» » בלוג » תרבות ופנאי » שבועות » ערוץ הופ! משדר סרטים באורך מלא ותוכניות מיוחדות לכבוד חג השבועות
שבועות

ערוץ הופ! משדר סרטים באורך מלא ותוכניות מיוחדות לכבוד חג השבועות

לרגל חג השבועות, בין התאריכים 18.5 – 20.5, ערוץ הופ! מגוון את לוח השידורים עם סרטים באורך מלא של המותגים האהובים לצד תוכניות מיוחדות לחג.

בסרט תותית – חלום מתוק מר חשק מנסה להשתלט על החלומות של תושבי ארץ תות, כדי להשתמש בכל התותים ולהקים מפעל לעוגות. תותית וחברותיה נקלעות לארץ חלומות הבלהה של מר חשק ונלחמות בו כדי להציל את ארץ תות.

תותית – חלום מתוק יום רביעי, 19.5.10 שעה 16:00

עוד ישודרו שני סרטים באורך מלא של דובוני אכפת לי. בסרט המשאלה הגדולה, משאלה מרגישה שחבריה דובוני  אכפת  לי אינם  מתייחסים  למשאלותיה. היא מחליטה להשתמש בכוכב שלה, נצנצי, כדי לבקש חברים נוספים בעלי משאלות. בעקבות בקשתה מופיעים בארץ אכפתיה שלושה דובונים שגם  להם  יש משאלות, שגורמות לתוצאות בלתי צפויות.

דובוני אכפת לי – המשאלה הגדולה יום שלישי, 18.5.10 שעה 10:30


בסרט השני, הרפתקה בפארק השעשועים מודגשת חשיבותה של עבודת הצוות. דובי גליץ', הדובון היחיד שאין לו סמל על הבטן, הורס בטעות את פארק השעשועים שבונים דובוני אכפת לי ומנוצל על-ידי דב זדון, שגונב את כל סמלי הבטן של דובוני אכפת לי.

דובוני אכפת לי – הרפתקה בפארק השעשועים יום חמישי, 20.5.10 שעה 10:30


במהלך החג ישודר הפרק הראשון בסדרה חדשה של רחוב סומסום המתמקדת בערכי התרבות היהודית תוך התייחסות ללוח השנה העברי. הפרק, 'סיון ברחוב סומסום', עוסק בחג השבועות ובספירת העומר, ומודגשת בו החשיבות של קיום חוקים לקיומה של חברה צודקת ומתוקנת. בפרק, אביגיל נחשפת למהות של החג כאשר היא אופה עוגת גבינה לכבוד יום הולדתה של חברתה סיוון ומשחקת משחק מילים, לפי הכללים, עם אורי בנאי.

סיון ברחוב סומסום, יום שלישי 18.5.10 בשעה 17:00 ויום רביעי 19.5.10 בשעה 08:05 (בנוסף למועדי השידור הרגילים – ימי שישי בשעה 17:30 וימי שבת 08:20)

לאורך כל ימי החג ישובצו בשידורי הערוץ קליפים העוסקים במנהגי חג השבועות ובערכים המרכזיים של החג, שירי חג שבועות, חידות ברוח החג ועוד.


הופ! ערוץ 77 ב-HOT, וערוץ 42 ב-yes

אודות ערוץ הופ!

הופ! הוא ערוץ ישראלי מקורי לילדים בגילאי 2-8 המשדר מדי יום בין השעות 05:00 ל- 20:00. הערוץ משודר בחבילת הבסיס של HOT  ו-yes ומגיע לכמיליון וחצי בתי אב בישראל. זהו הערוץ היחיד בישראל המעניק לילדים בגיל הרך את אפשרויות לגלות, להבין, ליהנות ולגדול בידיים טובות, באמצעות תוכניות חינוכיות מובחרת מהארץ ומהעולם.

אתר הופ! הופ! בפייסבוק הופ! בטוויטר

 

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of

תוכן מקודם

מוצרי טיפוח טבעיים לתינוקות

B&B – מבצעים באתר BOOKING

הדילים השווים באמזון

המופעים הכי חמים

נמאס לך להלחץ בכל פעם שאת צוחקת?

חנות משלכם בשופיפיי בעברית בחינם:

מערכת דיוור ועד 4 דפי נחיתה בחינם !

טיסות זולות לחול