» » בלוג » טורים אישיים » יומן מסע - הריון / לירון גור שטייגמן » יומן הריון – שבוע 11 / לירון גור שטייגמן
יומן מסע - הריון / לירון גור שטייגמן

יומן הריון – שבוע 11 / לירון גור שטייגמן

לפחות כאן יש חיוך, פנים אנושיות, מישהי ששואלת אותי איך אני מרגישה- אומנם היא שואלת בשביל למלא את הטור בתוך התיקייה שלי אבל באמת נראה שאכפת לה (לשם שינוי למישהו באמת איכפת). אוף, הבדיקות הרגילות- משקל, לחץ דם ובדיקת שתן- איך יכול להיות שלא זכרתי את זה, אוף עכשיו אני צריכה לשתות מלא ואז להישקל- זה נחשב? בכלל כל סוגיית המשקל בהריון היא לא אטרקטיבית עבורי.

6.6.12
שבוע 11

עכשיו הגיע הזמן לבקר בטיפת חלב. מרפאה עמוסה בטירוף- רק לקבוע תור היה פרוייקט, להגיע לאחות בשעה הנקובה היה הכי מאתגר והאתגר הגדול באמת לעבור איתה שעה בלי שהיא תעשה דברים אחרים, מלא טלפונים, הודעות, צלצולים, איך היא יכולה להתרכז ככה? כבר מזמן הייתי מאבדת את הידיים והרגליים.
הפעם באתי מוכנה- בחורה אחראית, כל תוצאות בדיקות הדם, הבדיקות הגנטיות (מהפעם הקודמת- הרי סגרנו שאני לא עושה את זה שוב), התיק של טיפת חלב עם כל הפרטים שידעתי למלא, בדיקת האולטרסאונד וגם עוד כמה טפסים שעד היום אני לא בטוחה איך הם נקראים ולמה צריך אותם.
לפחות כאן יש חיוך, פנים אנושיות, מישהי ששואלת אותי איך אני מרגישה- אומנם היא שואלת בשביל למלא את הטור בתוך התיקייה שלי אבל באמת נראה שאכפת לה (לשם שינוי למישהו באמת איכפת).
אוף, הבדיקות הרגילות- משקל, לחץ דם ובדיקת שתן- איך יכול להיות שלא זכרתי את זה, אוף עכשיו אני צריכה לשתות מלא ואז להישקל- זה נחשב? בכלל כל סוגיית המשקל בהריון היא לא אטרקטיבית עבורי.
האמת היא שעם כל הבחילות שיש לי הדבר היחידי שבא לי לאכול זה גבינה- לבנה, מלוחה, חמוצה- לא משנה- העיקר שמשהו יוריד לי את הג'יפה. היום האחות גילתה לי סוד כמוס- היא גילתה לי שיש לי היפו. אם אני לא טועה בשם. זה אומר שיש לי ירידת סוכר מהר מידי. המשמעות היא שאני צריכה לאכול ארוחות קטנות והרבה- נגיד כל שעה וחצי (בהוראת האחות!!) וממש לא לאכול ארוחות גדולות. ממש גילית לי את אמריקה גברת עמוסית.
א. אני לא יכולה לאכול ארוחות גדולות גם אם ממש ארצה.
ב. אם אוכלים כל שעה וחצי לא מגיעה הבחילה- ככה שגם את הטריק הזה למדתי כבר בהריון הקודם.
בקיצור למה צריך את כל סיפור טיפת החלב? אח"כ היא מספרת לי שאין לה זמן לקבל תינוקות שנולדו כי היא צריכה לשקול אותי. למה???? אני דבה ואת זה כולם רואים. לא צריך לגבות את זה ע"י איש מקצוע. חבל על הזמן שלך גברת עמוסית.
תודה לאל אחרי שעה מתישה שישבתי ובהיתי בה ממלאת שמות מוזרים הפגישה שלנו נגמרה. נשלחתי לדרכי והפעם זכיתי- אין רשימת שיעורי בית- FUN!!!!
ועכשיו כיוון שזכיתי לתגובות סביבתיות אני חייבת לציין- יש גם משהו חיובי.

יש התרגשות קלה. ממש קלה. כשיש טיפה זמן לחשוב.

להתרגש, להיזכר ברגע החיבוק הראשון אחרי הלידה, באהבה העצומה וכמויות השמחה והאור שהילדה גדולה שלי מכניסה הביתה.

 

לאתר שלי ולפייסבוק:

אתר: www.kelim.biz

פייסבוק: http://www.facebook.com/lironkelim

 

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

תוכן מקודם

מוצרי טיפוח טבעיים לתינוקות

B&B – מבצעים באתר BOOKING

הדילים השווים באמזון

המופעים הכי חמים

נמאס לך להלחץ בכל פעם שאת צוחקת?

חנות משלכם בשופיפיי בעברית בחינם:

מערכת דיוור ועד 4 דפי נחיתה בחינם !

טיסות זולות לחול