» » בלוג » פעילויות גולשים ומתנות » הסיפורים המשתתפים בפעילות יומולדת 5 של 2BMOMMY – חלק ב'
פעילויות גולשים ומתנות

הסיפורים המשתתפים בפעילות יומולדת 5 של 2BMOMMY – חלק ב'

גולשים יקרים,

נתבקשתם במסגרת פעילות היומולדת של 2BMOMMY לספר לנו מה המשמעות של הביטוי "להיות אמא" עבורכם.

לפניכם רשימה של הסיפורים שהעליתם. הבחירה היתה לא קלה ובקרוב נפרסם באתר את רשימת הזוכים.

לחלק א' של הרשימה

לחלק ג' של הרשימה

 

מס'

שם

ההודעה

71טלי אלוהים לא יכול להיות בכל מקום ׀ אז הוא ברא את אמא.  להיות אמא זו המשרה הטובה ביותר כי התשלום הוא במטבעות של אהבה אמיתית.  אמא מבינה מה שילד לא יגיד, והיא נותנת לו תכוח לעשות את הבלתי אפשרי.  לא ידעתי עד כמה אפשר לאהוב, עד אשר בני קרא לי "אמא".
72עדי אפלאלוהמשמעות "להיות אמא" זה המון נתינה מצידי תמורת חיוך ומאור עניים אחד מצידם!
73הילה אורןלהיות אמא עבורי זה: לצחוק עם הילדה ולבכות מעייפות, לאהוב עד כלות הנשמה ולשנוא את חוסר העצמאות, לכמוה להשאר בבית ולגדל אותה ובכל זאת לחפש עבודה למרות הרגישות, לעשות "תואר" חדש בנושא שינה, מזון והתפתחות תינוקות שמרגיש הכי חשוב מכל התארים עד עכשיו  ובסופו של דבר להתפעל מכל דבר חדש שקורה ולהרגיש בלב את מה שלא הרגשתי לפני:)
74מעיין סייגבמשפט אחד שאמור לייצג את המשמעות האדירה הזו…  "להיות אמא זה עולם ומלואו".
75לובה גולדלהיות אימא זה אושר אחרי הלידה, המון רגשות בזמן ההנקה, אהבה ללא גבולות, רצון לחבק,לשמור על הילד ולפתוח לפניו את כל העולם.
76שרית הלויהמשמעות שלי בלהיות אמא זה קודם להיות חברה של הילד  שירגיש נח במה שהוא צריך ולא יפחד מימני כאמא אלה יריג חברה וגם העמיד במקום שצריך ולתת לילד כל מה שחסר לו מחיל בחיבוק חם בבוקר שהוא חוזר מהגן ולפני השינה בקיצור הילד מקום ראשון ולת לו כל מה שחסר לו
77קרןעבורי להיות אמא זה להיות יותר תינוקת מהבת שלי בת השלושה חודשים… זה לא לדעת למה היא בוכה ומה זה בעצם גורם לי, פיזית ונפשית, למה אני מתוסכלת עייפה ורעבה, לבכות לאמא שלי שלוקחת את הקטנה לידיים והיא משתתקת בשניה, ואז אני יכולה להתרפק על ירכיה של הסבתא המדהימה שלי (אמא של אמא- ממש טיול שורשים) שמספרת לי במבטא העיראקי הנדיר שלה שאוטוטו כבר לא נשמע בעולם, איך מה שאני עוברת זה כלום, ושהיא גידלה לבד שלישיה וילדה אותם לידה טבעית בלי אפידורל……………..
78סבטלנה רחמילובאמא צריכה להיות אוהבת דואגת. אמא צריכה להיות קודם כל חברה לילדים שלה ואכרך אמא. אמא תמיד צריכה לתמוך בילד שלה לעזור כשהילד זקוק לעזרתה.
79מעין שוורץלקום בבוקר ולחשוב עליהן, לעצום עיניים ולחלום עליהן, ובין קימה לשינה להיות שם בשבילן.
80קטיה אייזנמןלהיות אמא זה לקום כל בוקר כשיד קטנה מלטפת את פני, ולהבין שאין שום דבר בעולם כולו שיותר חשוב ויקר מהילד שלך.
81קרין וינר"אמא" חדשה נולדה בתוכי כשביתי נולדה ומאז האמא שבי מתפתחת וגדלה בדיוק כמו הנסיכה הקטנטנה – לומדת על כוחות שלא ידעתי שיש לי ומתמודדת עם פחדים שלא ידעתי שקיימים. להיות אמא זה לתת את האהבה לביתי כדי שתוכל לעשות את הבלתי אפשרי…
82טלי להיות אמא עבורי זה לנקות את הבית ולסדר את כללללללל הבלאגן בסוף היום ולהנות שיש מי שיעשה אותו. ולהנות ממנו וגם להיות גאה בו! (כמובן גם לחנך לנקיון וסדר)
83ויינטראוב דניתהמשמעות של להיות אמא בשבילי היא אהבה ללא גבולות, הדבר הכי הכי חשוב ויקר לי בחיים, המתנה הכי גדולה שאקבל איי פעם בחיים שלי, מתנה ששום הון שבעולם לא יכול להחליף, מבחנתי להיות אמא זה להפוך לחיות את החיים המושלמים ביותר. כ"כ מחכה כבר להגיע לשבוע 39-40 וללדת את הנסיכה שלי, כרגע אני רק בשבוע 25.
84שרה טל רחוביכמי שישבה בכסא גלגלים והרופאים אמרו לי שככל הנראה לא אוכל להיות בהריון, כל שכן ללדת והיום ברוך השם אני אמא לשניים ובקרוב מאוד אלד את השלישי בעז?ה   להיות אמא בשבילי זה להאמין ולהגשים את הבלתי יאומן. להיות אמא בשבילי זה ללכת צעדים קטנים לצידם של ילדי. להיות אמא בשבילי זה לדעת שיש מי שמחולל פלאים וכל אחד מילדי הוא פלא גדול.
85אסתי בן אהרוןלהיות אמא בשבילי זה לחיות, להרגיש ולהינות מכל הטוב שנתן לנו אלוקים…..
86נעמה מרדינגרלאהוב להכיל לחבק לנשק להיות לנצח
88אולגהבשבילי להיות אמא זה אהבה שאין לה גבולות, אהבה שאין לאף אחד אחר, הרגשה של כייף, ויתור על דברים לטובת הילד, להעניק ולתת בלי חשבון אין יותר כייף מאשר להיות אמא, זה רגש שאין כמותו, דאגות אין סופיות, הרבה סבלנות והקשבה, ולסיום אפשר להבין את המשמעות של אמא רק כשאת אמא בעצמך
89אלדה ניימןלהיות אמא עבורי, כמה שזה יישמע נדוש, זה לאהוב ללא תנאים ולקבל אהבה בחזרה 🙂 עבורי להיות אמא זה גם הגשמת חלום והוא התגשם אחרי 5 שנים קשות !  להיות אמא זה להיות שם תמיד עבור בתי, להיות לה לעזרה, לחברה, ליועצת ולאהוב אותה עד אין סוף. להיות שם בשבילה בכל שלבי החיים ולעזור לה להפוך לאדם נהדר…
90מריה בורשטייןבשבילי להיות אמא זה לוותר על הרבה דברים (לפעמים גם על ה"אני") אך להרוויח אהבה אינסופית ולזכות במתנה הכי גדולה של החיים.
91אור כלהיות אמא זה להבין שכל החיים המלאים שהיו לך קודם היו ריקים למול המשמעות האדירה שמציפה כל איבר בגוף למול הילדים המרגשים שלך. וכשאני אומרת מרגשים- אני מתכוונת ממלאים את הלב באהבה, דאגה ואושר ברמות שלא חשבתי לעולם שקיימות. להיות אמא זה מהות שהיא מעבר להכל ( השכלה, קריירה, ואפילו זוגיות).
92אורנההמשמעות להיות אמא עבורי: אני לקרת לידה ראשונה והמשמעות עבורי להיות אמא : זה להיות כל העולם עבור ילדי …הורה, מורה, מחנכת, מפנקת,מטפחת ומגוננת אך גם לדעת מתי לתת לו לפרוח בעצמו … ולנסות לתת את הכלים הנכונים ע"מ שיגדל להיות אדם טוב לעצמו ולעולם שמסביבו…
93יפית גולדשטייןלהיות אמא עבורי זה אמנם להרגיש בכל בוקר את העייפות המצטברת מהלילה שעבר אך להתעורר לאהבה של חמשת הקטנים שלי שמושכים לי את השמיכה קופצים וצווחים "אמא ,אמא.." מנשקים ומחבקים באהבה שאין עוד כמותה!!! להיות אמא זה הכייף של חיי:)
94מאור וסקרלהיות אמא זה לדעת לתת אהבה בלי תנאים!
95עדן פלוס1. להיות אמא זה לקום בשש בבוקר עם אנרגיות אינסופיות ורעל בעיניים גם כשאת גמורה מעייפות לאחר עוד לילה ללא שינה.    2. להיות אמא זה להיות שוטר, גננת, טבח, מנקה, מחנכת  וכמובן ליצן – בכל שעות היממה.    3. להיות אמא זה לשמוע את קולה של אמא שלך בוקע מגרונך גם אם נשבעת שלך זה לא יקרה.    4. להיות אמא זה לנקות בית שלם, לבשל לחמישה אנשים, לשחק עם הילדים, לענות למיילים מעבודה ולקשקש בטלפון עם חברה – ולהספיק את הכל בשעתיים וחצי מבלי לצאת למנוחה.    5. להיות אמא זה להיות גם האמא של בעלך, כשהוא חולה, עייף, מתוסכל, רעב וזקוק לתשומת לב.    6. להיות אמא זה לסבול את הבוס שלך בעבודה, את הקיטורים האינסופיים שלו על כל ימי המחלה שאת צריכה לקחת כדי לטפל בילדים שלך.    7. להיות אמא זה להיות תמיד יפה, רעננה, עם חיוך על הפנים שאומר "אני מבסוט" (גם אם מבפנים את מרגישה כמו בובת סמרטוט).    8. להיות אמא זה לשקר לעצמך כל היום – על זה שתכף יסתיים החורף ולא יהיו יותר מחלות, על זה שממש אוטוטו הילדים יגדלו ויהיה לך זמן לעצמך, על כך שהקריירה ששמת ב-HOLD לפני מספר שנים תכף תתחדש, לשקר על כך שממש בקרוב את מתחילה בדיאטה ומשקל ההריון ירד ועל כך שמחר תשלימי שעות שינה.    9. להיות אמא זה לחייך כשחמתך מדברת ומעירה ותמיד לסתום ולזכור שאת אוהבת מאוד את בנה.    10. להיות אמא זה להריץ שלוש מכונות כביסה ביום בתקווה להגיע לתחתית הסל, רק כדי לגלות שהכביסה נערמת ללא הפסקה.    11. להיות אמא זה ללכת לרופאת הילדים כדי להיות רגועה, למרות שאת יודעת בדיוק מה יש להם הרבה יותר טוב ממנה.    12. להיות אמא זה להגיד שאת חייבת לקבוע תור דחוף למספרה ולהגיע לשם רק כעבור שנה.    13. להיות אמא זה לדעת שאת חייבת ללכת לגניקולוג כדי שירשום לך גלולות ולהגיע אליו רק כשאת כבר בהריון בשלב הבחילות.    14. להיות אמא זה להכין ארוחת גורמה למשפחה שלמה כשהמקרר שלך ריק ויש בו רק עגבניה, ביצה, גבינה ולחמניה ישנה.    15. להיות אמא זה ללכת לסופר עם רשימה של עשרה מוצרים ולהגיע לקופה עם עגלה עמוסה בעוד 60 פריטים שלא ממש נחוצים (אבל תמיד טוב שיהיו).    16. להיות אמא זה לצאת לחופשה רומנטית עם בן הזוג, כדי לקבל קצת שקט מהילדים, ולהתקשר לברר מה איתם לפחות אחת לשעה.     17. להיות אמא זה לחכות כל היום לערב, אז תוכלי לצפות בסדרה שאת אוהבת בדממה, רק כדי לגלות שנרדמת חמש דקות לאחר ההתחלה.    18. להיות אמא זה לא לזכור מתי בפעם האחרונה קראת ספר טוב.    19. להיות אמא זה לשבת לאכול לאחר שהילדים סיימו, רק כדי לגלות שעכשיו הם רוצים גם את האוכל שלך.    20. להיות אמא זה לצאת תמיד מהבית עם התיק של מרי פופינס, תמיד יש לך הכל איתך.
96אילנה עטיהלהיות אמא זה להתמסר לאהבה
97שני שירילהיות אמא בשבילי זה הרבה… קודם כל אני מאחלת לעצמי שאני אתן לילדה שלי בדיוק כמו שזכיתי לקבל מאמא שלי.. בזכותה למדי מזה אמא.. אמא- לאהוב אותה הכי שיש, לתמוך בה ללטף אותה לגדל אותה לשמוח בכל שלב בהתפתחות וללוות אותה להאכיל אותה להלביש אותה כשקר וכשחם.. לקלח אותה להשכיב אותה לישון ולשיר לה שירים.. בעזרת השם כשהיא תגדל שאני אהיה החברה שלה שתדע שאמא איתה ותתמוך בה ושתוכל לבוא לספר לי דברים:) להתרגש מכל צעד בחייה.. והכי כיף בחביות אמא שאתה מסתכל עליה ורואה האף מפה העיניים משם זה מכאן ומבין שיצרת חיים וחיים טובים..
98אסנת דוברונסקילהיות אמא זה להתרגש, לאהוב, לבכות, לצחוק, לשמוח, להתעצב, להתפנק, לחבק, לנשק, לפחד, לכעוס, לסלוח, להסניף את הריח, להתמסר, להתעייף, להתמלא באנרגיות מחדש, וכל זה במהלך יום אחד בלבד במחיצתו של הגוזל הקטן והמתוק שלי. ובקיצור, להיות אמא זה עולם ומלואו וזהו הייעוד לשמו אני כאן.
99מורן צבריהמשמעות של להיות אמא עבורי היא: להיות שם עבורו בל מצב גם אם זה אומר שאת צריכה להקריב מעצמך בכל דבר אפילו כאשר את מוותרת על הדברים החשובים כמו אוכל ושעות שינה  ואני בתור אמא חד הורית שמגדלת לבד שלושה ילדים נותנת מעצמי הכל אפילו שאני מקריבה את כל הרצונות שלי עבורם.
100תמיאושר גדול מהחיים  אפילו כשלפעמים קשה ולא נעים  הם אותנו תמיד ממלאים  כשבסוף היום אנו מסתכלים על חיוכם המקסים.
101רוית מורילהיות אמא מבחינתי, זה בעצם להוולד בעצמי מחדש. החיים מתחילים עכשיו. כל מה שהיה עד עכשיו, עוברים למחסן הזכרונות. עכשיו החיים שלי ושל ליאור שלי מתחילים. אני לומדת יחד איתו, הפעם הראשונה שלו, היא גם הפעם הראשונה שלי. החיים הרבה יותר יפים מאז שהתחילו מחדש.
102רותםזה כל העולם,זה הילד  שמשלים לי את החסר..להיות אמא זה המתנה הכי טובה שבורא עולם יכול לתת לאישה להיות בהריון וללדת זה לא מובן מאליו
103מירי מדמוןהמשמעות שלי ל "להיות אמא"  בעיני זהו ההישג הכי חשוב ומשמעותי שאישה יכולה לחוות. לחוות את היכולת להעניק אהבה אין סופית למישהו שגדל והתפתח בתוכך אני חושבת שאין דבר עצום מזה.   להביא לעולם בן אדם שהוא חלק ממך ומבן זוגך. המהווה הוכחה לאהבה ולקשר הקיים  הזיווג של שניכם.   לי אמא תמיד היתה הדמות הנערצת שבזכותה אני מי שאני היום וככה אני אהיה לילדיי הדמות שתמיד תהיה בלי כל היסוס לחזק ולדחוף להעניק וללמד.  זו הזדמנות שנותנת לי אושר עילאי להביא לעולם מישהו שהוא חלק ממני. עם קשר שאין אפשרות לתאר במילים
104לוי שריתלהיות אמא עבורי זה לחשוב קדימה  לדעת לחנך לתת משמעת ,  להיות סובלנית וסבלנית להקשיב לצרכי ילדתי , לדעת מתי באמת כואב ומתי עם נשיקה וחיבוק הכאב עובר , לתת מכל בלב גם שבכיס אין אגורה , לאהוב ללא גבולות ,גם אם לפעמים היא שוברת מוסכמות , להיות אמא זו עבודה ודרך חיים כי מה שהעניק לילדתי היא תיקח איתה אני מקווה כל החיים .
105איללהיות אמא זה כל מה שלא להיות אבא, אני כאבא אני לפעמים נפעם מהכוחות שלהן שהן אוזרות. לדעתי גברים היו פשוט נשברים באמצע המשימה….
106עופרה וסקרלהיות אמא – זה לקום כל בוקר במחשבה שאת הנשימה שאת נושמת היא למען תינוקך…
107אפרת שמחי מעלםהמשמעות בלהיות אמא עבורי זה להיות בו זמנית  כמה אנשים\ בעלי תפקידים אחרים, ברגעים שצריך אנחנו האבא,סבא וסבתא,אח ואחות, חברים לכדורגל או לבובות, גננת ומורה שצריך,בייביסיטר וכמובן אנחנו האלוהים הפרטי:-)
108ורדאמא זה לתת את כל כולי לילדים שלי מהרגע שהם נולדים (ואפילו עוד הרבה לפני-כשהם נוצרים בגופי)אמא זו מי שמגדלת את ילדיה בבית גם אם היא מפסיקה/מפחיתה מהמשרה שלה. אני אמא ל-3 ילדים ב"ה ונמצאת איתם בבית מהלידה ועד גיל 3 -שהולכים לגן. ואח"כ מחזירה מהגן הביתה ויש תמיד ארוחת צהריים חמה וטריה שמחכה להם. אין אצלנו ג'אנקפוד בכלל!אח"כ משחקים קוראים ובמסלים יחד את אחה"צ, ואז סדר ערב והולכים לישון ואמא זו כמובן אמא שקמה לילדים גם בלילות! אמא יש רק אחת!
109ליזה פנקרלדאוג ולכוון את הדרך לחיים, להגן ולשמור. לתת את קרן האור בחיי הילד שלי.
110זוהרלהיות אמא זו מתנה עצומה שמלווה בדאגה. זו אהבה ליצור קטן שמתגברת עם הזמן. זה להתמוגג מכל חיוך, מכל מלמול, מכל צעד. זה לקוות שלעולם נהיה ביחד. זה להתלונן שהקטן מעיר אותך כל שעה בלילה אבל כשהוא כבר שקט – לבדוק למה. להיות אמא זו זכות, לגדל לתפארת את הזאטוט.
111אירנה"אמא, עשיתי קקי" – אמר נדבי הקטן ביום שבת בבוקר בכניסה לחדר שינה שלנו תוך שהוא מחזיק חתיכה מכובדת ביד לצורך הדגמה. "מותק" – צרחתי לבעלי שטרם הספיק להתעורר ולהבין מה הבן שלו מחזיק ביד, הוא הרכיב משפט שלם בפעם הראשונה!!! "להיות אמא" עבורי זה תמיד לראות את חצי הכוס המלאה, גם אם מה שממלא אותה זה לא בדיוק מיץ תפוזים.
112אפרת קהתהמשמעות של להיות אמא עבורי היא כל ילד הוא עולם ומלואו שניתן ללמוד ממנו מתמימותו ומזכותו ולכן להיות אמא בעיני זו מתנה שמעשירה את עולמי.
113דבורה מיכאלהמשמעות של להיות אמא עבורי, היא הרצון והצורך לטפח את "הגרעין", לשמרו ולנווט אותו בחום, הבנה ואהבה"
114שרון לוגסיאחרי סדרת טיפולי פוריות שכללו הפרייה, שמירת הריון מוחלטת מתחילת הריון… עבורי, המשמעות של להיות אמא היא אותם רגעים של גילוי רגש האהבה בדרגות הולכות ונחשפות, היכולת לתת הכל כשהתמורה היחידה שמספקת אותי היא החיוך הקטן שיוצא מן הלב של הבן שלי…
115שירן גרליץהמשמעות של להיות אמא עבורי הוא, לאהוב ללא תנאי, לדעת לקבל את ילדי כפי שהוא. לחבק, לנשק, לצחוק ולהצחיק. להיות ברגעים החשובים ולהיות גם בסתם רגעים. לקום בלילה מאה פעמים. להקריא סיפורים. מצד שני אסור לי לשכוח שאני לא רק אמא!! אני חייבת לממש את הייעוד שלי להגיע לשורש נשמתי ולדעת שכך אני אהיה אמא טובה יותר כי אמא מאושרת ששלמה עם עצמה תדע להעניק יותר מתוך שלמות עצמית ואהבה אין סופית:)
116לילךלתת בלי סוף לחבק כמו דב
117כרמית נחוםמשמעות להיות אמא לבן מקסים שלי לדאוג לו הכי שבעולם לתת לו את כל חום ואהבה ואת כל כולי ואת כל חיי לתת לו את ההרגשה הכי נפלאה בעולם לתת לו את כל מה שהצטרך ממני לתת לו את כל נישמתי וליבי הכי חשוב להיות אמא איכפתית ורגועה הכי שבעולם משמעות להיות אמא זה חלק מחיי חלק מהאהבה חלק מלמידה חלק מהנשמה להיות תמיד בשביל הילד שם בשבילו תמיד הילד יצטרך את האמא בכל מקום בכל מצב ושניה דקה להיות אם הבן שלי בחיבוק ונישוק תמיד תמיד זה חלק מחיי מהחיים שלי כי החיים שלי זה הבן שלי הלב שלי זה הבן שלי אמא בשבילו תמיד כאן קרוב לליבו לנשמה שלו לחבק חזק ולא לעזוב לרגע לנשק חזק ולא לעזוב לרגע כשבוכה הילד שלי אני מחבקת חזק שלא יבכה אתן לו פינוק כל חיי בשבילי להיות אמא זה חלק מהחוויות של חיי יחד אם בעלי ויחד אם הילד שלי !!!
118גפנית שלייפרלהיות אמא זה להתעורר בכל בוקר ולראות שהילד שלי בריא ומאושר ושמח להיות אמא זאת המתנה הכי גדולה שאלוהים יכל לתת לי לצערי עד שזכיתי להיות אמא עברתי 3 שנים של יסורים אז אמא זאת מילה ששוה המון בעניי
119גפנית שלייפרלהיות אמא עבורי זה שמחת חיים ואושר אין סופי וכאחת שלקח לה 3 שנים להכנס להריון אני מעריכה ומודה לאלוהים שנתן לי את האפשרות להיות אמא מילה אחת עם הרבה משמעות
120ז'ניה מנדלסוןאושר אינסופי המלווה בדאגות לא מעטות
121ליאורה אדטולקום 20 פעם בלילה, לספר 200 פעם את אותו הסיפור, אבל לחייך כל פעם מחדש מאותה שטות שהילדים עושים…
122אסתר מנחןםלהיות אמא זה לדעת שקיבלתי מתנה יקרה מאוד \ להיות אמא זה להרגיש ברת מזל כי לא כולם זוכים לחוויה הזאת \ זה גם להעניק בצורה אינסופית , ומהלב \ בייחוד ברגעים שהם לא קלים ויש לפעמים כאב \ זה לקום מאושרת בבוקר כשאני רואה את ביתי אליי מחייכת \ ויודעת שאני ממשיכה את שרשרת הדורות, כשאני נזכרת באימי שטיפלה בי והייתה מרגיעה ותומכת \
123יעל מנחםלהיות אמא= להיות מעצבת,משענת מחנכת ועולמו של תינוק שהוא חומר בידייך ותלוי בך ללא עוררין ומה שאת תתני לו בתחילת דרכו זה מי שהוא יהיה בעתיד.
124עינת רוסנולהיות אמא זה הגשמת חלום אחרי ציפייה מרגשת.זו שמחה אדירה כל יום לבורא עולם על הזכות והמתנה המדהימה ביותר בעולם!זה חוויה שאי אפשר לתאר אותה מרוב הטוב שבזה.זה כיף אדיר כל יום לחוות את הרגעים הקסומים(למרות גם הרגעים הפחות נעימים)אבל זו עסקת חבילה שלעולם לא הייתי מוותרת עליה!)
125עינת רוסנולהיות אמא זה הגשמת חלום אחרי ציפייה מרגשת.זו שמחה אדירה כל יום לבורא עולם על הזכות והמתנה המדהימה ביותר בעולם!זה חוויה שאי אפשר לתאר אותה מרוב הטוב שבזה.זה כיף אדיר כל יום לחוות את הרגעים הקסומים(למרות גם הרגעים הפחות נעימים)אבל זו עסקת חבילה שלעולם לא הייתי מוותרת עליה!)
126מורן תמר נפוסיאם או אמא היא הורה שמגנה כמו לביאה על ילדיה ומגדלת אותם נכון להיות אמא זה לגונן על הילד להכין אותו לחיים ולחיים עצמאיים לתת לו כלים להסתדר בחיים
127עינת רוסנולהיות אמא זה הגשמת חלום אחרי ציפייה מלאה התרגשות ותודה לבורא עולם על המתנה המדהימה שמרוב אושר קשה לתאר זאת.לפעמים אני מרגישה שקשה לי להכיל את אושר הזה מרוב אהבה ואני שמחה ומכל רגע וכיף לי להיות עם המתנה כל יום.
128נטלי יקנהלהיות אמא עבורי זה לשים את הילד לפניי, לתת ולהעניק לו את כל כולי את החום והאהבה, ובראש ובראשונה חינוך ומוסר.
129אביגיל צפניהפוך לאמא זה להשתנות במובן הכי עמוק. נקודת המבט משתנה וגם סדר העדיפויות. ולמרות שיש גם כמה דברים שהיינו רוצות להעלים או להחזיר לאחור. רגע אחד של חיוך פשוט משכיח ה-כ-ל.
130שרית יבלברגלדאוג לילדים לכל הצרכים, אוכל חינוך ביגוד. לשמש להם דוגמא, להיות עבורם מודל לחיקוי. לתת להם את כל מה שהוריי העניקו לי. בגרות, עצמאות, שינוי של פאזה בחיים.
131מזל ידליןלהיות "אמא"-  זו אהבה אינסופית עם חשש מתמיד כלפי הילד. דאגה יומיומית לתזונתו, לבריאותו ולהעלאת חיוך יומיומי על שפתיו.אושרו הוא אושרך והוא הכל בשבילך.
132דורית גלערלהיות אמא זה להתרגש כל פעם שהילד עושה משהו חדש,זה לקום כמה פעמים בלילה רק לראות שהילד מכוסה ולא קר לו.זה לחשוב במשך כל היום עליו גם שהוא לא נמצא איתי.כאשר כואב לו להרגיש את הכאב.להקשיב לו כשהוא שר או מספר חוויות מהיום. לעודד אותו , לתת לו את ההרגשה שהוא הכי טוב ומה שלא יהיה תמיד אעמוד מאחוריו.ולדעת שלא משנה באיזה מרחק אנחנו תמיד אוהב אותו ואתן לו את ההרגשה שאני ממש לצידו.
133אלינה עמללהיות אמא, זו הרגשה שלא משנה כמה רע יכול להיות לך בחיים, או באם נקלעת למצב קשה או שנחלת כישלון כלשהו, ברגע שתחבקי את התינוקת שלך ותרגישי את החום גוף שלה- כל הרע שבעולם יעלם!!!ואת תביני כמה ברת מזל את שיש לך בידיים את היצור המדהים הזה….
134אביטל ברדהזה להיות האישה הכי מאושרת,  וכל זה התחיל בלהיות מעוברת. זה כל היום לשחק ולבלות, אך יחד עם זאת אל לנו לשכוח הלילות. זה לתת ולאהוב עד אינסוף, אבל גם לרוץ ולהתרוצץ בלי סוף. ולסיום "להיות אמא" זה פשוט להיות, כי בלי זה אין שום טעם לחיות.
135אורלילהשלים את הפאזל של החיים -להוסיף לחיי את החתיכה החסרה
136עינבלאי- מא – אי- מהות – בשבילי להיות אמא זה להסכים להרפות מעצמי, דעותי, ציפיותי וכל שאר ההחזקות שלי ולהשתדל בכל רגע להיות פנןיה, קשובה ומדוייקת לילדיי.
137ענת הרשקוביץלהיות אמא זה לפנק!
138מלילהיות אמא במשפט אחד: אהבה ללא תנאים
139ג'ניהלהיות אמא זה להיות אחראית למישהו שהוא חלק ממך, ומצד שני הוא כמעט כל החיים בשבילך. זאת אהבה בלי גבולות.
140מירב משעלי הזייללא ניתן להבין את המשמעות של להיות אמא, מבלי להיות אחת כזו . להיות אמא זה לעשות את מה שלוחשת לי האינטואיציה האימהית שלי לעשות , לחיות עם כל ניגודי הרגשות ולסמוך רק על עצמך !
141נטע שפורןהמשמעות עבורי להיות אמא שזה מגיע מבפנים, שכיף לי לקום כל בוקר כיף לי שעידו הגיע לחיים שלי ולא מבינה מה עשיתי עד עכשיו , חייה בשבילו ולמענו ופעם ראשונה שמבינה את המשמעות של אהבה טהורה זה חזק ומדהים ואני מקווה שכולם זוכים להרגיש את מה שאני מרגישה שנה וחודשיים . מודה כל יום שקיבלתי את ההזדמנות להיות אמא !!!!!!!
142רינת ירדןלהיות אמא זה לדעת שלא משנה מתי, תמיד יש מישהו שאוהב אותך. להיות אמא זה לדעת שתמיד, לא משנה מתי יש מישהו שהוא כל עולמך.
143קרן מישאלאושר בלתי יתואר ואהבה ללא גבולות.אני אמא! מישהו קורא לי אמא!
144אילהלהיות אמא זה לאהב אותם, להלחם בשבילם, לחבק אותם גם כשהם לא מעריכים את זה… [fusion_builder_container hundred_percent="yes" overflow="visible"][fusion_builder_row][fusion_builder_column type="1_1" background_position="left top" background_color="" border_size="" border_color="" border_style="solid" spacing="yes" background_image="" background_repeat="no-repeat" padding="" margin_top="0px" margin_bottom="0px" class="" id="" animation_type="" animation_speed="0.3" animation_direction="left" hide_on_mobile="no" center_content="no" min_height="none"][אמא , את עושה לי פאדיחות]
145אילהלהיות אמא זה לדעת שאת תעשי בשבילם הכל, תאהבי אותם ללא גבולות ותלחמי בשבילם, גם וכשהם לא ידעו להעריך את זה ( ויחשבו שאת עושה להם פאדיחות..].
146הילה בלליקודם כל זה הדבר שהכי רציתי בעולם זה לא בא לי ממש בקלות ואני יעשה הכל כדי להעניק לילדה את כל הנוחות והחיים הכי טובים שאפשר.להיות אמא זה אומר לדאוג,לטפל,להקשיב,לשים לב אפילו לפרטים ושינויים קטנים להיות מעורבת בהכל ותמיד ללמוד עוד ועוד על מנת להעניק לה את הטיפול הטוב ביותר כי אין בית ספר להורים לומדים הכל מניסיון שרוכשים בהמשך .:)
147שירן א.ב.המשמעות של להיות אמא היא לדעת שלפעמים גם אני עושה טעויות. ללמוד להפיק לקחים ולהמשיך הלאה ובו זמנית תמיד להמשיך לעשות את הטוב ביותר עבור המשפחה.
148יעל לביאלהיות אמא עבורי זה אהבה אינסופית לבני עומרי בן התשעה חודשים , געגועים חזקים בזמן שאני לא איתו ולעיתים זה לשכוח להציץ על עצמי במראה מרוב מרוץ החיים …:-)
149תהילה קריולהיות אמא: הגשמת כל החלומות. להיות אמא,להעניק ולתת. לאהוב ללא גבולות. לחוות את חווית האמהות זוהי מתנה גדולה כל-כך. מי שלא שם פשוט לא מבין. זה כיף אדיר. חוויה אמיתית. האימהות נותנת משמעות אדירה לחיים. הילדים מתבלים את חיינו בטעמים אחרים. לסיכום : אם לא הייתי אמא היום, פשוט לא הייתי… אוהבת את הבנות שלי הכי הכי ,וגם את האפון הקטן שצומח בתוכי עכשיו.
150נורית חקלאילהיות אימא בשבילי זה להפוך מאדם שהולך בעולם ומרגיש שמשהו מקולקל ולא שלם בו, לאדם ממומש
[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]
 

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

תוכן מקודם

מוצרי טיפוח טבעיים לתינוקות

B&B – מבצעים באתר BOOKING

הדילים השווים באמזון

המופעים הכי חמים

נמאס לך להלחץ בכל פעם שאת צוחקת?

חנות משלכם בשופיפיי בעברית בחינם:

מערכת דיוור ועד 4 דפי נחיתה בחינם !

טיסות זולות לחול