» » בלוג » תרבות ופנאי » פורים 2012 לכל המשפחה » מדריך איפור לפורים של סופר-פארם לפורים: איפור לתחפושות
פורים 2012 לכל המשפחה

מדריך איפור לפורים של סופר-פארם לפורים: איפור לתחפושות

מדריך האיפור של סופר-פארם לפורים: אפרת אצ'קרן, מאפרת ראשית של מותג Life מדגימה איפור למגוון תחפושות: דרדסים, ציפור זועמת, פרפר, מלכת פרחים, מרלין מונרו

מדריך האיפור של סופר-פארם לפורים: אפרת אצ'קרן, מאפרת ראשית של מותג Life מדגימה איפור למגוון תחפושות: דרדסים, ציפור זועמת, פרפר, מלכת פרחים, מרלין מונרו

חג פורים הוא אחד החגים המאתגרים לילדים ולמבוגרים. מי לא רוצה להראות קצת אחרת פעם בשנה? אלא שבעוד שאת התחפושת ניתן לרכוש, כשמגיעים לאיפור מדובר במשימה קצת יותר מסובכת, במיוחד כשהילד רוצה להיות ציפור זועמת (אנגרי בירד) או כשהילדה מבקשת להפוך לפרפר או למלכת הפרחים ואת בכלל רוצה להיראות כמו מרלין מונרו.

אפרת אצ'קרן, מאפרת ראשית של מותג Life לבית סופר-פארם מסבירה בסדרת סרטונים כיצד לאפר שלב אחר שלב את שמונה התחפושות הפופולאריות ביותר לבנים, לבנות וגם למבוגרים: ציפור זועמת, פרפר, מלכת הפרחים, גיישה, פיראט, דרדס, מרלין מונרו ופיונה.  

  

מדובר בטכניקת איפור פשוטה, את מרבית המוצרים ניתן להשיג בסניפי סופר-פארם: עיפרון שחור, ריסים מלאכותיות ואודם אדום המסייעים במרבית מלאכת האיפור. את צבעי הפנים ניתן לרכוש בחנויות המתמחות באיפור גוף.

מדריך סופר-פארם לפורים: איפור אנגרי בירדס ציפור זועמת

מרכיבים:  אייליינר שחור, צבע גוף לבן, צבע גוף צהוב, צבע גוף אדום, מברשת לאיפור

מציירים גבות עבות וישרות באמצעות אייליינר שחור, את הגבות יש להצמיד אחת לשנייה בקו האף ולמשוך אותן כלפי מעלה בקצה השני של העין. בשלב הבא מציירים עיגולים לבנים על ומסביב העיניים באמצעות צבע גוף לבן ומברשת גדולה. לאחר מכן תוחמים את העיגולים הלבנים באייליינר שחור. את שטח המצח, מקו הגבות המצוירות העליון ומעלה ממלאים בצבע גוף אדום באמצעות מברשת עבה. ליצירת מקור, צובעים את האף בצבע גוף צהוב בקו ישר ומציירים על אמצע האף פס שחור דק באמצעות אייליינר.

מדריך סופר-פארם לפורים: איפור דרדס

מרכיבים: צבע גוף כחול, צבע גוף לבן, ספוגית, אבקת נצנצים כסופים, אייליינר שחור

צובעים את הפנים בצבע גוף כחול עד שמתקבל מראה אחיד. מציירים גבות עגולות וגבוהות מעל הגבות המקוריות באמצעות אייליינר שחור. את הגבות המקוריות ואת העפעפיים צובעים בצבע גוף לבן וכחול באמצעות מברשת. בשלב הבא מציירים ריסים מעל ומתחת העין באמצעות אייליינר שחור, צובעים את קצה האף ואת השפתיים בצבע גוף לבן. מציירים מקו האורך של השפתיים שני פסים ליצירת פה שמח ומחויך, באמצעות אייליינר שחור. ניתן לפזר אבקת נצנצים כסופים מעל העיניים ובלחיים. להשלמת המראה ניתן להניח פאה בלונדינית או כובע דרדסי לבן.

מדריך סופר-פארם לפורים: איפור מרילין מונרו

מרכיבים: בסיס מבריק לפנים, מייק אפ, פודרה שקופה, צללית בהירה מנצנצת, צללית חומה, מברשת דקה, אייליינר שחור, מעגל ריסים, מסקרה, ריסים מלאכותיות, סומק ורוד, עפרון אדום לשפתיים, שפתון אדום

מניחים על עור הפנים בסיס מבריק, לאחר מכן מניחים מייק אפ בצבע העור ומורחים עד ליצירת מראה אחיד. את המייק אפ מקבעים באמצעות פודרה שקופה. מניחים על העפעפיים צללית בהירה ומנצנצת, צללית מעט כהה יותר בגוון חום מניחים על עצמות הגבה. את הגבות ממלאים באמצעות מברשת וצללית חומה. בשלב הבא מאפרים את העין באייליינר דק, מעגלים את הריסים באמצעות מעגל ריסים ומניחים מסקרה שחורה מבסיס הריסים כלפי מעלה. ניתן גם להדביק ריסים מלאכותיות, יש לעשות זאת קרוב לבסיס הריסים המקוריות. לאחר מכן מניחים סומק ורוד על עצמות הלחיים, מציירים שפתיים באמצעות עיפרון לשפתיים בצבע אדום וממלאים אותן בעזרת שפתון אדום. לסיום מציירים נקודה שחורה מעל השפה באמצעות עיפרון שחור. כדי להשלים את המראה מניחים על השיער פאה בלונדינית.

 

מדריך סופר-פארם לפורים: איפור פרפר

מרכיבים: צבע גוף ורוד, סגול, לבן וצהוב, אייליינר שחור, ספוגית, מברשת לאיפור

כנפי הפרפר: בוחרים שלושה צבעי מים לפי צבע התחפושת, למשל: צהוב, ורוד וסגול, מניחים כל צבע בנפרד על ספוגית, טופחים על אזור הלחיים ויוצרים עיגולים צבעוניים בשתי הלחיים. מסביב לעיגולים מציירים את כנפי הפרפר באמצעות אייליינר שחור, הדיוק בשני הצדדים אינו הכרחי. ניתן לקשט את הכנפיים בנקודות לבנות, על ידי מברשת וצבע פנים לבן.

גוף הפרפר: מציירים עיגול בין שתי העיניים באמצעות אייליינר שחור וממנו מציירים שני מחושים מעלה וטיפה מוארכת על עצם האף.  בנוסף, מומלץ לצבוע את השפתיים בצבע מים ורוד.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

תוכן מקודם

מוצרי טיפוח טבעיים לתינוקות

B&B – מבצעים באתר BOOKING

הדילים השווים באמזון

המופעים הכי חמים

נמאס לך להלחץ בכל פעם שאת צוחקת?

חנות משלכם בשופיפיי בעברית בחינם:

מערכת דיוור ועד 4 דפי נחיתה בחינם !

טיסות זולות לחול