טבע בחרה להביא עבור התינוקות בישראל את תחליף החלב מס’ 1 באירופה ומס’ 2 בעולם שמאות מיליוני תינוקות גדלים עליו כבר למעלה מ-100 שנה ומביאה לשוק הישראלי את נוטרילון מבית נוטרישה.

במהלך ההריון התינוק נמצא בתוך הרחם, בסביבה סגורה שמקנה לו הגנה בכל המישורים. הוא ניזון מגופה של אמו ומקבל את ההזנה הכי טובה שיכולה להיות.
במהלך הלידה יוצא התינוק אל הסביבה החיצונית שבה הוא נחשף למגוון דברים ובין היתר גם לחיידקים ומחלות. בשלב זה מערכת החיסון של התינוק אינה בשלה והיא מתפתחת רק במהלך השנים הראשונות לחייו.

מחקרים מראים כי למעלה ממחצית תאי מערכת החיסון של הגוף נמצאים במערכת העיכול. מערכת החיסון אחראית על הגנה של הגוף מפני מחלות.
בעשור האחרון לאחר שהובהרה חשיבותה של מערכת החיסון, יותר ויותר מחקרים מצביעים על חשיבותה להתפתחות בריאה במיוחד בקרב תינוקות אשר נולדים עם מערכת חיסון שלא הגיעה לבשלות.

מחקרים רבים הוכיחו כי חלב אם תורם לחיזוק המערכת החיסונית של תינוקות וכי בקרב תינוקות הניזונים מחלב אם ישנו שיעור נמוך יותר של זיהומים, אלרגיות ומחלות שונות.

אחד מגורמי ההגנה החשובים המצוי בחלב אם הוא אוליגוסכרידים. חלב האם משופע בסיבים תזונתיים מסוג אוליגוסכרידים אשר אינם מתעכלים בקיבה, אלא מגיעים לחלל המעי הגס של התינוק ומעודדים צמיחה של חיידקים טובים במערכת העיכול.
רמה בריאה של חיידקים טובים אלו מסייעת להילחם בחיידקים המזיקים ובכך תורמת לחיזוק ההגנה הטבעית של התינוק, מבפנים. תפקוד בריא של מערכת החיסון תורמת גם לעיכול בריא יותר, אשר מאפשר לתינוק מרקם צואה רך ויציאות קלות יותר.
מתוך רצון לחקות באופן טבעי את סגולות חלב האם, מומחי נוטרישה העולמית פיתחו תערובת מיוחדת של אוליגוסכרידים המכילה רכיבים מסוג פרוקטואוליגוסכרידים (FOS) וגלקטואוליגוסכרידים (GOS) ביחס של 9:1, תערובת זו נועדה לחקות את הפעילות המיטבית של הסיבים התזונתיים בחלב האם ולתרום למערכת חיסון בריאה.

קו מוצרי נוטרילון פותח בהתאמה לצרכים התזונתיים של כל שלב בהתפתחות התינוק ומכיל שילוב רכיבים ייחודי של אוליגוסכרידים מסוג scGOS/lcFOS אשר נמצאו בלמעלה מ-30 מחקרים כתורמים למערכת חיסון בריאה של התינוק.

אנו מזמינים אותך להתנסות  בנוטרילון מבית נוטרישה ולתת לו  תחליף חלב שמיוצר תוך כדי השקעה רבה במחקר ופיתוח על מנת להתאים את ההרכב שלו בצורה הטובה ביותר לתינוק שלך.
אמהות רבות טוענות שהורגש שיפור מיידי ביציאות של התינוק וכי ישנו שיפור משמעותי בכאבי הבטן שנגרמים כתוצאה מגזים (קוליק) לאחר המעבר לנוטרילון.

לפרטים נוספים חפשו “נוטרילון” בפייסבוק או חייגו למוקד אימהות נוטרילון 1-800-300-123 

להצטרפות למועדון האמהות של נוטרילון ולקבלת עדכונים והטבות אנא מלאי את פרטייך

השם שלך (חובה)

הדואר האלקרוני שלך (חובה)

מספר הטלפון שלך (חובה)

כתובת(חובה)

מספר ילדים וגילאים (חובה)

נושא

הערות- פרטייך יתווספו לרשימת דיוור לטובת דיוור עתידי של פעילויות ואירועים נוספים של 2BMOMMY ממנה תוכלי להסיר את שמך בכל עת

אימות אנוש
captcha