» » בלוג » תרבות ופנאי » יש לך עסק? את עצמאית? חדש בתפוז – תפוז עסקים, לבעלי עסקים ולעצמאיים
תרבות ופנאי

יש לך עסק? את עצמאית? חדש בתפוז – תפוז עסקים, לבעלי עסקים ולעצמאיים

פורטל הגולשים המוביל ברשת – תפוז, יצא במיזם חדש הנותן מענה לבעלי עסקים ועצמאיים וגם למנהלי פורומים וגולשים בולטים בקהילה, ופיתח מאגר מידע של עסקים ונותני שירותים עבור הקהילות בתפוז - לכל קהילה נותני שירותים ממוקדים עבורה.

פורטל הגולשים המוביל ברשת – תפוז, יצא במיזם חדש הנותן מענה לבעלי עסקים ועצמאיים וגם למנהלי פורומים וגולשים בולטים בקהילה שביקשו לקבל חשיפה בפני קהל יעד מסוים, ופיתח מאגר מידע של עסקים ונותני שירותים עבור הקהילות בתפוז – לכל קהילה נותני שירותים ממוקדים עבורה.

 הגולשים מצידם ביקשו לקבל שירות אמין המושתת על השיחה המתקיימת בתפוז וגם חפצו לקצר את הדרך למציאת איש מקצוע או נותן שירות בתחום שבו עוסק הפורום בעוד בעלי העסקים הקטנים ונותני השירותים ביקשו לקבל פתרון הולם לפרסם בתפוז גם כאשר אין להם יכולת כלכלית לרכוש באנרים או כלים פרסומיים אחרים המוצעים בתפוז.

מתוך הבקשות הללו נולד "תפוז עסקים".

מטרתו לחבר ולקשר בין העסקים הקטנים, בעלי המקצוע ונותני השירותים, לגולשים הרלוונטיים בפורומים השונים, וזאת באופן שיתרום לשני הצדדים ויוצג באופן הולם שיעשיר את חווית הגלישה בפורום. הגולשים יוכלו לחוות דעה על בעלי המקצוע השונים, לדרג אותם, לשתף ולהמליץ עליהם לחבריהם ואילו בעלי העסקים יוכלו לקדם את העסקים שלהם ולקחת חלק בשיחה הערה בתפוז.

להמחשה הקליקי על הלינק לעמוד העסקים הקטנים בנושא הריון ולידה:

http://www.tapuz.co.il/forums2008/biztab.aspx?forumid=110

למה תפוז? מדוע אנו מאמינים שנוכל לעזור לעסק שלך לצמוח?

אתר תפוז הוקם בשנת 1999 והינו אחד האתרים הותיקים, האמינים והיציבים באינטרנט הישראלי. משנותיו הראשונות הציבו לעצמם עובדי החברה כמטרה לאפשר לגולשי האינטרנט בישראל להביע את עצמם בכלים שונים ולהתאגד בקבוצות בעלות תחומי עניין שונים. מאז הקמתו היווה אתר תפוז מקום ששם לו למטרה להיות קשוב לצרכי הגולשים ואנו מאמינים כי "תפוז עסקים" הינו מענה נוסף לצורך קיים.

בתפוז ישנם 3 מפתחות להצלחה שיוכלו לקדם את העסק שלך:

תפוז הוא האתר המפולח ביותר בארץ

הכלי המרכזי עליו מושתת האתר הינו הפורומים של תפוז. בתפוז כ- 1,200 פורומים בנושאים שונים. יש למשל 25 פורומים שונים בנושא ההריון והלידה בלבד! ועוד עשרות פורומים בנושאי משפחה.  כמעט בכל נושא שיעלה על הדעת ישנו פורום ובו מתנהלת שיחה. הפורומים מנוהלים במקצועיות ע"י מתנדבים שעוברים הסמכה ומאושרים על ידיי צוות הקהילות של תפוז. במרוצת השנים צברו הקהילות בפורומים כח רב וכיום הן מרכזות את הצומת המרכזי של הגולשים בארץ בתחומים בהם הם עוסקים. העסק שלך יכול להיות מקודם ומפורסם במיקומים אטרקטביים בתוך השיחה בפורומים הללו.

תפוז מוביל את השיחה

הכח הרב של הקהילות גרם לכך שעיקר השיחה סביב נושאים שונים ומגוונים ברשת מתרחש באתר תפוז. בישראל קיימות מספר חברות המנטרות את השיחה ברשת (באזילה, MAKAM, TRACXיפעת ועוד) ומספקות מידע על השיחה – איפה התקיימה, היקפיה, מגמות וכו'. מטרתנו בתפוז עסקים היא לשים אותך במקום בו מתקיימת השיחה.

להלן 4 דוגמאות הממחישות את כוחה המרכזי של תפוז בשיחה באינטרנט הישראלי. אנו מאמינים שהמספרים מדברים בעד עצמם:

  • תפוז מובילה את השיחה סביב המילה "תינוק" עם 27% בשנה האחרונה. המקום השני עם 7% בלבד
  • תפוז מובילה את השיחה סביב המילה "חיתול" עם 43% בשנה האחרונה. המקום השני עם 6% בלבד
  • תפוז מובילה את השיחה סביב המילה "דולה" עם 33% בשנה האחרונה. המקום השני עם 29%
  • תפוז מובילה את השיחה סביב הביטוי "יועצת הנקה" עם 44% בשנה האחרונה. המקום השני עם 10% בלבד

*הנתונים התבצעו על בסיס מערכת הניטור MAKAM בין התאריכים ה 01.04.2011 ל – 01.04.2012. יתכנו שגיאות טכניות באופן שווה לכלל האתרים.

תפוז הוא האתר השלישי בגודלו מבין האתרים הישראלים עם 1.6 מיליון גולשים אמיתיים בחודש!

לפני מספר שנים קמה בישראל ועדת המדרוג למדידת שיעורי הגלישה באינטרנט בישראל. מטרתה של הועדה היא ליצור שפה אחת ואחידה בקרב מדידת הנתונים באינטרנט בישראל והיא מוסכמת על כלל האתרים המובילים בישראל. על בסיס הנתונים הרשמיים והראושנים של הועדה אשר התפרסמו בחודש נובמבר 2011 אתר תפוז ממוקם במקום השלישי מבין האתרים הישראלים מבחינת כמות הגולשים המבקרים בו בחודש עם 1.6 מיליון גולשים.

לסיכום,

להלן 3 המרכיבים אשר גורמים לתפוז להיות האתר הישראלי האטרקטיבי ביותר לפרסום עבור לקוחות עצמאיים, קטנים ובינוניים.

אנו מאמינים שרק שילוב מושכל של שלושתם מרכיב סיפורי הצלחה: פילוח + שיחה + גודל

לחצי כאן בכדי להשתתף במבצע הרישום המוקדם וקבלי הצעה אטרקטיבית במיוחד בכדי לפרסם את העסק שלך בתוך מוקדי השיחה בתפוז:

 

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

תוכן מקודם

מוצרי טיפוח טבעיים לתינוקות

B&B – מבצעים באתר BOOKING

הדילים השווים באמזון

המופעים הכי חמים

נמאס לך להלחץ בכל פעם שאת צוחקת?

חנות משלכם בשופיפיי בעברית בחינם:

מערכת דיוור ועד 4 דפי נחיתה בחינם !

טיסות זולות לחול