» » בלוג » פעילויות גולשים ומתנות » טיפים לחופשה עם ילדים – רשימת תרופות לנופש עם ילדים – מה לקחת לטיול עם ילדים
פעילויות גולשים ומתנות תרבות ופנאי

טיפים לחופשה עם ילדים – רשימת תרופות לנופש עם ילדים – מה לקחת לטיול עם ילדים

לפניכם רשימת הטיפים שמשתתפים עד כה בתחרות טיולים עם ילדים בחסות סופרפארם, לרגל השקת סדרת הטיפוח לתינוקות ואמהות שמבוססת על חומרים טבעיים ותערובות רוקחיות מבית "סופר-פארם".

רשימת הטיפים המשתתפים בתחרות "טיולים עם ילדים" בחסות סופר-פארם

גולשים יקרים,

לפניכם רשימת הטיפים שמשתתפים עד כה בתחרות טיולים עם ילדים בחסות סופרפארם, לרגל השקת סדרת הטיפוח לתינוקות ואמהות שמבוססת על חומרים טבעיים ותערובות רוקחיות מבית "סופר-פארם".

לעמוד התחרות והשתתפות לחצו כאן

התחרות תמשך עד לתאריך ה- 10.5.11

מהרו להשתתף ואולי תזכו בגיפט כארד של סופרפארם בשווי 350 ש"ח או ערכת טיפוח של מוצרי לייף פרופשיונל לתינוק.

 

להלן רשימת הטיפים:

מס'שםהטיפ
1לילךהדבר הכי חשוב לקחת לחופשה זה הדברים אליו רגילים הילד- אם זה מוצץ או חיתול שאיתו הוא נרדם, המצעים שלו השמיכה המוכרת שלו, וגם צעצועים לרגעים שנמצאים בחדר, קרם הגנה מהשמש וכובע(לחופשה בקיץ)
והרבה הרבה בגדים!!!
לנסיעות ארוכות וטיסות הכי טוב זה דיוידי נייד עם דיסק שהילד אוהב ככה יש שקט לכל אורך הנסיעה (טוב נו רוב הנסיעה).
והדבר הכי הכי חשוב זה מצלמה לתעד את החופשה המשפחתית שלכם!!!!!
2גלית עמנואליהחופשה הכי טובה…
בגלל המזג האויר ההפכפך אי אפשר לדעת אם יהיה חם או קר ולכן הילדים שלנו יכולים להצטנן מאוד מהר ולהידבק במחלון כאלו ואחרות.
חשוב לקחת לחופשה סט של בגדים קצרים וארוכים , ובנוסף לכל זה ערכת עזרה ראשונה לילדים/תינוקות – כמו מד חום + מוריד חום וכמובן טלפון של מוקד לשעת הצורך
3סילבי כליפאאני מתייחסת לנסיעה לחו"ל עם הילדים אבל זה מתאים גם לטיולים בארץ:תקבעו מראש סדר ישיבה במכונית,שתפו את הילדים בתכנון ותנו להם תפקיד יומי(אחראי מים,אחראי לא השארנו כלום..)תקפידו לאכול בזמן-טיול עם ילדים רעבים זה לא כיף. תדאגו לנשנושים.פלסטרים,אקמולי,ומשהו נגד עקיצות חובה במזוודה/תיק.תקליטור עם שירים שהילדים אוהבים משפר להם פלאים את מצב הרוח-ושיהיה טיול נעים.
4אלסנדרה בן ישיהטיפ שלי הוא לנסיעה ארוכה- להכין שקית הפתעות עם צעצועים קטנים,לוח מחיק ושאר הפתעות שישמחו ויעסיקו את הילדים.
5יפעת בן יאירהטיפ שלי לנסיעה נעימה עם הילדים , בזמן הנסיעה עם הילדים אחרי שאני מוודא שכולם חגורים אנחנו משחקים במשחקי מילים .
יש לנו משחק כלי תחבורה  שבו צוברים נקודות.
אני אומרת לדןגמא  הראשון שמוצא מכונית כתומה או ירוקה מקבל נקודה אמבולנס או ניידת משטרה  מקבל 2 נקודות ומערבל בטון 3 נקודות. בכל פעם אנחנו משנים את סוג כלי התחבורה שאותו צריך למצוא , ומגדירים את סוף המשחק לפי אורך הנסיעה אים זו נסיעה קצרה עד חצי שעה אנחנו קובעים שהמנצח הוא הראשון שהגיע ל 10/15 נקודות אים מדובר בנסיעה ארוכה אז קובעים ניקוד גבוהה יותר .
6רינה להרטיכאמא לארבעה ילדים שהגדולה ביניהם בת 12 והקטן בן שנה וחצי ועוד שניים באמצע, הדברים שאני מקפידה לקחת הם מספר מוצצים, עזרה ראשונה, בנסיעה מוזיקה שהם אוהבים, ספרים וחוברות  והטיפ הכי חשוב לדעתי, כל נסיעה אני מכינה ירקות חתוכים בקופסה וסכין. ובכל פעם שהסבלנות שלהם פוקעת אני חותכת קערה עם ירקות מגוונים והם חוטפים ואוהבים את זה מאוד,
ליטל ביגלמןלפעוטות בני שנה + השתדלו לתאם את זמן הנסיעות הארוכות לזמן השינה של הילד. למשל, עדיף לצאת מוקדם בבוקר, בשעה שבה הילד רגיל לישון, להעיר אותו חצי שעה טרם היציאה, כדי שאח"כ הוא ירדם במהלך הנסיעה. עבד אצלנו מצוין מספר פעמים. מומלץ לעשות עצירה של רבע שעה לפחות להתרעננות וחילוץ עצמות במידה והתינוק ער (אם הוא ישן, סעו!).
טרם היציאה הביתה, מומלץ לעשות לילד מקלחת, לתת לו אוכל ולמשוך לו את שעת השינה כדי שיירדם בנסיעה והיא תעבור לו יותר בקלות. מומלץ שאחד מכם יישב ליד הילד במהלך הנסיעה כדי שהשני יתפנה לנהיגה. הקפידו להצטייד מראש בשלל משחקים, צעצועים, ספרים, מדבקות ודברים שיוכלו להנעים את זמן הנסיעה.
אני תמיד נוהגת לבצע קניות במציאונים שונים כמו הכל בדולר וכו’, ואני קונה שם כל מיני שטויות שיעסיקו את הילד בזמן הנסיעה בגרושים. מומלץ להכין דיסקים עם שירים שהילד אוהב.
7כרמית ט"להבת שלנו בת שנתיים וחצי ויש לנו תינוק בן שלושה חודשים. מגיל שבועיים אנחנו לוקחים את שניהם לטיולים בארץ כשהקטנצ'יק במנשא. הטיפים שלנו:
1. לבחור מסלולים של חצי שעה-שעה הליכה כך ילד בגיל שנתיים – שלוש יכול ללכת אותם לבד (ללא עגלה או על הידיים).
2. לקנות לילד תיק קטן ובו לארוז איתו חטיפים, כריכונים ומים וכך הוא מרגיש אחראי והכיף של הטיול מתחיל כבר בבית משלב ההכנות
8דליה כהןהיי,
הטיפ שלי:
1) לקחת כל דבר שיכול להזכיר את הבית ואו חפץ, צעצוע, שמיכה..  שאליו קשור הילד/ה כדי שיהיה רגוע.
2) כדי להנעים את הנסיעה ברכב – לקחת די.וי.די נייד להצמידו במושב האחורי בו יהיה ניתן לצפות בסרט או קלטת שהוחלט עליו ביחד לפני הנסיעה וניתן גם לצפות בנסיעה בקלטות של אירועים
משפחתיים: יום נישואים של ההורים, ברית/ה או ימי הולדת של בני המשפחה וכך לעבור את הנסיעה בחוייה משפחתית.
3) בבתי מלון/ וטיולים משפחתיים יש לקבוע מראש בשיתוף פעולה ומטלות של כל אחד ואחד כדי להרגיש שייך לחוויה המשותפת.
4 ) לקבוע מראש מה הסכום של כל ילד שיכול להשתמש בו לקניות פרטיות עד תום הטיול-   ולא לחרוג ממנו.
5)  לקחת לטיול ספר זכרונות קטן לכל ילד/ה  שיכתוב את האירועים התאריכים והמקומות שבהם היה ואלו חוויות
גם מצחיקים שהיו בטיול …. למזכרת. ואולי גם לצרפם לצד התמונות באלבום.
9בת-חן עסורהטיפ שלי לטיסה עם תינוקות הוא לדעת להיערך בהתאם לטיסה מכל הבחינות קודם כל בכדי לא לשבש את מהלך הים התקין של הילד קחו טיסה בלילה בכדי שהתינוק יהיה עייף וישן וכמובן לדאוג לעטוף אותו בשמיכה ישנה אפשרות לדרוש עם הזמנת כרטיס הטיסה מושב אשר מתחבר אליו ערסל שינה לתינוק חשוב לשריין את זה כי יש מספר קטן של מושבים כאלה ואם זה לא עובד להסביר לתינוק על מהלך הטיסה לאן טסים לשדר לו רוגע  להצטייד בצעצועים , ספרים , משחק אהוב של הפעוט מהבית בנוסף בכדי להקל על הפעוט בטיסה לתת לו לשתות מבקבוק על מנת לשחרר את הלחץ מהאוזניים כמובן להצטייד בכל הדרוש לפעוט, חטיפים וממתקים אהובים, תמ"ל, מגבונים, חיתולים כמה שיותר יותר טוב ובבית המלון פשוט להתנהג כרגיל כמו בבית לקחת חלק באטרקציות שמתאימות לכל המשפחה ובעלויות נמוכות חופשה נעימה
10ליליה בורוכובדברים שחשוב לקחת: תרופה להורדת חום, מד חום,יוד לחיטוי, פלסטרים,טיפות אף, מגבונים סטריליים לעיניים, ג'ל לחיטוי ידיים,טיפות נגד כאבי אוזניים,קרם הגנה.
ניתן להנעים את זמני הנסיעה עם ילדים בעזרת דיסק עם שירים, ספרי קריאה,חוברות צביעה.לקחת נשנושים לדרך שהילד אוהב.
חשוב לקחת לטיול משחקים שהילד אוהב.
במלון חשוב לבקש מיטה לתינוק (מומלץ להביא מצעים ושמיכה של הילד),להצטייד בטרמוס עם מים חמים להכנת תמ"ל.
11אלינור לויטחשוב מאד לתכנן את החופשה בהתאם לגילאי הילדים כך שלא השתעממו, נסו לשלב מקומות עם המון אטרקציות ופעילויות לילדים אך מצד שני לא העמיס יתר על המידה כדי שיוכלו להנות מהכל ולא להיות עייפים מיידי ולפספס את ההנאות שבסוף היום.
12מיטל ריזגןיש מלונות עם שרות שמרטפות, זה מעולה בשביל זמן איכות זוגי
לתכנן עם הילדים פעילויות משותפות (לדוגמא : טיול במרכז קניות, פעילויות של צוות בידור,זמן בריכה,זמן מנוחה 🙂
בנסיעה אפשר לשחק משחקי חברה פשוטים: 7 בום, ארץ עיר, איזה חפץ אני רואה מולי…
לתת דמי כיס לילדים כדי שיקנו מזכרות
בנסיעה ארוכה לעשות עצירות מתוכננות אפילו בתחנות דלק יש שרותים וחנויות אוכל
בטיסה פעילות שקטה כמו ריקמה,תשבצים לילדים ולחלק פרס קטן למי שמתנהג נהדר
13ליאור•לפני טיסה עם תינוקות יש להערך בהתאם. ילדים קטנים אינם אוהבים המראות ונחיתות ויש להעסיקם בצעצועים, ספרים, מכשירים אלקטרוניים ועוד.
•בעיה נפוצה אצל ילדים ותינוקות, בייחוד במהלך המראות ונחיתות, היא הלחץ באוזניים. מומלץ לתת לילדים עד גיל 4, מוצץ במהלך הטיסה, או סוכריה.
•בדקו לפני הטיסה האם חברת התעופה שבחרתם מרשה לעלות עגלת ילדים עד למטוס. ישנן חברות רבות שאינן מאפשרות זאת ובמצב זה מומלץ להיעזר במנשא עד למסוע המטען, שם יתנו לכם את עגלת התינוק.
•בעת המראות ונחיתות יש להצטייד בכמות חיתולים גבוהה מהרגיל. זכרו כי טיסה עם תינוקות מתחילה בעצם מהכניסה לשדה התעופה ועד הנחיתה ביעד.
•תינוקות וילדים רבים נלחצים בעת נחיתות והמראות, לכן מומלץ לקחת טיסת לילה בכדי שהתינוק יהיה עייף ויישן במהלך הטיסה.
•מומלץ להביא לטיסה כריות, שמיכות מהבית, וכל דבר שיכול לעזור לתינוק שלכם להירדם טוב ומהר יותר.
•שירותי המטוס אינם מתאימים לתינוקות, לכן מומלץ לפני המראות להצטייד בתחתונים חד פעמיים על מנת להקל עליכם בהמשך הטיסה.
•תינוקות וילדים קטנים לרוב אינם אוהבים את האוכל המוגש במטוס, לכן הצטיידו בחטיפים וממתקים האהובים על ילדכם. יש לדבר עם התינוקות או הילדים לפני הטיסה. הסבירו לתינוקות ולילדים את מהלך הטיסה, נחיתות והמראות, לאן טסים ועוד.
14סימן-טוב יפיתכבר מגיל חודשיים יצאנו לקמפינג…והכי חשוב להצטייד קודם כל מצלמה,קרם הגנה, כובע לראש, מגבת ענקית, מנשא (שלא ייכבד לכל הצדדים),טרנינג והכי חשוב שמיכה ללילה(לשינה עריבה)…את חופשת הפסח נעביר שוב בקמפינג ומקווים ליהנות…
15אידית שעשועהטיפ שלי לחופשה על ילדים:
החופש הוא גם בשבילם- להנות איתם ולחזור פשוט להיות ילדים יחד איתם (-:
16שרה אילןהטיפ החשוב ביותר הוא-לא לשכוח את המשחקים הכי אהובים של הילדים-שקט להורים וכיף לילדים.
וכן אני ממליצה על קניית צעצוע או משחק חדש או גם וגם כדי שהילדים יסוקרנו הן בנסיעה והן בחופשה עצמה.
בגדים ומאכלים מסויימים במיוחד כדי שיהיה טוב וטעים.
וכן להתנהג לילדים בהרבה סבלנות וסובלנות כדי שהילדים  לא ירגישו מותקפים וסובלים משינוי מקומם הטבעי וכך להנעים את חופשת כולם.
17שימרית עמרניקודם להפנים שיוצאים עם ילד ולא לבד….ואז לדאוג לדברים שהילד אוהב כמו צעצועים מזון מיוחד ….ולהתאים את הטיולים והסדר יום כך שהילד גם יימצא עניין גם ינוח וגם יהנה….כמו טיול עם מים שיש בו גם מקום מנוחה שבזמן שהילד ישן ההורים יוכלו להנות קצת מאווירה רומנטית…
18אתי לולקחת רסקיו אם הילדים משתולים ולא רגועים ההורים לוקחים רסקיווהכול נפלא בחחחחחחחפשה……….
19טלי חבשושקודם להיות רגועים. מטבע הדברים התנהלות עם הילדים איטית יותר..אני ממליצה לערוך רשימה של כל הדברים כדי לא לשכוח, וגם אם שכחנו, לא לכעוס, אפשר לקנות מקסימום! הטיפ הכי טוב – כשיוצאים לנופש שכולל ים או בריכה כדאי להצטייד (מלבד קרם הגנה ובגד ים מלא וכובע) בחיתולים המיועדים לשחיה..זה כל כך עוזר ומציל מ"פאדיחות".
20שרון אופירהיציאה לחופשה היא יציאה מהמסגרת ומהשגרה של סדר יום, חובות ודרישות. כשאתם יוצאים לחופשה עם הילדים היו פתוחים לשינויים באורח החיים הרגיל ואפשרו לילדים לעשות דברים שבבית לא עושים: אפשר לאכול דברים שבדרך כלל איננו אוכלים, יותר ממתקים, יותר קטשופ וקולה; אפשר לישון בשעה מאוחרת יותר ובכלל: לאפשר לעצמנו ולילדים לעשות דברים שבדרך כלל לא עושים, או לא לעשות דברים שבדרך כלל עושים. לא להתעקש על חינוך בזמן הטיול- אפשר אפילו ללכת לישון בלי לצחצח שיניים לילה אחד. כי זה מהותו של החופש: להיות אנחנו אבל קצת אחרת, לתת דרור לחלקים אחרים בנו, ולהרגיש חופשיים ומאושרים.
21מלי חיון טויטוחשוב ביותר לארוז תיק עם צעצועים שינעימו את זמנם של הקטנטנים בזמן נסיעה כדי שלא ישתעממו.
22שירה מילרהטיפ שלי הוא לנסות ליצור לילד סביבה כמה שיותר ביתית בלי לסחוב הרבה. אם בבית התינוק רגיל לשחק על הטרמפולינה-לקחת את הסלקל מהאוטו ולחבר לו צעצועים. זה יוצר אפקט דומה.
לקחת את המזרן של הלול כדי שיישן על משהו מוכר.
וכמובן- לא לשכוח את הצעצוע האהוב עליו!
23אפרת טאובהלארגן תיק מראש שכולל את כל הדברים שצריך בכל יציאה מהאוטו – חיתולים, מגבונים, מים ,אוכל, בגדים להחלפה וכו'. בנוסף חשוב לדאוג להזמין מראש מקום במסעדה לארוחה המרכזית ביום, וכך לא צריך לדאוג לאוכל כי את שאר הארוחות אפשר לארגן בדרך או להכין חטיפים וכריכים מראש.
24דפנה וקסלרהכי חשוב זה לדעת להנות מכל רגע ולהיות נינוחים
25דנהלקחת להם צעצוע מוכר ואהוב.
26גבילקחת להם חטיפים וממתקים שהפה הקטן שלהם יהיה עסוק במשהו ולא בצעקות או בכי.
27אסתילא לשכוח משחק לרכב כדוגמאת קלפים או כן ציור ודפים שהילדים יוכלו להתעסק במהלך הנסיעה.
אצלנו משחקים גם בחי צומח דומם בע"פ, מגרילים אות וכל אחד צריך בתורו לומר שם של חיה, צמח, חפץ עיר וכו' באות הזו (והכל בע"פ).
28אפרתהטיפי שלי לחופשה עם ילדים היא לעבוד לפי רשימות ולהתכונן לכל תרחיש אפשרי צפוי. כלומר, להביא יותר מסט אחד של בגדי החלפה, לא לשכוח בגדי ים, כובעים וכד'. עובדים לפי רשימת ציוד מפורטת שנשמרת מחופשה לחופשה, לבצע חלוקת תפקידים ברורה בין אבא ואמא (אריזת תיקים, הכנת אוכל, העמסת ציוד על הרכב וכו') וכמובן לא לשכוח להכין משחקים ונשנושים בריאים לדרך. יש טיפים נוספים אבל זה הדברים הכי חשובים בעיני כדי שבאמת כולם יהיו שמחים ומרוצים ולא עצבניים ומקטרים…
29שרון גליליהכי הכי חשוב! לא משנה מה שוכחים בבית, הכל אפשר לקנות בחוץ מחדש. (בקבוקים, מוצצים, חיתולים ) אבל את השמיכי או הדובי או כל חפץ כזה או אחר שהילד לא יכול בלעדיו, אסור לשכוח! אותו לא תוכלו להשיג באף מקום…
30ורדה לויהטיפ שלי: חשוב לקחת בקבוק של מים/שתיה כי תמיד הילדים נזכרים שהם צמאים דווקא שאין מאיפה לתת להם, חשוב להכניס לתיק במיוחד אם הולכים למקורות מים (בריכות שחיה) מצופים לידיים, זה פיתרון מציל חיים ממש! נגד השמש למרוח את הילדים בקרם הגנה מאוד חשוב במיוחד לקטנטנים, אני לא מוותרת על מגבונים וג'ל לניקוי ידיים תמיד טוב שיש בתיק, ערכת עזרה ראשונה שכוללת אקמולי/פלסטר/קרם נגד עקיצות/סירופ נגד שלשולים כדי לא להרוס את הטיול עם הילדים. חשוב להביא להם בגדים להחלפות ומוצץ רזרבי לכל מקרה, נייר טואלט למקרה הצורך, כובע, כשאני יוצאת עם הילדים לטיול אני מביאה חצי בית שלא יקרה מצב שאני לא יהיה מוכנה לו, כשבאים מאורגנים ולוקחים כל מיני מצבים בחשבון אפשר להעביר טיול עם הילדים בכיף גם אם מתפתחים כל מיני הפתעות בדרך ועוד דבר ששכחתי לכתוב: צעצועים ומוזיקה/DVD להעסיק את הקטנים במשך הנסיעה, דרך צלחה:)
31דורון ישרבכדי להעסיק את הילדים בזמנים שדורשים המתנה, רצוי שתמיד יימצא שילוב של משחקים, האחד יכול להיות פשוט מאוד, כדוגמת כדור או בלון רגיל לניפוח, והשני משחק מחשבתי מאתגר יותר. שילוב שכזה מבטיח לרוב שקט ורוגע לכל הנוגעים בדבר.
32תרצה צימרינגהטיפ הכי חשוב הוא להשתדל להישאר רגועים. אם ילד לכלך בגד, אפשר תמיד לקנות ולא נורא אם זה יקר (החופשה יקרה יותר וכדאי להנות בה), אותו דבר אם אבד משהו לא מאוד חשוב.
33רעות ברנרטיסה עם ילדים קטנים נראית לפעמים כמשימה בלתי אפשרית, אך ניתן להפוף אותה לחוויה נעימה: השתדלו לתזמן את הילד במידת האפשר כך שהוא ישן במהלך הטיסה.
בזמן ההמראה והנחיתה, מומלץ לתת לילד לשתות מבקבוק, למצוץ מוצץ או לינוק, זה עוזר להם לשחרר את הלחץ באוזניים.
במידה ויש לכם עגלה יקרה, מומלץ לבקש מצוות הדיילים להעלות את העגלה אחרונה ולקחת אותה איתכם עד לפני העליה למטוס כדי שלא ישימו עליה מזוודות ודברים כבדים שעלולים להרוס ולשבור אותה. אם יש לכם אפשרות להשאיל עגלת טיולון פשוטה מחברים או משפחה זה עדיף.
סלקל – מומלץ לקחת, אסור לנסוע במוניות בלי סלקל, זה מסכן את בטיחות תינוקכם במקרה של תאונה.מניסיון אישי – יותר קל לנסוע ברכב לאילת עם חצי בית מאשר לטוס . כשנמצאים בעיר אחרת וצריך להתנייד ממקום למקום, צריך לסחוב סלקל, זה סיפור במוניות, אין איפה לשים דברים שקונים, וזה הרבה יותר מורכב מאשר לשים דברים באוטו ולנסוע. השתדלו לתאם את זמן הנסיעה לזמן השינה של הילד.
עדיף למשל לצאת מוקדם בבוקר, בשעה שבה הילד רגיל לישון, להעיר אותו חצי שעה טרם היציאה, כדי שאח"כ הוא ירדם במהלך הנסיעה.
מומלץ לעשות עצירה של רבע שעה לפחות להתרעננות וחילוץ עצמות במידה והתינוק ער (אם הוא ישן, תיסעו!)
טרם היציאה הביתה , מומלץ לעשות לילד מקלחת, לתת לו אוכל ולמשוך לו את שעת השינה כדי שירדם בנסיעה והיא תעבור לו יותר בקלות.
לגבי נסיעות ארוכות, מומלץ שאחד בני הזוג יישב ליד הילד במהלך הנסיעה כדי שהשני יתפנה לנהיגה.
הקפידו להצטייד מראש בשלל משחקים, צעצועים , ספרים , מדבקות ודברים שיוכלו להנעים את זמן הנסיעה.
אני תמיד נוהגת לבצע קניות במציאונים שונים כמו הכל בדולר וכו' ואני קונה שם כל מיני שטויות שיעסיקו את הילד בזמן הנסיעה בגרושים.
מומלץ להכין דיסקים עם שירים שהילד אוהב לזמן הנסיעה.
34נורית אהרוניהטיפ שלי הוא לקחת את הילדים לפארק או גינה לייד הבית, להביא מחצלת וכריכים ולעשות פיקניק! מומלץ להכין ביחד עם הילדים סנדוויצ'ים בבית, למרוח גבינה לבנה, ולעשות פרצופים מירקות. הילדים נהנים יותר לאכול את הכריכים וזה גם מאוד בריא! אפשר להכין ביחד מיץ לימונענע, זה מהנה מאוד המשקה מרווה ובנוסף-בריא! הילדים לא ישכחו את הפיקניק הזה בגלל שהם לקחו חלק בהכנה!
35עידית פלמון מלקוניאןהטיפ שלי לחופשה עם ילדים הוא :
תמיד לקחת שמן עץ התה או משהו אנטיספטי
שיהיה תמיד בתיק!(טוב להכול!!!)
מגבוני אף של לייף ומקדם הגנה ! בלי אלה אני לא יוצאת לטייל!
36מיכל וולףמניסיון!
חובה חובה חובה לקחת קרם אלוורה למריחה על כוויות/שריטות/, חובה גם לקחת נורופן למיקרה של חום, תכשיר הומופאטי לטיפול בכאבי אוזניים..ופלסטרים, שלפעמים עושים את כל העבודה..עד כאן העינין הרפואי..
עכשיו לכייף..ספר או בובה שהילד/ה אוהבים ומכירים מהבית- כי  לפעמים הילדים לא מתחברים מהר למקום, ופריט מוכר עוזר להם 🙂
אלו 2 הסנט שלי לגבי חופשה עם ילדים 🙂
37ישראלהחובה להצטייד במגבונים, סינרים חד פעמיים, DVD נייד עם דיסקים שהילדים אוהבים לצפות בהם, שתיה (הכי חשוב), חטיפים בריאים, צעצועים
38אלה פילנובסקיהתארגנות מראש על המקומות שברצוני לבקר בהם ושעות שמוקדשות +- חצי שעה לכל דבר, ברגע שיש התארגנות כלשהי הראש לא הולך לאיבוד מכל מה שקורה מיסביב.לחקור מראש באינטרנט ןלהשאיר יום אחד לחנויות לקניות.
39מירי חייטחופשה כמו כל שינוי גדול בשביל תינוקות יכולה לפעמים להצטייר כמו טראומה. כדי להקטין את ה"משבר" חשוב מאוד להביא מהבית חפצים שמוכרים לתינוק כגון צעצועים אהובים, הסדין והכרית שהוא רגיל אליה. מומלץ גם להביא את הקרמים והמשחות שהתינוק רגיל מהבית ולחקות את הריחות שבחדרו.
40עליזה שגב זהבתכנון
v     שתפו את ילדיכם בתכנון החופשה והתייעצו איתם בנוגע לאריזה
v     כדאי לתכנן מראש ככל האפשר כולל פרטי ומסלול החופשה
v     חישבו על שילוב פעילויות או יעדים אטרקטיביים לילדים עפ"י תחומי ההתעניינות הרלבנטיים לגיל.
v     כללו את זמני העצירה בדרך, בתכנון לוחות הזמנים שלכם כך שיתאימו לגיל הילד או הילדים שיוצאים איתכם לחופשה, תוך התחשבות בזמני המנוחה של ילדכם.
v     תכננו מראש ורשמו  מה אתם צריכים לקחת איתכם לחופשה. (מזון, חיתולים, תרופות ומשחות, קיט עזרה ראשונה)
מה לקחת
v     אירזו את הדברים לילדים בתיק נפרד שיהיה כל הזמן איתכם
v     כיסוי ראש
v     ספר אהוב
v     צעצועים מגוונים
v     שתייה מספיקה
v     דיסקים לילדים לדרך
v     מנשא מתאים לילד אם מתוכננת הליכה
v     קיט עזרה ראשונה
o     קרם ארניקה – למכות וחבלות
o     משחה לתפרחת חיתולים
שמן דוחה יתושים
o     תחליב הגנה מפני השמש
o     שמן לבנדר (אנטיספטי, מרגיע  עקיצות, לטיפול בכוויות)
בדרך
v     ילדים קטנים יצטרכו מגוון צעצועים בכדי להעביר את הנסיעה ברכב. המציאו "משחקי דרך"
v     פירות וחטיפים (כדאי שלא יחליפו ארוחה)
41נורית חקלאייש לי אפילו שני טיפים…
האחד זה שיהיה בחופשה שותף שתומך בך ועוזר עם הילדים.
השני זה פריכיות עם זעתר. משתיק את הילדה יופי, וגם בריא
42אפרת גתבתור אמא שמטיילת המון עם הילדות (יש שלוש בנות 8,4.5,1) ושוכחת כל פעם משהו למרות הרשימות…זה לבוא רגועים ובמצב רוח טוב…ולהבין שלילדים המילה חופש זה חופש!!! בגדול כמעט כל דבר ממוצץ ועד בגדים אפשר להשלים אם חסר.. גם אם אנחנו בטבע עם הכל אפשר להסתדר מניסיון!
אבל רוגע, שלווה, זרימה נכונה(גם אם לא הספקנו את מה שתכננו), אווירה טובה זה אי אפשר לקנות וזה הכי חשוב עם ילדים שמרגישים כל דבר!!!תנסו ותראו ההנאה מובטחת!!!
43יפית גולדשטייןכאמא לחמישה קטנטנים(הגדול בן 7 והקטנות בנות 9 חודשים)
מס טיפים שינעימו את הנסיעה: צלונים לחלונות האחוריים,כריות תומכות לצוואר של הקטנים,סירים חד פעמיים לפעוטות (מתכלים)שלא יהיו הפתעות…
דיוידי נייד או מובנה שמעביר לילדים חלק מן הנסיעה בהנאה ולחלק הקולינרי נישנושי ירקות פירות וכריכונים .
בשהייה עם תינוקות מחוץ לבית חשוב להביא מצעים וחיתולי בד עם ריח של הבית
עברנו מספר נסיעות ארוכות בכייף:)
44אודליה דנןהקייץ בפתח ועמו הנופשים לאילת, המלצה שלי לצאת לנסיעה הארוכה לאילת ב-04:00 -/+ לפנות בוקר כשהילדים עדיין ישנים להעבירם לרכב רק לאחר שהעמסתם את כל הציוד,לחגור אותם בכסאות הבטיחות ולקחת בקבוק מוכן של מטרנה ושות'…לדרך למקרה והתעוררו מהמעבר בין המיטה לרכב, רוב הדרך הם עדיין ישנים וכשהם מתעוררים עם כבר באמצע הדרך או בכביש הערבה ואז הנסיעה עוברת בקלות מרבית.
בנוסף כשאתם יוצאים לחופשה עם ילדים, צאו מהבית עם נקודת פתיחה שהנופש הוא בעיקר לילדים ובשביל המשפחתיות, אל תצפו שזה יהיה נופש זוגי ושהילדים הוציאו אתכם מדעתכם, אלא קודם הם ואז גם אנחנו נהנים איתם כמשפחה.
אז תהנו…
45ליאתלבוא מראש עם תחושה שהתינוק מוסיף לחוויה ולא מכביד, לצרף בני זוג חברים עם תינוקים בגיל תואם לשלך לאורך החופשה,וכך הם מעסיקים אחד את השניה.
46רקפת איתןחופשה שקטה עם קטנטנים מחייבת התאמת זמני הנסיעות ברכב לזמני השינה של הקטנים….כשיוצאים לדרך כשהקטנים מפהקים, לא יחלוף זמן רב עד שהם יירדמו בנעימים ובנסיעה תהיה שקטה ובטוחה….לטיולים רגליים להצטייד במנשא גב נוח ובטיחותי לתינוקות כמובן….הנשיאה שלהם נוחה, הם נהנים מהנוף ואנחנו מהמסע….כמובן להצטייד במים, קרם הגנה ותיק עזרה ראשונה עם מלא פלסתרים לכל שריטה קטנה….
47דנה בן ארושהטיפ לחופשה הוא לנסוע לטייל בטבע,ביקור במעיינות ונחלים,אנו מצויידים מראש ברכב באוהל,מנגל,מגבת ובגדי החלפה.
48ויקטוריההרבה רוגע ושלווה …להנות כמה שיותר!!!
49מגי שמשהטיפ שלי הוא:לצאת מוכנה מראש.. ומצויידת היטב וכמובן עם הרבה אנרגיה חיובית והרבה חיוך..
והכי חשוב לשתף את הילדים בכל דבר ! ככל שהם מרגישים מאורבים יותר ככה הם יותר נהנים,ובזמן שהם נהנים גם אנחנו נהנים !
50רביד בניטה טאוהטיפ שלי לחופשה עם ילדים – להכין ערכת "עזרה ראשונה" שתעזור במצבים קשים של שיעמום/עייפות/רעב פתאומי. הערכה תכלול – כמה דפים, טושים, מדבקות,חוברת צביעה או חוברת עבודה (תלוי בגיל, כמה חטיפים באריזות מוקטנות ולא לשכוח – מגבונים – שנונים מענה מצויין לניקוי מידי.
לא תופס הרבה מקום, מתאים לטיסות, נסיעות ברכב, בית מלון ויכול להעסיק את הילדים לזמן מה…עד הפעם הבאה…
51ורד פרנג'ילילדים, לפחות לאלו שלי, אין סבלנות לשבת זמן רב ליד השולחן במסעדה או בחדר האוכל של המלון. כיוון שאכילה במסעדות היא חלק מכל חופשה והארוחה בהן אורכת זמן רב, הטיפ שלי, לארגן מראש "ערכת מסעדות לילד" הערכה יכולה לכלול: דפי ציור וצבעים, מדבקות, מספריים ונייר לגזירה, בצק משחק וכל דבר אחר שאפשר לשחק בו ליד השולחן וילדכם נהנה ממנו. ארגון תעסוקה מעניינת לילד לשעת הארוחה יאפשר לכם לשבת בנחת ליד השולחן בעת ההזמנה והארוחה.
52קרן שמשוןלקחת בתיק מגבונים, ערכת נסיעה סבון, שמפו וקרם ובגדים להחלפה – ככה חוזרים ניקיים ושמחים
53אינה פיינרמןטיפ שלי – אני לעולם לא מספרת לילדים שלי על תוכניות כגון טיול מתוכנן או חופשה משפחתית עד לרגע האחרון, פן ישתבש משהו ולא ייצא לפועל. כי ככה זה אצל ילדים: האכזבה משיבוש תוכנית היא קשה, ומרגע שמספרים להם על תוכנית מסויימת השאלות והספקולציות אודותיה, אין סופי של מתי זה כבר יגיע אינן פוסקות כך שאת זה אני חוסכת מעצמי עד כמה שניתן. וחשוב יותר, אני גם מקלה עליהם באי הידיעה זמן רב לפני. אתם מוזמנים לאמץ.
54מיכלהסוד: תכנון מראש!! לתכנן הכל מראש עד לפרט האחרון, וכמוב לבצע. למשל – נסיעות. אם מדובר בקטנטנים, מומלץ לתכנן את הנסיעות, לפחות הארוכות לזמני השינה שלהם. אם מדובר בקצת יותר גדולים, לא ליסוע איתם נסיעה ארוכה ומייגעת על הבוקר.
לדאוג למקומות עצירה והתרעננות. לצייד את הרכב בתעסוקה לילדים – משחקים, ספרים, נשנושים.
גם בחופשה עצמה לתכנן מראש – כך היום בהיר לא מבולגן והילדים רגועים ונוחים. לתכן זמני ארוחות, שינה, יציאות. כנ"ל גם בטיסות. התכנון המוקדם מונע את רוב התקלות.
55מירב משעלי הזיילסביבה מוכרת – להפוך את החדר שלהם במלון לכמה שיותר מוכר. גם אם אתם נודדים ממלון למלון. אפשר להביא (במיוחד לקטנים) מצעים/דובי שלהם.
אם יש לכם תינוקות כדאי תמיד לקחת עותק נוסף של בקבוק/ מוצץ/ כל אביזר חובה של התינוק. אם הם מפילים אותם במכונית תוך כדי נסיעה אפשר לשלוף את הרזרבי ולא חייבים לעצור מיד ולהתחיל לזחול על קרקעית הרכב.
מומלץ לתת לכל ילד בתחילת הטיול מחברת שתשמש כ"יומן מסע" בה יוכל לכתוב/ לצייר/ לקשקש להדביק מזכרות שאספתם כגון ברושורים וכרטיסי כניסה ורכבת, עלים, מפיות וכו'. אל תשכחו לקחת דבק וצבעים. הדבר יכול להגדיל מאוד את המעורבות של הילד בטיול ולשמש מזכרת יפה מהטיול כשתחזרו הביתה.מומלץ מאד לארגן לכל ילד ערכה קטנה שישא על גופו ובה: כרטיס ביקור של המלון, כמה פרטים בשפת המקום כמו שם הילד ושם ההורים, מספר טלפון נייד אם לקחתם אתכם ואפילו טלפון של משפחה שנשארה בארץ (שיודעת את פרטי המלון שבו אתם מתאכסנים). לילדים שיודעים להסתדר קצת בעצמם- צרפו מעט כסף שיהיה איתם (ולא רק אצל אמא/ אבא בארנק). למדו אותם מספר מילים בסיסיות בשפת המקום.קחו אתכם תיק עזרה ראשונה עם כל התרופות שמשתמשים בהן בבית. לא פשוט להתחיל לחפש תרופות, כשאחד הילדים אינו מרגשי טוב- בעיקר כשאנו לא מכירים את התרופות המקומיות. הדבר חשוב ביותר כשמדובר בילדים, בשל מינוני מרכיבי התרופות ותכולתן שיכולות להיות הרסניות לילדים.
56טל אלפסההטיפ שלי לשתף את הילדים בתכנון הטיול
ולתת לכל ילד להיות אחראי לנושא מסויים\אם יש להם שאלות באורך רוח להשיב
לפתוח את הלב ולהקשיב
לראות בטיול אתגר כיף חוויה גיבוש משפחתי
לשמוח ולהנות באופן כנה ואמיתי
בלי מחשב בלי שיגרה,עם מצב רוח מעולה ואחלה אווירה
איזה כיף לטייל עם משםחתי ולשבור את השיגרה.
57אילנית אוראןלהכין תיק צד קטן שבו תמיד יש: מגבונים, מוצצים, בקבוקים, מים מינרלים, בגד החלפה, ביסקויטים/ חטיף בריאות שאוהבים
ואת התיק לא מרוקנים אלא בכל פעם מוסיפים כשחסר/השתמשנו במשהו.
58לורנה לוילקחנו עגלת טיולון שמתקפלת למטריה בצורה קלה ונוחה- העגלה שמשה להכל, לטיול רגלי,למיטה,לשולחן אוכל,למשחק עבורו,נכנסה בקלות לבגאז' האוטו והצילה אותנו. כולנו מאד נהנינו ומצפים כבר לחופשה הבאה בחו"ל.
 

2
הגב

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
טיול לשבתשרונה Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
שרונה
Guest
שרונה

הטיפ שלי לטיול עם ילדים הוא לספר, לידע ולשתף!!
זה נכון לכל טיול ובעיקר לטיולים ארוכים/רחוקים מהבית:
ילדים מפחדים מהלא נודע (כמו כולנו) והם עלולים לא לשתף פעולה כשיגיעו למקום זר ולא מוכר..
לכן, הכינו אותם נפשית. ספרו להם פרטים על הטיול, כמה ימים לפני. הלהיבו אותם, גירמו להם לרצות לצאת כבר ולטייל.
בבוקר הטיול עצמו – הזכירו להם מה סדר היום, אחרי כל הפעילות – ידעו אותם מה הפעילות הבאה. תנו להם להרגיש שהכל בשליטה ואין להם מה לחשוש :))

טיול לשבת
Guest

הטיפ שלי לטיול מוצלח עם הילדים הוא שיתוכנן גל עבור הילדים וגם עבור המבוגרים. יש לתכנן את היום שכל אחד יוכל לחוות דברים משמעותיים עבורו ואז ההנאה מושלמת.

תוכן מקודם

מוצרי טיפוח טבעיים לתינוקות

B&B – מבצעים באתר BOOKING

הדילים השווים באמזון

המופעים הכי חמים

נמאס לך להלחץ בכל פעם שאת צוחקת?

חנות משלכם בשופיפיי בעברית בחינם:

מערכת דיוור ועד 4 דפי נחיתה בחינם !

טיסות זולות לחול