב לגוף. יופי ומי ישלם את החשבונות????

ושוב דילמה גדולה, ושוב אתגר לא פשוט- אז מה עושים? מורידים הילוך? נחים? אבל הריון זו לא מחלה- כל הסביבה שלי חופרת לי על זה בראש כל היום, זה רק הריון ואני אמורה לשמוח ממנו מאוד.

אז הנה אני אומרת את זה שוב בפה מלא- לא אוהבת את הדרך אבל מאוהבת בתוצאה ולכן אני עושה את זה שוב.

ובבקשה מכל העולם ואחותו- השאירו את הביקורת והשיפוטיות בבית, לא כולן נהנות מההריון וזה ממש בסדר, לא כולן מאוהבות בעצמן בתקופה הזו ועדיין הן אמהות מדהימות- יכולה להעיד על עצמי ויש לי כמה מתאמנות כאלו- שעוברות את זה ביחד איתי.

וזהו המסר שלי מיומן המסע- הכל בסדר. יש כאלו שנהנות מההריון ויש כאלו שלא. בבקשה היו סובלניים לנשים אחרות ולדרך שהן עוברות. הריון הוא לא מחלה אבל הוא מחליש ומביא איתו אתגרים שלא ניתן לצפות מראש איך נגיב אליהם.

 

לאתר שלי ולפייסבוק:

אתר: www.kelim.biz

פייסבוק: http://www.facebook.com/lironkelim

 

2
הגב

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
לירוןענבל Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
ענבל
Guest
ענבל

הי לירון ההריון הראשון שלי למיטב זכרוני היה יחסית קל ונעים. ואילו ההריון הזה שאני ממש בסופו קשה מהרגע הראשון ועדיין. אני מתה כבר ללדת. כולם אומרים לי להנות כל עוד אני יכולה כי אחכ יהיה קשה יותר. אני לא מצליחה להעביר להם את המסר שאני ממש לא נהנית. ושאני די בטוחה שאחכ יהיה מורכב יותר אבל לא בטוח שקשה יותר, אני מאמינה שיהיה לי יותר קל. אני מרגישה אשמה על חוסר ההנאה שלי ועל הקיטורים, מה זה אומר עלי ועל ההרגשה שלי כלפי הבייבי שלי. ואז אני מזכירה לעצמי שאת הבייבי שלי אני כבר אוהבת ופשוט רוצה אותה בחוץ.… Read more »

לירון
Guest

הי ענבל יקרה,
בדיוק בשביל נשים כמוך אני כותבת את הדברים. חשוב לי שיידעו שזה בסדר אם לא נהנים מההריון, אבל יש לנו סיבה לעשות אותו. אנחנו מאוהבות בהם כשהם יוצאים וזה מספיק,לא?

שמחה שהרגעתי אותך,
מזמינה אותך לדף הפייסבוק שלי: http://www.facebook.com/lironkelim

נשתמע,
שיעבור בקלות יקירה:-)))
לירון

תוכן מקודם

מוצרי טיפוח טבעיים לתינוקות

B&B – מבצעים באתר BOOKING

הדילים השווים באמזון

המופעים הכי חמים

נמאס לך להלחץ בכל פעם שאת צוחקת?

חנות משלכם בשופיפיי בעברית בחינם:

מערכת דיוור ועד 4 דפי נחיתה בחינם !

טיסות זולות לחול