» » בלוג » תרבות ופנאי » ראש השנה וסוכות עם ילדים » סוכות בחברת החשמל: בילוי חוויתי במרכזי המבקרים – ללא תשלום
ראש השנה וסוכות עם ילדים

סוכות בחברת החשמל: בילוי חוויתי במרכזי המבקרים – ללא תשלום

חברת החשמל פותחת את שערי מרכזי המבקרים לקהל הרחב בימי חול המועד סוכות ומציעה בילויי חווייתי לכל המשפחה. הביקור כולל סיור מודרך בהנחיית מדריכים מקצועיים ומנוסים המתאימים את הסיור לצרכי המבקרים. הכניסה אינה כרוכה בתשלום, אך מותנית בהרשמה מראש

סוכות בחברת החשמל: בילוי חוויתי במרכזי המבקרים – ללא תשלום

חברת החשמל פותחת את שערי מרכזי המבקרים לקהל הרחב בימי חול המועד סוכות

הביקור כולל סיור מודרך ומותנה בתיאום מראש בטלפון 03-5677777 או באתר האינטרנט של החברה

 

חברת החשמל פותחת את שערי מרכזי המבקרים לקהל הרחב בימי חול המועד סוכות ומציעה בילויי חווייתי לכל המשפחה. הביקור כולל סיור מודרך בהנחיית מדריכים מקצועיים ומנוסים המתאימים את הסיור לצרכי המבקרים. הכניסה אינה כרוכה בתשלום, אך מותנית בהרשמה מראש בטלפון 03-5677777 או באתר האינטרנט של החברה בכתובת: www.iec.co.il

 

הביקור במרכזי המבקרים של חברת החשמל נוגע במגוון תחומים: משק החשמל בישראל, תכנון ארוך טווח, טכנולוגיות חדישות, איכות סביבה, היסטוריה והנחלת מורשת, שימור מבנים, השתלבות בסביבה ועוד. לקוחות החשמל נחשפים לאתגרים עמם מתמודדת החברה ויכולים לקבל מענה לשאלות בנושא חשמל, כגון; איך מופק החשמל ואיך הוא מגיע לכל בית ומפעל ? במה כרוך ייצור החשמל ? איזו דרך הוא עושה עד שהוא מגיע לשקע שבקיר?

מרכזי המבקרים

  • תחנת הכוח בחיפה – חוף שמן: מרכז המבקרים נמצא בלב אתר היסטורי, תחנת הכוח הקיטורית הראשונה שבנה פנחס רוטנברג ב-1935, המגלמת בתוכה את סיפור התפתחות היישוב העברי בארץ ישראל. עתה עומד האתר בפני המעבר לשימוש בדלק הידידותי לסביבה – גז טבעי, ובפני הקמת תחנת כוח בטכנולוגיה מן המתקדמות בעולם. מרכז המבקרים מפעיל תכנית חדשנית של משחקים והפעלות למבקרים.
  • אתר תחנת הכוח "אורות רבין", (הסמוך לחדרה): מרכז המבקרים נמצא באתר ייצור החשמל הגדול ביותר במדינה. הביקור באתר כולל סיור ברחבי התחנה, כולל נסיעה למזח הייחודי לפריקת הפחם, בים הפתוח. במהלך הביקור אפשר להתרשם גם מעשייתה של החברה בנושאים מגוונים בתחום איכות הסביבה המשקפים התמודדות עם דילמות של שימור מול פיתוח, שימור המורשת הבנויה, וסיפור ייחודי של פרויקט פורשים כנף – אימוץ הנשרים והדורסים בישראל.
  • מרכז המבקרים חוות חפצי-בה, (סמוכה לחדרה): מרכז המבקרים בחוות חפצי-בה המשוקמת, מספר את סיפור החווה החקלאית של אגודת "נטעים" מראשית ההתיישבות בארץ ישראל (1906). אפשר לשלב גם ביקור במרכז המבקרים בתחנת הכוח "אורות רבין" הסמוכה.
  • מרכז המבקרים בתחנת הכוח "רוטנברג" באשקלון: הביקור במרכז מציג את התהליך המורכב שבסופו מופקת האנרגיה החשמלית המגיעה לביתו של כל אחד מאתנו, במצגת ובסיור מודרך ברחבי האתר. זאת לצד היכרות של  הילדים עם כללי הבטיחות בשימוש בחשמל, ומידע למבוגרים על שימוש מושכל וחסכוני בחשמל.
 

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

תוכן מקודם

מוצרי טיפוח טבעיים לתינוקות

B&B – מבצעים באתר BOOKING

הדילים השווים באמזון

המופעים הכי חמים

נמאס לך להלחץ בכל פעם שאת צוחקת?

חנות משלכם בשופיפיי בעברית בחינם:

מערכת דיוור ועד 4 דפי נחיתה בחינם !

טיסות זולות לחול