» » בלוג » איך בדקנו » מבחן העגלות – 2Bmommy בשיתוף עם אבי ורון
איך בדקנו

מבחן העגלות – 2Bmommy בשיתוף עם אבי ורון

אתר 2BMOMMY בשיתוף פעולה עם אבי ורון - בחנו ובדקנו את מיטב העגלות בשוק, שקלנו ומדדנו בעצמנו והנה התוצאות לפניכם. מבחן העגלות של 2BMOMMY יצא לדרך עם נתונים מדויקים במיוחד בשבילכם!
[fusion_builder_container hundred_percent="yes" overflow="visible"][fusion_builder_row][fusion_builder_column type="1_1" background_position="left top" background_color="" border_size="" border_color="" border_style="solid" spacing="yes" background_image="" background_repeat="no-repeat" padding="" margin_top="0px" margin_bottom="0px" class="" id="" animation_type="" animation_speed="0.3" animation_direction="left" hide_on_mobile="no" center_content="no" min_height="none"]
אבי ורון שוקל עגלה

קוראות וקוראים יקרים,

מה בעצם אפשר לחדש על עשרות המבחנים ההשוואתיים שנערכו באינטרנט ובעיתונות המודפסת לעגלות ילדים?

נתחיל בכך שהרוב המוחלט של המבחנים ההשוואתיים ממומנים ע"י גורם מסוים והמבחן לא פעם נוטה לטובת עגלות שיש להן יתרון רווחי לאותו גורם.

נמשיך דרך אתרי השוואה המבוססים על דעות גולשים, שחסרונם משולש:

 1. ברשת מסתובבים גולשים רבים וטוקבקסטים המקבלים שכר כדי ליצור משוב מזויף ומוטה לטובת שוכר שירותם, כל סקר שאינו נערך באמצעות קבוצת מיקוד מבוקרת מחתך ציבור מקיף ואקראי, הוא חסר ערך.
 2. הרוב אינו צודק בהכרח.  לדוגמא, הורים המתגוררים במושב ללא תשתית מדרכות, לא יכולים להסתמך על דעת עמיתים מהעיר לגבי עגלה, שמעולם לא נאלצו להתמודד עם בוץ ושבילי עפר ביומיום.
  אם שברשותה רכב שטח מגודל או מיניוואן ארוך, לא תטריד אותה הבעיה השכיחה של דחיסת עגלה ואמבטיה לתא מטען של רכב משפחתי טיפוסי ועוד.
 3. בעלי עגלה ותיקים הממליצים עליה, לא פעם אינם מודעים לכך שעגלה עוברת שינויים טכניים (משקל, סוג גלגלים, מנגנון קיפול ועוד) והדגם בחנויות כבר שונה (לטובה או לרעה) משלהם.
  רבים ממליצים או משמיצים על פי דעה בגוף שני או התרשמות שטחית בחנות, המשומנת לא פעם בדעתם של המוכרים.  ערכה של המלצה זו, בעיקר שבאה מהורים לעתיד, שלא חוו במשך שנים את המשמעות של בחירה של עגלה במשקל 14 ק"ג לעומת עגלה במשקל 8 ק"ג, לא ממש האנשים המוסמכים לייעץ לך לפני רכישה בת אלפי שקלים.

ולבסוף נגיע לעיקר הבעיה, הנתונים הבלתי מדויקים (בלשון המעטה) המפורסמים ע"י כל הגורמים, החל מהיצרן, היבואן וכלה במשווק, לגבי עגלות.  לא פעם על פיהם יישק דבר, ולגלות את התרמית לאחר הרכישה, מביא להלקאה עצמית או פשוט הכחשה.

גם באתר 2bmommy תמצאו היסטוריה של עשרות סקירות של עגלות, בהם תמצאו נתונים רשמיים של היצרנים, שהתבררו כבלתי מדויקים בעליל.

זו הסיבה שהחלטנו על שיתוף פעולה לצורך מבחן אמין ונטול השפעות מסחריות, מעבר לסקירות הממומנות ע"י המפרסמים.

למבחן עגלות תינוק 

אז מה תמצאו במבחן הזה שלא תמצאו בשום מקום אחר ברשת?

מקצוענות – לא מדובר בעיתונאי המסתמך על תשאול אנשים מהתחום שעל קנקנם ומניעיהם האישיים חסרה שקיפות, אלא ביועץ הצרכנות מס' 1 בישראל בתחום (אם לצטט את "גלובס"), עם ניסיון חסר תקדים בישראל בן כעשר שנים, במענה יומיומי לאלפי שאלות פרטניות בשנה לגבי עגלות , מושבי בטיחות, וציוד ילדים אחר.  רקע טכני ברמה הגבוהה ביותר, הן מההיבט ההנדסי והן הפיזיקאלי, וניסיון ניהולי בכיר בן שנים רבות בחברת תקשורת ענקית, תחת תקני איכות הגבוהים ביותר בפיתוח ובדיקת מוצרים.

[/fusion_builder_column][fusion_builder_column type="1_1" background_position="left top" background_color="" border_size="" border_color="" border_style="solid" spacing="yes" background_image="" background_repeat="no-repeat" padding="" margin_top="0px" margin_bottom="0px" class="" id="" animation_type="" animation_speed="0.3" animation_direction="left" hide_on_mobile="no" center_content="no" min_height="none"]
בדיקת זוית של מושב העגלה

אמינות – מבחן זה מבוסס על מודל המבחנים הנערכים מדי שנה ע"י ארגוני הצרכנות המובילים בעולם, Consumer Reports בארה"ב, Which? בבריטניה ו- Stiftung Warentest בגרמניה.

מבחנים שאינם גלויים לגולש הטיפוסי, הואיל והם בתשלום למנויים בלבד.

ממש כמו בארגונים אלו, נשמרה ההפרדה המוחלטת בין ניהול ההכנסות מפרסומת וקישורים לגורמים הקשורים למוצרים הנבחנים, לבין ביצוע המבחן ודירוג בו.

החנויות, שהעניקו לנו גישה לעגלות, מקבלות אזכור אך אינן מעבירות לנו כל תשלום או טובת הנאה אחרת העלולה להתפרש כשוחד או הטיית דעה.

המבחן נערך במספר סניפים של רשתות שונות וחנויות פרטיות, שאינן קשורות ואף מתחרות זו בזו.

מתוך הכרה בעובדה כי אנחנו כותבים לקהל דובר עברית בלבד, ומעוניינים בתפוצה גדולה, המבחן זמין חינם לכל הגולשים ואפשרי בזכות מודל דומה שאומץ ע"י ה-Consumer Reports, שבו הקישורים הממומנים לבתי עסק הן רק לאחר מעשה וחתימת תוצאות המבחן.

חשוב לציין כי לא עומד מאחורינו גוף הקשור לתעשייה בדרך ישירה או עקיפה, ואיננו כותבים למען או מטעם איש מלבדנו.

דיוק – כל הנתונים במבחן זה נמדדו על ידינו ואינם מסתמכים על נתוני יצרן או מקור אחר בשרשרת ההפצה של אותו מוצר.
כפי שנדגים, קיימות חריגות משמעותיות בין הנתונים הנמסרים לכם בכתב ובע"פ לבין המציאות, ותמיד לרעתכם.

משקל – העגלות נמדד במשקל אלקטרוני מדויק מאוד (דיוק של 20+/- גרם), כל חלק נפרד בעגלה נמדד פעמיים ואח"כ נמדדה גם העגלה כולה להשוואה, כדי לצמצם הסיכוי לטעות.

זווית המשענת ומשטח האמבטיה בעגלות, נמדד באמצעות מד שיפוע דיגיטאלי, המתקדם בשוק, של חברת Geo-Fennel, ציוד מקצועי ביותר למדידות שטח ומבנים.

דיוק המכשיר הוא גבוה פי 25 לערך מהדיוק הנדרש במבחן זה.

מידות העגלה בפתיחה וקיפול נמדדו והושוו לאתר היצרן לביקורת.

נטרול דעה אישית – ברור שכל מבחן המבוסס גם על תחושה סובייקטיבית של בן אנוש כולל בתוכו תמהיל מורכב של ניסיון אישי, תפיסת עולם, כישורים טכניים, ועוד.
אפשר לראות גם במשוב לתוצאות מבחנים הנערכים ע"י ארגונים מכובדים מאוד, דעות סותרות של קוראים, שאינם בוחלים להאשים את הבוחנים בחוסר אובייקטיביות וגרוע מכך.

במבחן זה ניסינו ככל האפשר לכמת בצורה מספרית כל תכונה, על פי קריטריונים מדידים בלבד (ככל האפשר) וזאת כדי לנטרל את דעתנו האישית לגבי העגלות.

מעבר לכך, כל תכונה קיבלה דירוג בנפרד, כך שכל הורה יכול לבנות לעצמו טבלה של משקלים ועדיפויות לכל תכונה ולקבל ציון סופי שונה ודירוג אחר לגמרי.

למשל, לאחד משקל העגלה יהווה 70% מהציון הסופי, ולאחר גודל פיזי.

שימו לב שיש 3 קטגוריות לגבי יכולתה של העגלה בדרכים, וחשוב להבדיל ביניהן:

יכולת היגוי – עד כמה קל לתמרן עם העגלה תחת עומס נכבד, כולל עלייה למדרכה מהכביש. זו התכונה המשמעותית ביותר ביומיום.
נוחות נסיעה – עד כמה העגלה בולמת זעזועים ונוסעת חלק בדרכים משובשות, בעיקר נוגע לטלטול הפעוט וידית האחיזה.
עבירות – יכולתה לחצות תוואי קרקע קשים (בוץ, חול ים, מדשאות וכו'), רלוונטי מאוד לאוהבי טיולים, להורים המתגוררים בישובים חסרי מדרכות ועוד.

בשורה התחתונה, העגלה המושלמת לא הומצאה אבל האופטימאלית היא זו המתאימה לכם ולצרכים שלכם בצורה המיטבית.

אנחנו כאן להציג לכם לראשונה את הנתונים המדויקים ואת הבדיקות והמדידות שערכנו, כדי להוציא מהמשוואה את המידע הלא מדויק ודעות הסרק, שתשמעו במקומות רבים.

איך בדקנו?

בטיחות – הנחת המוצא היא שכל עגלה שתשקלו לרכוש, עברה את מבחני מכון התקנים.  מבחנים אלו כוללים בדיקות מקיפות, הכוללות היבטים שונים וחשובים של בטיחות.  על פי התקן כל עגלה חייבת בסימון שם היצרן, ארץ ייצור, שם היבואן ומענו.  הקפידו שפרטים אלו יהיו זמינים וקריאים (על גבי העגלה עצמה).

יחד עם זאת ,  ככל תקן, גם התקן הישראלי לעגלות אינו מכסה הכול.

דוגמא בולטת היא דרישת התקן לרתמות רק במושב, בעוד האמבטיה נכנסת לפרצה שחוסכת את ההכרח לרתמת בטן, שיצרנים רבים בוחרים להוסיף, כדי להפכה בטיחותית יותר (חובה באמבטיות היכולות לשמש כהתקן ריסון ברכב!).  במקרה של התהפכות עגלה עם אמבטיה ללא רתמה, קיימת סבירות גבוהה שהתינוק יישלף ממנה וראשו יפגוש את המדרכה בצורה המסתיימת כמעט תמיד בחדר מיון (על פי נתונים שאסף ה-Consumer Reports, העדר רתמה או אי שימוש בה הא אחת מ-5 הסיבות המובילות לפגיעה בתינוקות).

אנו בדקנו את קיומה של רתמה כזו בכל האמבטיות והעדרה פגע בציון הבטיחות.

נוחות – כפי שהוסבר בפסקה על נטרול הדעה האישית, כאשר מדובר בנוחות, השתדלנו לכמת אותה על פי קריטריונים אבסולוטיים ככל האפשר, הנה מספר דוגמאות:

נוחות הטיית משענת:

5 כוכבים – הרמה והורדה ביד אחת

4 כוכבים – נדרש שימוש ביד אחת בהרמה ושתי ידיים בהורדה (או להיפך)

3 כוכבים – שתי ידיים לשני הכיוונים ללא קושי

2 כוכבים – שתי ידיים אך קיים קושי משמעותי

כוכב בודד – אי אפשר להטות את המושב כאשר התינוק בתוכו

נוחות קיפול ופתיחה:

5 כוכבים – קיפול ביד אחת (יד שנייה אוחזת בתינוק)

4 כוכבים – קיפול בתנועה אחת בשתי ידיים

3 כוכבים – קיפול רב שלבי בשתי ידיים

2 כוכבים – קיפול בתנועה אחת הדורש הוצאת הטיולון מהעגלה לפני הקיפול

כוכב בודד – קיפול רב שלבי הדורש הוצאת הטיולון מהעגלה לפני הקיפול

עבירות:

הואיל ומדובר בעגלות חדשות שהיו צריכות לחזור לתצוגה ללא פגע, נמנענו מלהסיע אותן בבוץ, שבילי עפר והמבחן הקשה מכול, חציית רצועת חוף חולי לרוחבה.

כדי בכל זאת לאתגר את העגלות ולאתר את אלו הקשות יותר לניווט (פניות, סיבובים, עלייה על מדרכות), העמסנו את העגלות במשקל גבוה יחסית, 17.5 ק"ג, המורכב מהמשקל המינימאלי הנדרש על פי התקן מעגלות לפעוט (15 ק"ג) ועוד 2.5 ק"ג, משקל בסיסי על פי מפרט היצרן, שיש להעמיס על העגלה בסל (ולא על הידית).

חשוב לציין כי על פי עקומות הגדילה של משרד הבריאות, 10% מהילדים מגיעים למשקל זה בגיל שנתיים וחצי, ואילו 25% בגיל שנתיים ו-9 חודשים.

הואיל ובפועל הורים נוטים להעמיס על העגלה תיקים כבדים יותר, ולנסוע בדרכים פחות מפנקות (מדרכות משובשות, שבילי עפר בפארק, דשא וכו'), רבים יתקלו בקשיים הרבה לפני הגיעו של הפעוט למשקל 15 ק"ג.

בסעיף זה מתגלים הפרשים תהומיים בין העגלות, שכאשר הן ריקות באולם התצוגה, מתנהגות באופן די דומה.

שוב, זהו מבחן פשוט שהומלץ לא פעם ע"י אבי ורון בפורום, שיבהיר לכם איך העגלה תתנהג כאשר ילדכם יגדל מתינוק לפעוט.

דבר אחד מובטח לכם, עגלה עמוסה שתתקשו לנווט על ריצוף גרניט פורצלן בקניון, תהיה זוועתית בשבילים ובדשא בפארק.

[/fusion_builder_column][fusion_builder_column type="1_1" background_position="left top" background_color="" border_size="" border_color="" border_style="solid" spacing="yes" background_image="" background_repeat="no-repeat" padding="" margin_top="0px" margin_bottom="0px" class="" id="" animation_type="" animation_speed="0.3" animation_direction="left" hide_on_mobile="no" center_content="no" min_height="none"]
תיק עם משקולות של 17.5 ק"ג

 

 

יציבות העגלה:

חשוב מאוד לציין כי תליית תיקים על ידית העגלה אסורה ע"י היצרנים.

אחת העגלות הפופולאריות בישראל בגלל נושא תליית השקיות על ידיותיה, היא המקלארן, בעוד היצרן מציין במפורש כי הוא אוסר על כך.

התנהגות עגלה כאשר יש משקל של ק"ג ויותר על הידית, היא בלתי צפויה בנסיעה, וההיגוי לא יציב בגלל משקל זעום על הגלגלים הקדמיים, ועומס רב על האחוריים, המוביל לשחיקה מוגברת ואף התפרקות מסוכנת של גלגל.

גם הוספת טרמפיסט (מדרך) אינו מומלץ ע"י היצרנים מסיבה זו ממש.

תמיד ימצאו הורים שיהיו "חכמים" מניסיונו של כל יצרן, שמכר מאות אלפים ואף מיליוני עגלות מסוג זה או אחר, אז אנו בדקנו אפילו את המשקל שיגרום לעגלה להתהפך כאשר הפעוט יוצא ממנה (או שמשקלו זניח ביחס לעגלה, קרי תינוק בן יומו).

אנו מדגישים, כי אין אנו נוטלים כל אחריות על פגיעה כלשהי ברכוש או בנפש, מהורים שיתלו תיק או חפץ אחר על הידית של העגלה, או במיקום אחר בניגוד להוראות היצרן, בטענה שהמשקל בעגלתם היה קל יותר מזה, שצוין במבחן, ומדגישים כי פעולה זו עומדת בסתירה להנחיות הבטיחות והיצרנים.

בדיקה זו באה רק להמחיש כי קל מאוד לפגוע ביציבות רוב העגלות, ולהפתיע אתכם ביציבה פחות מכולן, ולא … לא מדובר בעגלה קלה, זולה או בת 3 גלגלים.

אנו מאחלים לכם הצלחה בבחירת העגלה הטובה ביותר עבורכם.

רצ"ב תרשים הלקוח מאחד ממבחני התקינה לעגלות.

בו עגלה צריכה לעבור מסלול הרעדה של 72,000 סיבובים (לפחות 30 ק"מ)

במהירות 5 קמ"ש (הליכה מהירה למדי) עם משקל של 17 ק"ג (15 ק"ג בטיולון + 2 ק"ג בסל).

למבחן עגלות תינוק

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

תגובות 70

Click here to post a comment
 • רציתי לברר עגלת הביבה ביבו נראת דומה מאוד לעגלת הממבה וגם ראיתי שציוניהם דומים…למרות זאת אני לא יודעת מה לבחור: יש את עיניין אחריות היצרן שבביבה אין לי מושג האם זה עובד טוב, מיוצרת בסין מצד שני בממבה כתבתם שמבחינת יציבות היא גרועה וגם ראיתי שהבד שלה כותנה לעומת הביבה שהוא בד מיוחד (לא יודעת אם טוב יותר או לא)
  על מה המלצתכם?
  בנוסף לא מצאתי בנט מבחן ריסוק לסל קל של הממבה- יש לכם מידע האם הוא טוב או לא?

 • יפית,

  הממבה קלה יותר ולכן בבדיקה של יציבות ע"י העמסת משקל על הידית היא זכתה לניקוד נמוך יותר.

  אם משקל עצמי של העגלה נמצא גבוה בסולם העדיפויות שלך, היא עדיפה.

  לדעתי, ולדעת היצרנים המזהירים מפני תליית תיקים על ידיות של עגלות, אין למדד היציבות משמעות אם אינך מתכוונת להעמיס משקל מיותר על הידית.

  אל תשלי את עצמך, עגלות אינן מיוצרות באירופה, לכל היותר הן מורכבות שם מחלקים סיניים של אותם מפעלי ענק במזרח הרחוק המייצרים לכל החברות מהזולות עד לעגלות הפרמיום.

  ה-Rider הסלקל של Abc Design לא זכה לציון מוצלח, אבל ניתן לחבר לעגלה סלקלים משובחים של מקסי קוזי ובריטקס, צריך רק לבדוק זמינות של מתאמים וכמובן לא לחסוך ולרכוש בסיס קבוע לרכב.

  בכל מקרה, הצורך בחיבור סלקל לעגלה רלוונטי יותר לאלו העושים שימוש במוניות, אפשר בקלות לוותר על קשר זה לעגלה ועקרונית אפשר לוותר על סלקל כליל ולרכוש מושב בטיחות מגיל 0.

  בהצלחה!

 • אבי!
  ראשית איזו תשובה זריזה!אתם כאלה אלופים ….בעיקרון אני מחפשת עגלה לא כבדה כ"כ ראיתי היום למשל את הבלו החדשה שנקראת "הפי בלו" והיא בדיוק כמו הביבה וכמו הממבה מבחינת המבנה ,פתיחה וכדומה רק נראה לי שהיא יותר כבדה (לא מצאתי מידע עליה, מפרט )היא עולה באיזור ה-4000, וגם הבריטני של ד"ר בייבי אז ישר אמא שלי אמרה- אז עדיף את הגרמניה (ABC) אפילו מבחינת אחריות יצרן וכו'. חשבתי שיציבות חשובה לעגלה אפילו אם שמים תיק עגלה רגיל עליה או שקיות או משהו כזה(אני עדיין ירוקה בתחום ולא יודעת מה מעמיסים באמת)ולכן הורדתי אותה מיד מהראש…מה דעתך? מאילו שציינתי יש לך הצעות עבורי?
  תודה שוב,
  יפית

 • רציתי לברר לגבי עגלת צ'יקו קורטינה הדגם החדש של 2011, האם יצא לך לבחון את הדגם החדש? האם לדעתך יכול להיות שינוי מהותי בין השנים?

 • היי,
  אני מעוניינת לרכוש את עגלת ההיפי של ביבה.. אך ניסיתי ליצור קשר עם היבואן דרך האתר שלהם ואף אחד לא עונה לי ולא חוזר להודעותיי..
  לא קצת מפחיד לקנות עגלה שאין לה אמא ואבא? איך ניתן להשיג את היבואן ולברר מי המשווקים המורשים לעגלה זאת?
  אשמח לתשובה בהקדם!
  תודה

 • הי מורן, מעבירה את המייל שלך לביבה, יצרו איתך קשר.
  יש לחברה אבא ואמא והוא הבעלים המקורי של ד"ר בייבי , אדם עם הרבה נסיון בענף התינוקות.
  העגלה די איכותית, יש דגש והקפדה על הפרטים הקטנים והיא עומדת בתקני בטיחות כולל שימוש בטיולון ההיפי מגיל 0.

 • שלום רב, לא מצאתי בדיקה שלכם לגבי צ'יקו קורטינה TOGETHER.
  הייתי שמחה לשמוע אם יש לכם מידע לגבי העגלה הזאת. אנחנו הורים לשתיים בהפרש של שנה ותשע והחלטנו שצריכים עגלת אחים… לא מעוניינים להשקיע המון כסף. בייביסייף נמכרות בהמוניהן ביד 2, אבל לא מצאו חן בעיננו. גם פיל אנד טדס שיש להן מושב נמוך אחורי לא אהבנו. דווקא הצ'יקו מצאה חן בעיננו, אבל רצינו לשמוע דיעת מומחים.
  תודה!

 • שלום אריאן,

  העגלה עדיין לא נבחנה ע"י גוף צרכני מכובד, אבל יש כבר רשמים וסקירות של גורמים אחרים.

  אמליץ לך לראות את הסקירה בווידאו של עמיתה מארה"ב, הולי שולץ, שסוקרת בצורה די טובה את העגלה, אם כי חשוב לזכור כי היא מנהלת אתר מכירות של ציוד תינוקות ולכן היא "עדינה" כלפי המוצרים שהיא משווקת בארה"ב, בניגוד לגופי צרכנות.

  http://youtu.be/LF0WOfk5fmQ

  היתרונות הברורים:
  יכולת לחבר שני סלקלים של צ'יקו (משובחים כשלעצמם)
  מושב ראשי נשכב מגיל 0 – אינה דורשת אמבטיה לתינוק
  קלה לקיפול ופתיחה (קיפול אפילו ביד אחת)
  סל מטען גדול

  חסרונות בולטים:
  מגושמת
  כבידה (15~16 ק"ג לפחות)
  מושב קדמי אינו ניתן להטיה (אפילו לא לחצי שכיבה)
  סוככי שמש קטנים

  בברכה, אבי.

 • שלום רב,
  ראיתי שישנם דגמי 2011 חדשים, שאינם מצויים בסקר ולא מצאתי כל התייחסות אליהם באתר, למשל צ'יקו סקופ, צ'יקו אנג'וי, פג קומפקט און טראק, פג איזי דרייב.
  היכן ניתן למצוא נתונים (אמיתיים) לגביהם, כגון משקל, עבירות וכד'? האם ניתן לסמוך על הנתונים המפורסמים ע"י היבואנים? תודה!

 • שלום רב,
  אשמח לקבל חוו"ד מאבי ומצוות האתר לגבי עגלת אינגליזינה אביו – INGLESINA AVIO

  תודה

 • אבי שלום,

  האם מומלץ לקנות עגלה עם אמבטיה או שיניתן להסתפק בטיולון שניתן להשכיב?
  אם כן מה הזווית המומלצת אליה ניתן להשכיב את הטיולון ולהימנע מרכישת אמבטיה?

  הרבה אנשים טוענים כי חייבים שבחודשים הראשונים התינוק יהיה על משטח של 180 מעלות

  תודה

 • אבי שלום,

  לפני שאני רוכש את עגלת ה britax b-dual רציתי לשאול 2 שאלות:
  1. היום מוכרים את דגם 2010 במחיר 2000 ש"ח לא כולל סל-קל ואמבטיה לעומת דגם 2011 שנמכר במחיר מטורף של 3600 ש"ח לא כולל כלום – השאלה היא האם ידוע לך אם ההבדלים כאלו מהותיים ומצדיקים הפרש של 1500 ש"ח ? כי אמרו לי בטלפון שיש הבדלים של משקל וחיפשתי באתר של ברייטקס נתונים ולא מצאתי (britax.co.uk)

  2. אני מתלבט בין הברייטקס לבין ה baby jogger elite ולפי הסקר שלך הברייטקס מעולה,השאלה היא האם על באמת הברייטקס יותר טובה או לחילופין – לכל דבר יש פיתרון ,כלומר תגובה שלך שראיתי היא שאמרת שאם לא מתכוונים להעמיס תיק כבד על העגלה אז אין צורך להתייחס לסעיף "יציבות העגלה" אבל ציינת שאם אין חגורות בטיחות באמבטיה – זהו חוסר בטיחותי ולא מומלץ להקל ראש בנושא הנ"ל – אז אני מבולבל ואני צריך חיזוק בבקשה.

  תודה מראש על המענה,
  נדב כהן.

 • שלום,
  האם תוכלו לפרסם מפרט טכני וחוות דעת על עגלת איבו של אינגליזינה.

  תודה 🙂

 • שלום
  מעוניינת במידע על צ'יקו טריו ליבינג 2011
  אשמח לתגובה בהקדם
  תודה

 • שלום לכם,
  האם ניתן לקבל חוות דעת ומפרט של עגלת אינגלזינה מדגם אביו?
  רב תודות!!

 • שלום אבי וחלי,
  רציתי לדעת אם שמעתם על עגלה חדשה תוצרת ספרד בשם MIMA. משווקת במוצצים.
  כמו כן אם יש לך איזשהיא המלצה על עגלה ספציפית, כי אני כבר מבולבלת מאד מהמבחר, כמו כן הייתה עגלה שנמצאת בסקר BIBA BIBO ובחנות אחת ראיתי אותה ובחנות נוספת ממש לא המליצו לי עליה.
  אני בטוחה שיש פה עניין של אינטרסים.
  אשמח לעזרה… כבר בשבוע 30 וקצת בחץ
  שבוע מקסים 🙂
  אביטל

 • שלום רב,

  גם אני, כאחרים ששאלו הייתי שמחה לקבל מידע לגבי עגלת אביו של אינגלזינה והאם ניתן לרכוש אותה על כל שלושת החלקים (אמבטיה, טיולון וסלקל)? בנוסף, ראיתי כי יצא דגם חדש יחסית ששכחתי את שמו, של בייבי ג'וגר, זה דגם עם ארבעה גלגלים
  בשונה משאר הדגמים עם שלוה גלגלים…והייתי שמחה גם לקבל עליו חוות דעת. די קשה כל נושא בחירת העגלה! הרבה תודה.

 • שלום אבי,

  ראיתי שכבר מספר נשים התעניינו בחוות דעתך על העגלה החדשה של אינגליזינה AVIO, אך עדיין לא ראיתי תשובה. האם אתם בוחנים את העגלה בימים אלו?
  אני הסתכלתי על העגלה ואני לא בטוחה אם לקנות אותה או לא בגלל הגלגלים, הם נראים לי קטנים מדי ורק גלגל אחד בכל פינה. אני גרה בשטח עירוני, אך חוששת שהעגלה לא תתמודד טוב עם דשא למשל.
  אשמח לקבל עזרה בזמן הקרוב.
  תודה רבה, דיקלה

 • הי אבי,
  קודם כל תודה על העבודה המבורכת.
  אנחנו מאוד מתלבטים בין קניית עגלת Cybex Callisto לבין Inglesina Avio. רצינו לדעת האם כבר הספקת להתרשם מעגלת האינגלזינה והאם תוכל לפרסם חוות דעת אליה. זה בהחלט יעזור לנו לקבל החלטה 🙂

  תודה,
  איילת

 • שלום!
  אני מאוד מעוניינת ברכישת עגלה של ברייטקס בי סמארט, ואינני מוצאת אותה בשום חנות בצפון במלאי. בחנויות אומרים לי שהם יכולים להזמין אותה אבל אני לא רוצה ליקנות "חתול בשק" אני רוצה ליראות אותה פיזית, בחנויות אמרו לי שהיבואן פשט רגל וביגלל זה הם לא רוצים להביא אותה שתעמוד סתם בחנות משום שאין לה אחריות מלאה.
  אז עם תוכלו סוף סוף לומר לי איפה ניתן לימצוא את העגלה אני מאוד אשמח, ואת האמת בקשר לאחריות של היבואן.
  תודה מראש 🙂

 • היי, אני מתלבטת מאד בין עגלת אינגליזינה אביו לבין בבה קאר היפ הופ, רציתי לדעת מה אתם ממליצים, כיון שזו פעם ראשונה שאני קונה עגלה…

 • האם אתם מכירים את העגלה של bebe confort דגם loola lagoon
  נתקלתי בה בבייבי האוטלט בבצרה במבצע טוב 1000 ש"ח עם אמבטיה. אבל לא מצאתי כלום עליה באינטרנט וזה קצת מדאיג אותי גם אין לי מושג מאיזה שנה הדגם.
  האם אתם ממליצים?
  תודה

 • שלום!!

  אנחנו מאוד מתלבטים בין Peg switch easy drive
  לבין ה- inglesina avio.
  חשוב לנו עגלה שמתקפלת בקלות ושהטיולון שלה נוח.
  הטיולון של ה-AVIO נראה יותר קליל, אך הטיולון של ה-PEG יותר משוכלל וניתן להפוך את הכיוון.
  כמה היפוך הכיוון חשוב?

  אשמח לכל עזרה!

  דנה.

 • אני לפני קנית עגלה לילד ראשון. נכנסתי אמש לתשיעי וקצת לחוץ… ואחרי המון התלבטויות נשארתי בין סילבר קרוס סרף לבין בוגבו פרוג. אשמח לחוות דעת מקצועית. תודה.

 • לדעתי הסרף יותר מוצלחת, היא גם יציבה יותר ומרופדת יותר ומאפשרת שכיבה מלאה בטיולון בשל הכרית המיוחדת שיש לה.
  הקיפול שלה גם יותר קומפקטי. שתיהן באותו המשקל יחסית.
  אני אישית לא חובבת של הבוגבו, למרות שיש הרבה אמהות שמרוצות ממנה.

 • תודה!למרות שאני מתכוונת לקנות גם אמבטיה וגם טיולון.האמת שהבוגבו יותר זולה, אבל נראה לי שעל כל אביזר גובים תוספת, ואילו בסרף זה כלול בחבילה. אבל בכל זאת אני נוטה יותר לסרף מבחינת משקל ויופי. לגבי נוחות פחות הצלחתי להתרשם. הבנתי שלסרף מתאים רק סלקל של סילבר קרוס. כך המוכרים אומרים. זה נכון?

 • שלום אבי ורון,

  גם אני ורעייתי מתלבטים בין שתי עגלות יחסית חדשות : ה"אינגליזינה אביו"(שהוזכרה כאן רבות בפורום ונשאלתם לגביה) לבין ה"ברייטקס בי אגליו", שזכתה אצלכם בסקר לציון מצויין.
  מה דעתך על ההשוואה בין שתי העגלות בהנחה שמחירן זהה?
  אודה על דעתך האובייקטבית.

  חג שמח

 • היי אורן,
  את האינגליזינה אביו טרם יצא לנו לבדוק כמו שצריך למבחן העגלות , יצרנו קשר עם הנהלת שילב ואנו מקוים שהעניין יאושר בקרוב .
  לגבי הברייטקס היא בהחלט עגלה מוצלחת, במיוחד הדגם של ה-4 גלגלים.
  אני מאוד מקוה שיצא לנו לבדוק את האינגליזינה בקרוב כדי להוסיף אותה למבחן ואז נוכל לתת חוות דעת מקצועית יותר.
  חלי.

 • שלום אבי ורון,

  גם אני ורעייתי מתלבטים בין שתי עגלות יחסית חדשות : ה"סילבר קרוס סרף" "שזכתה אצלכ בסקר לציון בינוני ממוצע. לבין ה"ברייטקס בי אגליו", שזכתה אצלכם בסקר לציון מצויין.
  מה דעתך על ההשוואה בין שתי העגלות? מה לדעתך מומלץ יותר? וכמו כן מה עדיף יותר ה "ברייטקס בי אגליו" או "ברייטקס בי סמארט"
  אודה על דעתך האובייקטבית.

  שבת שלום

 • שלום רב,

  רציתי לשאול לגבי עגלת קונקורד דגם ניאו שאינני מוצאת במבחן העגלות ולשאול האם יש השגות או מידע שיכול לתרום לנו לקבלת ההחלטה לגביה

  תודה ויום טוב
  אמירה

 • שלום

  תודה על סקר העגלות ,אבל מה עם סקר הסלקלים ? 🙂
  הזמנתי עגלת b agile דגם 3 גלגלים ולא לקחתי את הסלקל שבא יחד איתה ועכשיו הורים שלי רוצים לקנות לי סלקל.
  אני לא מצליחה להבין איזה סלקל כן מתאים לעגלה. זה שמגיע בחבלית העגלה נראה לי קשיח ולא
  מרופד – האם יש עוד אופציות?
  האם יש הבדל מבחינת הסלקל בין דגם ארופאי ואמריקאי?

  תודה

 • אבי שלום,
  הייתי רוצה לדעת מדוע לא נבדקה עגלת קונקורד ניאו במבחן העגלות. האם יש סיבה לכך?

  כמו כן הייתי רוצה לשמוע את דעתך בנושא איזו עגלה עדיפה עגלת המוצי 4 ריידר או ניאו של קונקורד?

  תודה אבה ויום טוב
  אמירה

 • הי אמירה,
  את הניאו העדפנו לא לסקור מאחר ובשילב נאמר לנו שמפסיקים להביא אותה ובאותו היום שהיינו שם לא הספקנו למדוד גם אותה. בהשוואה למוצי, לא יודעת לומר מאחר ואין לנו מידות ונתונים מדויקים של הניאו. אבל ההמלצה שלי היא להגיע לחנות, לשים על העגלה משקל של 10 ק"ג לפחות ולראות איך היא מגיבה (אנחנו בודקים עם משקל של 17 ק"ג) וגם לקפל ולפתוח אותה ולראות עד כמה זה נוח לך.
  אני בעד לבחון כמה שיותר עגלות, ואז ככה יותר קל לך להשוות באופן יחסי איזו עגלה עונה יותר לצרכים שלך.
  חלי.

 • היי חלי,

  מוזר שזה מה שנאמר לכם בשילב היות וכעת הגיעה לשם הקולקציה החדשה של ניאו…
  אולי בזמנו היתה מחשבה להפסיק לייבא אותה אך נראה שכעת היא מיובאת ללא בעיה וכבר מגיעים הדגמים החדשים.

  בכל מקרה אנחנו בדקנו מספר עגלות לא קטן ההתלבטות שלנו היתה מול עגלת האינגליזינה אביו שהיתה קטנה יותר מבחינת המידות ולצערינו גם פחות יציבה כשהנחנו עליה תיק ועגלת הקוויני באז 4 שהומלצה לנו פחות כבר בחנות היות והגלגלים שלה הינם גלגלי אוויר (ויש צורך לנפחם בכל חודשיים בערך לפי לקוחות שרכשו אותה).
  אשמח אם בהזדמנות תוכלו לבדוק גם את הניאו היות וזו כעת עגלה דיי נמכרת למרות שהיא קיימת למיטב ידיעתי רק ברשת "שילב"…

 • היי חלי ואבי,
  כמו אמירה גם אני מתלבטת בין ה-Concord Neo והמוצי 4 ריידר.
  אשמח אם תוכלו להמליץ על אחת מהן.
  החשש שלי לגבי עגלת הקונקורד נוגע לסל התחתון – הוא קטן מאוד, מה דעתך?
  תודה רבה,
  שני

 • היי שלום,
  רציתי לדעת בבקשה חוות דעת לגבי העגלה של מאמס אנד פאפס דגם סולה?..
  תודה!

 • מה שרשום בסקר פה קראתי אבל רציתי לדעת עם יש למישהי אותה ואיך היא בפועל…מדובר בעגלה של מאמס אנד פאפס דגם סולה…
  תודה!

 • מתי צפויי להיות מבחן לפג פרגו דגם בוק החדש?
  ואפשר להוסיף (או שיש ולא מצאתי) רשימה של מה חשוב לבדוק שיש בתכונות הסלקל?
  הביקורת שלכם זה הכלי הכי שימושי לבדיקת עגלות מבחינתי, גם חוות דעת וגם מידות, תכונות מפורטות. תודה.

 • שלום,
  רציתי לדעת האם יש מבחן על עגלת GRACO EVO?

  מה ידוע על העגלה והסלקל שלה?

  האם היא מומלצת? (מבחינת בטיחות,עבירות (גרים בעיר),משקל,קיפול וכו)

  כמו כן איך הסלקל שלה?

  תודה

 • שלום,

  האם תוכל להסביר מה ההבדל בין העגלות שבמבחנים, זאת אומרת, מהם ההבדלים העיקריים בין:
  – עגלות דו תכליתיות (travel system)
  – עגלות משולבות
  – עגלות חצי משולבות
  – טיולון

  תודב רבה,
  ענת

 • בעקבות הכתבה שלכם,
  מתלבטת מאוד בין הבייבי ג'וגר סיטי ורסה לאינגליזינה טרילוג'י.

  אשמח מאוד מאוד לעזרה!!

 • בעקבות הכתבה מתלבטת מאוד בין הבייבי גו'גר סיטי ורסה לאינגליזינה טרילוגי!

  אשמח לעזרה!!

 • שלום,
  אנחנו מתלבטים בין עגלת אינגליזינה טרילוג'י 2014 לבין פג פרגו בוק פלוס 2014?
  מה מומלצת יותר מבחינת בטיחות, משקל, מחזיקה לטווח ארוך?

  תודה רבה על תגובתכם,
  מיטל.

 • שלום רציתי לשאול מתי יצא מבחן עגלות תאומים מעודכן שיכלול גם את הבמבלרייד, בוגבו ועוד?

 • הי, אני נורא מתלבטת בין 2 עגלות:
  אינגליזינה טריולוג'י ופג פרגו פופ אפ בוק פלוס.
  1. האם באינגליזינה הטיולון אינו נורא קטן?!
  2. האם בחנתם את דגם הפופ אפ של פג פרגו (בדגם זה האמבטיה מתקפלת עם השלדה)
  אשמח לתשובה,
  מורן.

 • שלום רב,

  יש לנו התלבטות עמוקה בין האינגליזינה טרילוג'י לבין הפג פרגו פופ אפ (עם האמבטיה המתקפלת)..

  אשמח לתגובתכם!!!

 • שלום לכולם
  אני מתלבטת בין שתי עגלות, האחת היא inglisina והשנייה היא mamas&papas armadilo XT ,אני לא יודע מה יותר טוב מבין השתיים, אני מחפשת שיהיה קיפול קל ונוח וכמובן בטיחות ,אשמח לייעוץ והכוונה:-)

 • רציתי לדעת האם עגלת Book Plus Pop UP Sportivo 2015 מספיק יציבה ולא כבדה מידי? ואיך היא לעומת משקל העגלה Sola 2 2015 של Mamas & Papas?

חבילת חנוכה מהאגדות למשפחות בפסטורל:

מה ההבדלים בין תחליפי החלב?

מערכת דיוור ועד 4 דפי נחיתה בחינם !

B&B – מבצעים באתר BOOKING

מחשבון הריון

נא לבחור את תאריך הווסת האחרונה

הדילים השווים באמזון

המופעים הכי חמים

נמאס לך להלחץ בכל פעם שאת צוחקת?

חנות משלכם בשופיפיי בעברית בחינם:

טיסות זולות לחול