Home הבלוג יומולדת 4 ל2BMOMMY !

יומולדת 4 ל2BMOMMY !

by אמא

אני כל כך מתרגשת לכתוב את הפוסט הזה.

במקרה נזכרתי בתאריך היום ובמשמעות של חודש מרץ עבורי, כל שנה, אני חוגגת עוד שנה שבה הבלוג הזה קיים.

בכלל, אני טיפוס סנטימנטלי ואני אוהבת להציץ אחורה כל שנה ולראות איפה הבלוג הזה היה שנה קודם. לפוסט של יומולדת 3 לבלוג

אז פספסתי כמה ימים, ויש לי תירוץ טוב – בעלי היה במילואים, היה לי אירוע, הילד שיגע אותי, בעלי שיגע אותי, לא היה לי זמן לנשום, אבל בעצם, זכרתי היום וזה מה שחשוב ! (בניגוד לשנה שעברה שנזכרתי אחרי חודש).

היום, אני נמצאת בנקודה שאני מאוד מרוצה ממנה, אבל עדיין יש לי עוד שאיפות רבות.

היתה שנה מאוד משמעותית עבורי ועבור הבלוג הזה, התפתחנו לכמה כיוונים.

 

אז מה עשיתי  השנה?

במהלך השנה האחרונה עם זה שהפכתי לעצמאית, החלטתי שאני מפתחת את הבלוג ומוסיפה עוד תכנים שימושיים.

הגעתי לידי מסקנה שהעיצוב הקודם היה מזעזע ומעיק ולקחנו את ג'ני דור התותחית שעוסקת ב עיצוב אתרים יחד עם בעלי שהיה אחראי על הצד הטכני, ויחד הם הפכו את הבלוג למה שהוא היום מבחינה עיצובית ומבחינת מבנה.

באיזשהו שלב התחלתי לקבל הרבה פניות מבעלי מקצוע ומפרסמים שאם אני עושה אירועים שקשורים בהריון ולידה, הם בעניין. יחד עם זאת כמעט כל החברות שלי היו בהריון באותה התקופה ושאלו אותי כל הזמן על אירועי הכנה ללידה.
יום אחד אמרתי לעצמי למה שאני לא אעשה אירועים כאלה? הרי אחד הדברים הכי קשים בארגון אירועים זה להביא קהל. הקהל כבר נמצא אצלי באתר, הוא מעוניין, יש לי ניסיון בהפקה (עבדתי בחברת הפקות במשך תקופה לפני כמה שנים כתקציבאית ומנהלת הפקה) , יש לי את המרצים, אז מה כל כך קשה בזה?

ערכתי תשאול בקרב חברות שלי מה היה מעניין אותן לשמוע בערב שכזה, ניסיתי ללכת על מקום שבו הנשים מקבלות את רוב המידע שבאמת נחוץ לקראת הלידה , בלי ללכת לקורס ארוך של הכנה ללידה, ערב אחד מתומצת.

החלטתי לנסות, האירוע הראשון היה די מוצלח, 30 בנות, התחלנו במרכז צעד ראשון בצפון ת"א, אח"כ רציתי משהו קצת יותר אותנטי, הלכנו על מרכז פסטר 7 \ מרכז מלכות ביפו שענה היטב על הצורך של מקום מקסים, אנשים נעימים שכיף לעבוד איתם, חניה חינם ויום שישי בבוקר. די מהר הגברים של ההריוניות הציבו כעובדה שגם הם חלק מהעניין והאירועים הפכו לאירועים לזוגות, עם ארוחת בוקר קלילה ומפנקת ומתנות בסוף..

עם הזמן, באירוע החמישי הביקוש הלך וגבר והאולם התחיל להיות קטן מלהכיל את כל האנשים ובינינו, התעייפתי מכל האופרציה של להכין הכל לבד ולסחוב לפני כל אירוע והחלטתי שאנחנו מוצאים מקום שכולל אוכל.

הפכתי את כל גוש דן עד שהגעתי למורן מאספרסו בר מנדרין שהיא בחורה מדהימה והצלחנו למצוא את עמק השווה שאמנם עלה לי קצת יותר, אבל סגרנו מקום יוקרתי ומושקע עם ארוחת ערב מפנקת באספרסו בר מנדרין מול הים וכרגע זה "מקום הבית" שלנו ואנחנו וגם המשתתפים באירועים מאוד מרוצים. בסוף החודש יתקיים האירוע ה8 בסדרת האירועים ויש לי תוכניות לאירועים נוספים.

לאחרונה החלטתי להרחיב את האירועים גם לקהל של אמהות לפעוטות ואמהות לתינוקות וכבר יש לנו אירוע אחד מוצלח מאחורינו שהתקיים ביום ראשון האחרון בנושא הצבת גבולות לפעוטות ובקרוב יהיו אירועים נוספים, רק שיגמרו החגים..

בנוסף, שיתופי הפעולה שלי הלכו וגדלו. במהלך חודש יולי יצרתי קשר עם אבי ורון.

אבי הוא הורה עם ידע מהתחום ההנדסי, הוא שוטט באותה התקופה בעיקר בפורומים של YNET וניכר היה שיש לו ידע מקצועי רב ושהוא מאוד בקיא בתחום העגלות. שמעתי עליו המלצות רבות מקולגות, על היושרה והאובייקטיביות שלו והחלטתי להרים את הכפפה ולפנות אליו כדי לשדרג את סקר העגלות באתר שלי ולשתף פעולה יחד. כבר בפגישה הראשונה שלנו שדיברנו על הסקר הרגשתי שעלינו פה על משהו. הוא השלים אותי מאוד מהפן המקצועי ואני הבאתי את ההשלמה של  התוכן ובעלי את הפן הטכני של ליצור את הפלטפורמה למבחן העגלות הגדול.

פניתי לאבי מאחר וכמוני, הוא לא נותן לדיעותיו להיות מוטות בגלל שום סיבה ויחד העלינו את מבחן העגלות הגדול שהיום הוא המבחן המוביל והיחיד מסוגו שמכיל מידע מדויק , אמין ואובייקטיבי על כל עגלה ועגלה, כבר יש לנו למעלה מ-60 עגלות והמבחן נוחל הצלחה רבה. אנחנו הלכנו ביחד, מדדנו ושקלנו כל עגלה, בדקנו אותה לפי פרמטרים שונים מבלי להתחשב במותג או במחיר העגלה. מסתבר שיש היום בחנויות כל כך הרבה מידע שגוי שהמוכרים נותנים וגם באתרים השונים, אפילו של היצרנים. אני חושבת שיצרנו כאן משהו מאוד מיוחד ביחד.

שיתופי הפעולה שלי עם אתרים נוספים גדלו, הטראפיק גדל, ונוצרו לי חברויות נפלאות עם נשים נוספות, מנהלות אתרים גדולים כקטנים, נשים שהפכו לחברות טובות. כיף.

בחודש אוגוסט , חודש אחרי שעברנו דירה לבית משלנו, אני ובעלי הרגשנו שהזמן נכון ומתאים להרחבת המשפחה. התחלנו לעבוד, אחרי חודש נקלטתי. הייתי מאושרת, עייפה, הורמונלית, עם בחילות, כבדה, אבל מאושרת.

לצערי האושר הזה לא נמשך יותר מדי זמן ובסביבות שבוע 6 העובר הפסיק להתפתח ונותר רק שק הריון. חיכינו לשבוע 8 וחצי עד שהחלטנו סופית להפיל. ניסיתי כדורי ציטוטק שלא הועילו בהפלה, ורק בשבוע 11 וחצי עברתי גרידה. החודש הזה היה אחד הקשים בחיי מבחינה נפשית. להסתובב עם בטן הריונית לחלוטין כשאת יודעת שיש בתוכך משהו מת, כשאת לא יכולה לשים מכנסיים רגילות כי הן לוחצות לך, כשאנשים מסתכלים על הבטן ובטוחים שאת בהריון בחודש שישי וכל הבחילות ותופעות ההריון ואת יודעת שזה פשוט לא הריון תקין. קשה ביותר. לא מאחלת לאף אחת לעבור את זה.

אבל זה לימד אותי כמה שיעורים, על עצמי, על החוזקות שלי, זה לימד אותי להעריך דברים ושזה לא מובן מאליו להיות בהריון ולסיים אותו בידיים מלאות.

בזכות הבלוג עברתי את התקופה הרעה הזו, פרקתי המון, כתבתי, שחררתי, בכיתי, קיבלתי המון תמיכה מהגולשים וככל שהזמן חלף התגברתי. אני חושבת שהיום אני די בסדר וזה מאחורי, 3 חודשים אחרי..

ועכשיו אני ממתינה עוד כמה ימים כי אולי משהו נתפס ואולי יש הריון , ככה 4 שנים בדיוק אחרי ההריון של יובל שכבר בן 3.5 . לא מטפחת יותר מדי ציפיות ושומרת על גישה חיובית שזה יבוא בזמן הנכון ומתי שזה צריך להגיע.

 

לפני 3 חודשים, קצת אחרי ההפלה, הרגשתי שמשהו בתוכי ריק ושאני חייבת למלא אותו , להעסיק את עצמי, להניח בצד את הכאב של האובדן ולהמשיך הלאה.

הרגשתי שאני מקבלת יותר מדי פניות מגופים מסחריים לפרסם מבצעים למוצרי תינוקות ומצד שני שאלות של גולשים אם אני יודעת על מבצעים למוצרי תינוקות והרגשתי שזה לא נכון לשלב את הדברים הללו באופן שוטף בתוך 2BMOMMY.

אני זוכרת יום שישי אחד של שיחות עם בעלי מהבוקר, אנליזות של העניין ובערב הוא כבר התחיל לפתח לי מערכת ותבנית וחודשיים מאוחר יותר בתחילת פברואר, נולד הבייבי השלישי שלי  – BABYBUY.

אתר שמרכז מבצעים למוצרי תינוקות, הוא מתעדכן מדי יום בעשרות מבצעים מעשרות אתרים שונים, רשתות שיווק וחנויות לציוד ומוצרי תינוקות וגם בכל אתרי הקניות החברתיות. התוצאה יצאה חמודה ביותר, התגובות מאוד חיוביות והתנועה מהממת ומדברת בעד עצמה יחסית לאתר חדש שרק עלה לאויר לפני חודש וקצת.. כנראה שזה עזר כי היום אני במצב הרבה יותר טוב, משקיעה בו ומטפחת אותו במקביל לאחיו הגדול , 2BMOMMY.

חוץ מזה הבלוג גדל, די הרבה. מ800 עמודי תוכן לפני שנה, ל1400 עמודים היום! כמות הגולשים ממשיכה לעלות ולמרות כמה נפילות בדרך, אני ממשיכה לרוץ קדימה בגישה חיובית.

יש כמה פרוייקטים מעניינים שבקרוב אוכל לספר לכם עליהם, או שכבר תדעו בעצמכם, זה יהיה כיף.

מה שכן, נראה לי שבשנה הבאה יהיה פוסט הרבה יותר מעניין , עם הרבה יותר שינויים והתפתחויות למרות שכמו שאתם רואים, לא משעמם לי.. בכלל…

לא מזמן הלכתי לאבחון וגיליתי שיש שם להיפריות שלי – ADHD, זה נתן לי סוג של הקלה שהנה, אני לא פסיכית וכל החוסר מנוחה הזה ניתן לפתרון באמצעות כדור קטן וחמוד שנקרא ריטלין שעושה לי ממש טוב ושקט בראש.

אבל זה כיף, כיף לקום בבוקר, לכתוב, לפרוק, אפילו עכשיו בשעה 1:20 בלילה אני נהנית לכתוב, נכון שזה בלוג וזה אמור להיות יומן אישי, אבל הוא כבר ממזמן לא אישי, אני יודעת שאתם קוראים , יש לי סטטיסטיקות 🙂

אני גאה מאוד לומר שהיום הבלוג שלי הפך להיות אחד הבלוגים המובילים בתחום של הריון, לידה, הורות ואמהות, שכשמזמינים אותי למסיבות עיתונאים של האתרים הגדולים ואני מציגה את עצמי וכולם מכירים אותי ושמעו עלי, כשאני מסתובבת בתערוכות וירידים ויודעים מי אני, תחושה מדהימה!

 

אז עוד שנה יהיה יומולדת 5 לבלוג, מקווה עד אז להיות עם עוד איזה בייבי או בייבית קטנה, שהטראפיק שלי יכפיל את עצמו פי כמה, ש2BMOMMY וBABYBUY ימשיכו לגדול.

 

תודה לכם, הגולשים, על זה שאתם ממשיכים להכנס לכאן , לקרוא אותי, לקרוא את התכנים האחרים באתר, אין לכם מושג כמה זה עושה טוב. אני מניחה שאם אנשים חוזרים אז מה שאני כותבת עוזר להם או מעניין אותם 🙂

תודה לכם על שתמכתם בי בשנה האחרונה, פרגנתם, ליויתם,

ובשנה הבאה, מבטיחה, אני עושה מסיבת יומולדת לבלוג..

שיהיו עוד הרבה שנים פוריות כמו השנה הזו.

אשמח אם תכתבו לי ,

[email protected]

שלכם,

חלי גורסוי

2BMOMMY

You may also like

1 comment

מיכל יצקן 12 במרץ 2011 - 9:52

אין ספק שרואים השקעה גדולה שלך כאן. אני לומדת ממך המון בנושא כתיבת פוסטים בבלוגים.

עלי והצליחי בכל!

מיכל

מילה של אמא
http://mamysword71.wordpress.com/

Reply

Leave a Comment